IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Велес
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Велес

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 31>
Автор
Порака
wilson Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај wilson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 14:28
VELES!!!Pa da ,mozebi ne ni e bas naj ubav ama sekako naj interesen,a za zagaduvanjeto?Pa toa e veke dalecno minato!I ostaj sega toa,misli na ubavite Velesanki i Velesani....Dojdete pa videte! WinkWinkWink
Good Luck
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 19:59
Originally posted by wilson wilson напиша:

Dojdete pa videte! WinkWinkWink
 
ke dojdeme i toa mnogu naskoro Tongue
Кон врв
The_Juda Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај The_Juda Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2007 во 03:04
ќе има ид тааналвата познатата велешка

Изменето од The_Juda - 27.Март.2007 во 03:05
Кон врв
nemo84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Young Modern

Регистриран: 24.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 500
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nemo84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 01:54
Приметив многу лоши мислења за Велес. Јас во последниве 3 недели 11 пати бев таму. Градот е убав, чист, лесен и мирен за шетање. Луѓето се позитивни и гостопримливи.

Но тоа е втората причина што ме влече кон Велес, првата е девојките. Велешанките се едни од најубавите ако не и најубави девојки во цела Македонија, тука да им го дадеме и невиденото гостопримство, и харизма-тука влегува и хммм огромна доза на сексипилност и??? мммм....големо%20гушкањељубов. Не можам...едноставно кога идам таму како на друга планета да сум.
Сега веќе мислам дека полека срцето ќе почне да ме влече таму. Ова информација ви ја кажувам затоа што сум расположен сега инаку не би ви спомнал(ова се однесува на машките), не сакам многу машки да доаѓаат таму зашо има појше девојчиња. А по тоа што видов ехее нив не им требаат машкиголема%20насмевка.

А бе чим премиерот земал жена од таму друго не ви објасунувам. Ах велешанки велешанки...има нешто во воздухот таму, а не е олово.
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 02:01
Jas sum od  Veles , se so si napisal  e tocno osven deka velesani bile pozitivni i gostoprimlivi . Ne e taka , ne se . Da ne me svati nekoj pogresno ne deka nema pozitivni lugje tuka , ama retko da cujam nekoj od drug grad da go kaze ova .
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 02:07
veleshanec?,...kolku losho zvuchi,.....mozebi ,...zen....ne e ...голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
nemo84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Young Modern

Регистриран: 24.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 500
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nemo84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 02:12
Originally posted by zenmaster zenmaster напиша:

Jas sum od  Veles , se so si napisal  e tocno osven deka velesani bile pozitivni i gostoprimlivi . Ne e taka , ne se . Da ne me svati nekoj pogresno ne deka nema pozitivni lugje tuka , ama retko da cujam nekoj od drug grad da go kaze ova .

намигнувањеЈас во Велес 99% контакти, дружби, веселби ми се со женско друштво-а девојките се многу гостопримливи. А за машките, па само со еден човек се здруживме таму со друграчињава а и тој си е супер така да...голема%20насмевка Ама ај ќе се поправам Велешанките се гостопримливи.
Кон врв
nemo84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Young Modern

Регистриран: 24.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 500
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nemo84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 03:07
Еј да бе ќе заборавев. Има ли на форумов велешанка или велешнец што би ми помогнале со една кхм велешанка-ептен ми остана во срце, повеќе девојки имав ама оваа аууу по цел ден мислам на неаголема%20насмевка
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 11:37
nemo se ubavo napisa, ama so premierot utna....
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 16:24
Originally posted by nemo84 nemo84 напиша:

Еј да бе ќе заборавев. Има ли на форумов велешанка или велешнец што би ми помогнале со една кхм велешанка-ептен ми остана во срце, повеќе девојки имав ама оваа аууу по цел ден мислам на неаголема%20насмевка
 
 
Pa ti pisav deka sum od Veles . Kazi so treba tuka sme , informacii od prva raka khm koj so kogo kolku pati i takvi raboti li te interesiraat ?
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 16:25
Originally posted by brza brza напиша:

veleshanec?,...kolku losho zvuchi,.....mozebi ,...zen....ne e ...голема%20насмевка
 
 
So be ne sum ? Ne te razbiram .
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 16:28
,...ne si ,..losh,..голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 16:34
Aaa pa  ne sum , ama ne znaci deka ne znam da bidam . Ne oti sum velesenac tuku covecka osbina si e toa i jas ja odrzavam u forma , odvreme na vreme .
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 16:53
taka treba,...za kondicija ,..ako ne za drugo,...a i koj zasluzuva,...treba da si go "dobie"
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 31>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.