IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс со женет човек
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс со женет човек

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5051525354 75>
Автор
Порака
inessX Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 405
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај inessX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2008 во 14:01
Originally posted by bluebell bluebell напиша:

Originally posted by inessX inessX напиша:

Ne e zgodno ama e vozbudlivo
I mislam deka poveketo ke se slozat
barem vo svoite misli bez razlika sto
tuka pisuvaat NE-nikako.
Vidov i komentari od tipot ne rasturam
brak.Koj kazal deka mora da se rasturi?
Pola svet funkcionira taka.
Sekoj treba da znae do kade e granicata
vo toj odnos i toa e toa
Ne mi e jasno shto vozbuda ke e toa, da se kriesh, ili vo kola na brzaka itn., ako sakash da ti se krene adrenalinot, zanimavaj se so nekoj ekstremen sport.Izgleda deka si nekoja moderna devojka so sovremeni sfakjanja i bez predrasudi, pa kazhi kako bi se chuvstvuvala, koga nekoja tvoja istomislenichka bi se seksala so tatko ti? kako bi se chuvstvuvala majka ti?, a i ti isto taka. Ili pak ako se omazhish ( dokolku nekoj te omazhi, bidejki nashive mazhi za zhena baraat sosema drug tip, a tie kako tebe im odgovaraat samo za da si ja razbijat brachnata monotonija), nekoe segashno devojchence, koe kje potporasne da spie so tvojot mazh?
A za granicata, zoshto mislish deka nema utre da sakash neshto povekje od toj chovek, a ne samo sex na brzaka. I zalisli go srekjavash nekade so zhenata i decata, a toj ne te poglednuva, ili pak se pravi deka ne te poznava, a mozhebi prethodniot den ti go shlaknal!збунетост




Dali jas toa gledam doza na kritika vo ovoj post??
Vaka gospodjo ili gospodjice,ne e vazno,vo ova tvoe
izlaganje prvo i osnovno gledam strav i nesigurnost vo sebe.
Vtoroto sto gledam e deka ne sum razbrana pravilno.
Tocno e toa deka sum moderna devojka bez predrasudi
kavi sto se site denes i za toa ne bi trebalo da se sramam,a najmalku
da bidam obvinuvana,samo radi toa sto glasno gi iskazuvam mislite.
Ne,jas ne sum rasturac na brakovi ako zenetiot maz
svoevolno saka
da se "SLAKNUVA"(kako sto ti pisuvas)so mene.Jas voopsto i ne se slaknuvam so zeneti mazi,pogotovo tuka na balkanot kade sto site znaeme kolku seuste ovie razmisluvanja se tabu tema za site nas.
Ne vikam deka ne si vo pravo,toa si e tvoe mislenje i mnogu mi e jasno
a voedno i zal kolku e da ne recam zaostanato vo sporedba so mislenjata na zeni koi ne ziveat tuka ,na ovie prostori(patuvam mnogu,gledam i znam).
Edno prasanje samo sakam da postavam na site mazeni,zeneti
Ste se zaprasale li zosto voopsto soprugot ili soprugata "padja"vo kandzite na nekoj ljubovnik ili ljubovnica??
Vikas bracna monotonija,neka e i razbivanje na bracna monotonija,zosto??sto e monotono vo seksot so zenata-sopruga ili mazot-soprug a ne e so ljubovnikot ili ljubovnicata??I na kraj ZOSTO e monotono??
Granicata,granicata si ja postavuvas od pocetok,znaes sto sakas,kolku smees,zosto sakas,Zosto voopsto ima da posakas nesto poveke ako znaes deka so toj covek si samo zaradi SEKS NA BRZAKA kako sto kazuvas i ne bi trebalo da ti e krivo ako utredenta istiot toj ne te poznae koga ke seta so zenata sto ja "SAKA".
Znam deka sega ke ima bura od reakcii,pak ke kazam ne vikam deka ne si vo pravo ama svetot se dvizi,obicaite,navikite,svakanjata,potrebite,se se menuva,so vakvi razmisluvanja kakvi gi imaat poveketo zeni i mazi tuka,na ovie prostori koga SVETOT KE DOJDE tuka ke bideme li site razocarani??
Ne ocekuvam podrska od poveketo tuka,no toa e moe mislenje i ne bi sakala,a i ne e logicno da se kritikuva ,osven ako ima ispravno resenie i odgovor koj ke go obrazlozi so fakti i ke mi dokaze deka gresam.  

Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2008 во 14:12
Originally posted by Tattoo Beauty Tattoo Beauty напиша:


Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Со мажена жена, да, (ако ги исполнува критериумите), ама со женет маж...Абе, од кај ги вадите овие бисери!? Еве ви ги сите женети мажи на светот, ниту еден не ми треба... Живи перверзии сте...
мислиш дека само женетите се перверзни?????изненадување


Ne, tuku temata e ednostrana i kako takva ostava prostor so edna nasoka da odi kon perverzija.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2008 во 14:54
значи перверзен е секосот со женет човек?????изненадување
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2008 во 15:16
Originally posted by inessX inessX напиша:

Originally posted by bluebell bluebell напиша:

Originally posted by inessX inessX напиша:

Ne e zgodno ama e vozbudlivo
I mislam deka poveketo ke se slozat
barem vo svoite misli bez razlika sto
tuka pisuvaat NE-nikako.
Vidov i komentari od tipot ne rasturam
brak.Koj kazal deka mora da se rasturi?
Pola svet funkcionira taka.
Sekoj treba da znae do kade e granicata
vo toj odnos i toa e toa
Ne mi e jasno shto vozbuda ke e toa, da se kriesh, ili vo kola na brzaka itn., ako sakash da ti se krene adrenalinot, zanimavaj se so nekoj ekstremen sport.Izgleda deka si nekoja moderna devojka so sovremeni sfakjanja i bez predrasudi, pa kazhi kako bi se chuvstvuvala, koga nekoja tvoja istomislenichka bi se seksala so tatko ti? kako bi se chuvstvuvala majka ti?, a i ti isto taka. Ili pak ako se omazhish ( dokolku nekoj te omazhi, bidejki nashive mazhi za zhena baraat sosema drug tip, a tie kako tebe im odgovaraat samo za da si ja razbijat brachnata monotonija), nekoe segashno devojchence, koe kje potporasne da spie so tvojot mazh?
A za granicata, zoshto mislish deka nema utre da sakash neshto povekje od toj chovek, a ne samo sex na brzaka. I zalisli go srekjavash nekade so zhenata i decata, a toj ne te poglednuva, ili pak se pravi deka ne te poznava, a mozhebi prethodniot den ti go shlaknal!збунетост




