IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > MaxARENA Gaming
  Активни теми Активни теми RSS - Омилен Max Arena сервер
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Омилен Max Arena сервер

 Внеси реплика Внеси реплика
Прашање: Koj ви е онлен Max Arena сервер?
Одговор Гласови Статистика
0 [0,00%]
0 [0,00%]
1 [10,00%]
0 [0,00%]
0 [0,00%]
1 [10,00%]
2 [20,00%]
1 [10,00%]
1 [10,00%]
2 [20,00%]
2 [20,00%]
0 [0,00%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
tomislav96 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 67
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tomislav96 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Омилен Max Arena сервер
    Испратена: 24.Август.2009 во 00:10
Кој е вашиот омилен Max Arena сервер и зошто ви е токму тој сервер омилен ?
Кон врв
ZokY Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZokY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Август.2009 во 06:21
Прв пат кога заиграв CS беше на 3.Феб.2009 на MAX Zombie by T-Home.mk и првото нешто што го забележав беше едно зелено чудовиште :D:D и така ми беше интересно и си започнав да тепам зомби и да јадам луѓе :):).......и за серверов нема ШО...........во иднина ќе си играм и на домашен терен хахаха :D



Zombies forever :D:D.............и нема ШО за Анкетава br. tomislav

Изменето од ZokY - 31.Август.2009 во 06:23
Кон врв
tomislav96 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 67
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tomislav96 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2009 во 15:33
Originally posted by ZokY ZokY напиша:

Прв пат кога заиграв CS беше на 3.Феб.2009 на MAX Zombie by T-Home.mk и првото нешто што го забележав беше едно зелено чудовиште :D:D и така ми беше интересно и си започнав да тепам зомби и да јадам луѓе :):).......и за серверов нема ШО...........во иднина ќе си играм и на домашен терен хахаха :D



Zombies forever :D:D.............и нема ШО за Анкетава br. tomislav
Fala Fala so me spomna za anketava xD :)
Кон врв
kiko555 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kiko555 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2010 во 21:58
jas prv pat pochnav da igram cs 6.7.2007 godina dobro go pametam ovaj datum bideki mi ja sibnuvase cs edno dete bese leto i prv pat vlegov na max_cs maps igravme edno 2 stazi jas imav 15 godini i tie traea po 25 min i me viknaja drugarite vo 8 casot da igrame mizi topka (eden mizi na topkata drug ja puca i site sekrijame vo maloto a jas sum od pp i naseto malo e edno do najgolemite a nie kaj mene doma sedime) ne barat jas i dva drugari i poslem vo 9 casot izlegovme i ne prasuvaja kaj bevme skrijani nie rekovme deka bevme na balkon ( tresalna od edna zgrada) i ne mozea i taka toa mi ostavi vpecatok po toa ja pametam mojata prva staza i sega sum redoven na cs maps :D...ako ne razberete a sigurno deka nema da razberete bideki ova treba da pisuvav mn ama mnogu kratev :D i aj zz :P

Изменето од kiko555 - 17.Февруари.2010 во 22:40
Дури дојдеш на ред сите правила ќе се променат Т.Е никогаш нема да стасаш на ред xD
Кон врв
AleX_VeleS Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AleX_VeleS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2010 во 23:13
Max awp Arena e najubav
Кон врв
kiko555 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kiko555 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2010 во 16:16
CS MAPS I NIS DR
Дури дојдеш на ред сите правила ќе се променат Т.Е никогаш нема да стасаш на ред xD
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.