IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - ЛП намери
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЛП намери

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
ace_boy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BADBOY

Регистриран: 04.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 158
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ace_boy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2009 во 15:28
Originally posted by ВАЖНА ВАЖНА напиша:

Па ќе ми пратат некои од модераторите ваква лп- ВАЖНА веднаш да престанеш!- ВАЖНА само ако не престанеш!- ВАЖНА ќе те суспендирам ако продолжиш така!- ВАЖНА немој да се караш во политика!- ВАЖНА немој да навредуваш!- ВАЖНА немој така да се однесуваш!- ВАЖНА несмееш некого да го нарекуваш овца! Како би ти било тебе така да ти речат?- ВАЖНА....А јас им враќам- ок одма ќе престанам намигнување- што?- е зашто што правам?тага- не се карам- не навредувам- како се однесувам?тага- .........смеење


haha lele ВАЖНА...btw ja do sea imam 2-3 poraki po lp pisano pa...so znam za se i sesto pisam lp

Изменето од ace_boy - 05.Октомври.2009 во 14:28
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2009 во 17:43
се замолува ВАЖНА да престане да муабети сама со себе преку два никови...мислам,Стварно ма ВАЖНА...мислиш ли дека сите се луди освен тебе
ова се однесува на ВАЖНА и Аце-бој “братучедот“ на ВАЖНА

Изменето од Andjelina - 04.Октомври.2009 во 17:45
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
ace_boy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BADBOY

Регистриран: 04.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 158
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ace_boy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2009 во 13:30
ako ako...krij  gi postovite...
nemas nikakvo obrazlozenie zasto ako jas sum oftopik i ti si oftopik! So toa sto go pisa!
I uste ednas ke kazam
Jas sum brat na vazna a ne mesate zatoa sto pisuvame od ist kompjuter!


Изменето од ace_boy - 15.Октомври.2009 во 13:31
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.