Dali jas toa gledam doza na kritika vo ovoj post??
Vaka gospodjo ili gospodjice,ne e vazno,vo ova tvoe
izlaganje prvo i osnovno gledam strav i nesigurnost vo sebe.
Vtoroto sto gledam e deka ne sum razbrana pravilno.
Tocno e toa deka sum moderna devojka bez predrasudi
kavi sto se site denes i za toa ne bi trebalo da se sramam,a najmalku
da bidam obvinuvana,samo radi toa sto glasno gi iskazuvam mislite.
Ne,jas ne sum rasturac na brakovi ako zenetiot maz
svoevolno saka
da se "SLAKNUVA"(kako sto ti pisuvas)so mene.Jas voopsto i ne se slaknuvam so zeneti mazi,pogotovo tuka na balkanot kade sto site znaeme kolku seuste ovie razmisluvanja se tabu tema za site nas.
Ne vikam deka ne si vo pravo,toa si e tvoe mislenje i mnogu mi e jasno
a voedno i zal kolku e da ne recam zaostanato vo sporedba so mislenjata na zeni koi ne ziveat tuka ,na ovie prostori(patuvam mnogu,gledam i znam).
Edno prasanje samo sakam da postavam na site mazeni,zeneti
Ste se zaprasale li zosto voopsto soprugot ili soprugata "padja"vo kandzite na nekoj ljubovnik ili ljubovnica??
Vikas bracna monotonija,neka e i razbivanje na bracna monotonija,zosto??sto e monotono vo seksot so zenata-sopruga ili mazot-soprug a ne e so ljubovnikot ili ljubovnicata??I na kraj ZOSTO e monotono??
Granicata,granicata si ja postavuvas od pocetok,znaes sto sakas,kolku smees,zosto sakas,Zosto voopsto ima da posakas nesto poveke ako znaes deka so toj covek si samo zaradi SEKS NA BRZAKA kako sto kazuvas i ne bi trebalo da ti e krivo ako utredenta istiot toj ne te poznae koga ke seta so zenata sto ja "SAKA".
Znam deka sega ke ima bura od reakcii,pak ke kazam ne vikam deka ne si vo pravo ama svetot se dvizi,obicaite,navikite,svakanjata,potrebite,se se menuva,so vakvi razmisluvanja kakvi gi imaat poveketo zeni i mazi tuka,na ovie prostori koga SVETOT KE DOJDE tuka ke bideme li site razocarani??
Ne ocekuvam podrska od poveketo tuka,no toa e moe mislenje i ne bi sakala,a i ne e logicno da se kritikuva ,osven ako ima ispravno resenie i odgovor koj ke go obrazlozi so fakti i ke mi dokaze deka gresam.  


Скоро и да не постои начин некој со зборови да ти докаже дека грешиш, особено не на форум. А и да ти докаже тоа би значело дека треба да погазиш се што представуваш, се што си мислела и се што си правела. А можеби потоа некој ќе треба последиците од тоа да ги носи на совест. Значи, нема шанси среќа
Освен ако самата веќе не те чеша нешто, те јаде од внатре и имаш желба и сила да направиш чекор во позитивна насока. намигнување


Изменето од sensei - 27.Јануари.2008 во 15:19
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2008 во 15:30
Originally posted by marco_antony marco_antony напиша:

http://clip4e.com/play.php?id=45770&

eve sto moze da mu se sluci na zenet covek...



aiiiiii e ova e jakoсмеењесмеењесмеење
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2008 во 17:42
Originally posted by Tattoo Beauty Tattoo Beauty напиша:

значи перверзен е секосот со женет човек?????изненадување


Aj procitaj ubavo ili vikni nekoj da ti procia! Vo mojot tekst nikade ne stoi deka zenetite se perverzni. Ili, pak, uste ednas ke prasas, kolku da ti se broi?

Изменето од majstorce62 - 27.Јануари.2008 во 17:44
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2008 во 19:29
Ауу, како сум се изналутила за еден ваков -непристоен предлог-.
Со какви епитети го почестив, леле леле.
Ми пројде после лутината, па негово е да праша, мое да одбијам, голема работаголема%20насмевка

Не друго, логиката беше- ќе си земам ’’домаќинка’’ за по дома, а јас бидејќи сум пошизик од неа, пообразован, пошетан, итн, ќе си ширам љубов и секс надвор од дома со други.
Ѓубре низаедноголема%20насмевка


Изменето од Kali - 27.Јануари.2008 во 19:36
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2008 во 20:27
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by Tattoo Beauty Tattoo Beauty напиша:


Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Со мажена жена, да, (ако ги исполнува критериумите), ама со женет маж...Абе, од кај ги вадите овие бисери!? Еве ви ги сите женети мажи на светот, ниту еден не ми треба... Живи перверзии сте...
мислиш дека само женетите се перверзни?????изненадување


Ne, tuku temata e ednostrana i kako takva ostava prostor so edna nasoka da odi kon perverzija.


