IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Кошарка и ракомет
  Активни теми Активни теми RSS - Кошарка ЕП во Полска 2009
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кошарка ЕП во Полска 2009

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 7>
Автор
Порака
ss_derIvat_ss Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ss_derIvat_ss Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2009 во 13:59
Originally posted by Vardar1947 Vardar1947 напиша:

Koj rece deka ne igral od srce deka e srbin!!! Glej go prvo kako deluva na teren pa posle zbori tuka! Kako 50 godisen se vrti i trca! A i drugite ne se poarni...Mejsi i Samardzinski, Stefanov i Gecevski sto moze malce znaat da igraat ama koga ke se padnat so pojaki se gubat na teren!!! Pa gi gledav vcera Izrael i Hrvatska ako igrame vaka bolje da ne igrame so niv...


Перо денес ќе им се изнаебе мајке на израелцине

извини што тебе погрешно те разбрав, ме изнаервира Ѓаолот
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2009 во 17:07
e ova e veke drugo!!! so Izrael igrame dobro i koncentrirano no sepak so nekoj stini glupi greski! Antic deneska jako igra tala i Samardzinski i Mejsiii! Samo Naprd vaka pa ke bide so prvata pobeda!!!

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2009 во 17:20
среќанема везе
важно е да се забавуваме
не се нервирам плазење
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
ss_derIvat_ss Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ss_derIvat_ss Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2009 во 17:46
Одлично играат. Перо Ждеро маме ебава. Сите играат борбено, ни фали само еден класичен центар.

Изменето од ss_derIvat_ss - 08.Септември.2009 во 17:47
Кон врв
ss_derIvat_ss Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ss_derIvat_ss Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2009 во 18:24
Колку екипи идат даље ?
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2009 во 18:27
забаваMakedonijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
 
iskreno, poslednata trojka od Izraelcite me uplasi malku.....
ali podobri sme, se se zaborava.,...samo napred Makedonioooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2009 во 18:39
Добро одиграно денесаплауз
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2009 во 18:58
Originally posted by ss_derIvat_ss ss_derIvat_ss напиша:

Колку екипи идат даље ?
 

Три одат..... ама што ќе случи ако Хрватска ја победи Грција (Веројатно) денеска.....Ние изгубиме од Хрватска (Сигурно), а Израел ја победи Грција (Можно)....Тогаш се прави круг од трите репрезентации со по 2 бода (Грција, Израел и Македонија) во кој круг ние сме најслаби и отпаѓаме......
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2009 во 19:06
Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

Originally posted by ss_derIvat_ss ss_derIvat_ss напиша:

Колку екипи идат даље ?
 

Три одат..... ама што ќе случи ако Хрватска ја победи Грција (Веројатно) денеска.....Ние изгубиме од Хрватска (Сигурно), а Израел ја победи Грција (Можно)....Тогаш се прави круг од трите репрезентации со по 2 бода (Грција, Израел и Македонија) во кој круг ние сме најслаби и отпаѓаме......
epa togas...tvojot potpisголема%20насмевка...ah da ja pobedevme ovaa "dolnava" drzava( ni imeto ne i go spomnuvam)...se ke bese podobroсреќа
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2009 во 19:09
Најдобро е за Македонија...Грција денес да слави против Хрватска....тогаш сигурно сме трети........ најмалку...
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2009 во 19:30
Momentalno igraat ...poen za poen..."dolnive" vodat minimalno 11:10...
eve ja analizata na hrvatite...i sto velat za nas...
 
edit: 24:15 gubat hrvative
 
 
 


Изменето од blackeye - 08.Септември.2009 во 19:40
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Neptun74 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Orbiter

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2643
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Neptun74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2009 во 19:31
Epa, aj neka ni e cestita prvata pobeda na Evropskite prvenstva...

I DA NI SE MNOZAT!   
DeepBlue
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2009 во 19:32
ovoj vrbica e malku dunster....
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2009 во 00:11
Originally posted by ss_derIvat_ss ss_derIvat_ss напиша:


извини што тебе погрешно те разбрав, ме изнаервира Ѓаолот




де де не се пали детиватче ни сам националиста ... де па .. што сака нек е .... за денес свака му част заедно со мејси се најзаслужни за победата ни наша....али вчера беше....бетер од катастрофа
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.