море а ти да не незнаеш што пишуваш???намигнување
Кон врв
mimi-1 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimi-1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 03:51
bi imala sto da ne
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 08:09
Originally posted by mimi-1 mimi-1 напиша:

bi imala sto da ne

bravo mimi-1...moj covek...site ovde mi glumat nekoj lazen moral..kao "nee..nikakoo..strasno e ta..nemoral...razvrat...sodoma&gomora)  More bi legnal i toa kako..zenet,razveden,u proces na razvod...ne me zanima...HAKUNA MATATAголема%20насмевка
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 10:32
Originally posted by inessX inessX напиша:

Originally posted by bluebell bluebell напиша:

Originally posted by inessX inessX напиша:

Ne e zgodno ama e vozbudlivo
I mislam deka poveketo ke se slozat
barem vo svoite misli bez razlika sto
tuka pisuvaat NE-nikako.
Vidov i komentari od tipot ne rasturam
brak.Koj kazal deka mora da se rasturi?
Pola svet funkcionira taka.
Sekoj treba da znae do kade e granicata
vo toj odnos i toa e toa
Ne mi e jasno shto vozbuda ke e toa, da se kriesh, ili vo kola na brzaka itn., ako sakash da ti se krene adrenalinot, zanimavaj se so nekoj ekstremen sport.Izgleda deka si nekoja moderna devojka so sovremeni sfakjanja i bez predrasudi, pa kazhi kako bi se chuvstvuvala, koga nekoja tvoja istomislenichka bi se seksala so tatko ti? kako bi se chuvstvuvala majka ti?, a i ti isto taka. Ili pak ako se omazhish ( dokolku nekoj te omazhi, bidejki nashive mazhi za zhena baraat sosema drug tip, a tie kako tebe im odgovaraat samo za da si ja razbijat brachnata monotonija), nekoe segashno devojchence, koe kje potporasne da spie so tvojot mazh?
A za granicata, zoshto mislish deka nema utre da sakash neshto povekje od toj chovek, a ne samo sex na brzaka. I zalisli go srekjavash nekade so zhenata i decata, a toj ne te poglednuva, ili pak se pravi deka ne te poznava, a mozhebi prethodniot den ti go shlaknal!збунетост




Dali jas toa gledam doza na kritika vo ovoj post??
Vaka gospodjo ili gospodjice,ne e vazno,vo ova tvoe
izlaganje prvo i osnovno gledam strav i nesigurnost vo sebe.
Vtoroto sto gledam e deka ne sum razbrana pravilno.
Tocno e toa deka sum moderna devojka bez predrasudi
kavi sto se site denes i za toa ne bi trebalo da se sramam,a najmalku
da bidam obvinuvana,samo radi toa sto glasno gi iskazuvam mislite.
Ne,jas ne sum rasturac na brakovi ako zenetiot maz
svoevolno saka
da se "SLAKNUVA"(kako sto ti pisuvas)so mene.Jas voopsto i ne se slaknuvam so zeneti mazi,pogotovo tuka na balkanot kade sto site znaeme kolku seuste ovie razmisluvanja se tabu tema za site nas.
Ne vikam deka ne si vo pravo,toa si e tvoe mislenje i mnogu mi e jasno
a voedno i zal kolku e da ne recam zaostanato vo sporedba so mislenjata na zeni koi ne ziveat tuka ,na ovie prostori(patuvam mnogu,gledam i znam).
Edno prasanje samo sakam da postavam na site mazeni,zeneti
Ste se zaprasale li zosto voopsto soprugot ili soprugata "padja"vo kandzite na nekoj ljubovnik ili ljubovnica??
Vikas bracna monotonija,neka e i razbivanje na bracna monotonija,zosto??sto e monotono vo seksot so zenata-sopruga ili mazot-soprug a ne e so ljubovnikot ili ljubovnicata??I na kraj ZOSTO e monotono??
Granicata,granicata si ja postavuvas od pocetok,znaes sto sakas,kolku smees,zosto sakas,Zosto voopsto ima da posakas nesto poveke ako znaes deka so toj covek si samo zaradi SEKS NA BRZAKA kako sto kazuvas i ne bi trebalo da ti e krivo ako utredenta istiot toj ne te poznae koga ke seta so zenata sto ja "SAKA".
Znam deka sega ke ima bura od reakcii,pak ke kazam ne vikam deka ne si vo pravo ama svetot se dvizi,obicaite,navikite,svakanjata,potrebite,se se menuva,so vakvi razmisluvanja kakvi gi imaat poveketo zeni i mazi tuka,na ovie prostori koga SVETOT KE DOJDE tuka ke bideme li site razocarani??
Ne ocekuvam podrska od poveketo tuka,no toa e moe mislenje i ne bi sakala,a i ne e logicno da se kritikuva ,osven ako ima ispravno resenie i odgovor koj ke go obrazlozi so fakti i ke mi dokaze deka gresam.  

Inessx, forumot e mesto bash za toa sekoj da si go kazhe svoeto mislenje, ako i ima kritika vo mojot post gledam deka i ti ne se vozdrzhuvash od kritiki. pa i navredi do ovdeshnite zheni i mazhi. Vo red, toa e tvoj stav, ama sepak priznavash deka ne zboruvash od iskustvo shto znachi ne mozhesh da ja dokazhesh tvojata teorija za granicata, a isto taka priznavash i deka tuka kaj nas ( na balkanot ) ne bi go napravila toa, znachi sepak si svesna deka toa ne e bash taka ednostavno. Prashuvash za monotonijata, taa e izgovor na zhenetite mazhi i zheni sekako, za da baraat zadovolstvo nadvor od brakot, mesto da rabotat na podobruvanjeto na vrskata i sexot da ne im stane zdodeven.Barash dokaz dali greshish,a sepak i ti nemash dokaz deka ne greshish. Toa si e tvoj zhivot i zhivej si go kako sakash, ama vo zhivotot sekogash se plakja za odredeni odluki shto sme gi donele.Ti posakuvam da si imash takov zhivot kako shto si zamisluvash (po svetski terk), bidejki ovdeshniov ne ti se dopagja!Ne e moe da te kritikuvam, nitu pak osuduvam!
always look on the bright side of the life!
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 10:56
Edno prasanje samo sakam da postavam na site mazeni,zeneti
Ste se zaprasale li zosto voopsto soprugot ili soprugata "padja"vo kandzite na nekoj ljubovnik ili ljubovnica??
Vikas bracna monotonija,neka e i razbivanje na bracna monotonija,zosto??sto e monotono vo seksot so zenata-sopruga ili mazot-soprug a ne e so ljubovnikot ili ljubovnicata??I na kraj ZOSTO e monotono??

 
 
morav da go pastiram ovoj post na inessx,,,,i voedno da i odgovoram.............jas licno sum se nasla vo situacija da se zaprasam zosto mojot soprug trgnal na strana????i zasto padnal vo kandzite na nekoja si tamo.................??????
i ne dojdov do nieden realen i cvrst odgovor....zatoa sto odgovor nema......toa e samo  edno???? iskusenie(na koj moze da podlegne covek bez karakter)sum razgovarala naj iskreno so soprugot i toj kreva ramenici i vika neznam ni zasto a ni kako............dali e toa nemanje na hrabrost da priznae ili nesto drugo neznam?????
a za bracnata monotonija ................bi se slozila so blubel toa e samo pravdanje pred taa drugata kao u stilu dosadno mi e,,,,nemame sex,,,,nemama ljubov,,,,i red drugi izmisljotini.........
i na kraj nema monotonija vo eden brak,,,,ako znaes da si napravis da ti bide ubavo i interesno ke ti bide ..............ako ne ??????nemam odgovor....... 
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 11:10
........АМАН ТЕ БРЕ...ТАМАН ЌЕ ПЛЕСНАВ ЕДНА,СЕГА ПО ОВИЕ ВАШИ КОМЕНТАРИ....ODE VOZ U KUk*rUZ...!плазење
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 11:12
трепкање многу судите вие тоа одсекогаш постоело...


исто така и секогаш од различна причина, некогаш од досада у брак , некогаш од преголема страст, некогаш и од љубов, пааа затоа и разводите се во се поголем бројнамигнување

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5051525354 75>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,199 секунди.