IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс со женет човек
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс со женет човек

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 75>
Автор
Порака
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 14:16
OK Zoki.I mene me vosppituvale od mala da sum fino devojce na mama i tato, no srceto ne znam kade kje me odvede.Tuka nema mama i tato.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Sara_t Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 182
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sara_t Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 14:16
jas sum zenet covek i imam vrska so devojka i ja sakam najvise na svet i spremen sum da napravam se za nejze[ova ne go pisuva  sara]
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 14:17
Originally posted by Sara_t Sara_t напиша:

jas sum zenet covek i imam vrska so devojka i ja sakam najvise na svet i spremen sum da napravam se za nejze[ova ne go pisuva sara]

Sto se podrazbira pod se????
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
mia111 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 597
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mia111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 14:22
MNOGU BRAKOVI SE SLUCUVAAT OD IKS POGRESNI PRICINI I TOA KOGA TIPOT MISLI E ZALJUBEN I ONA E VISTINSKA PA NE IZLEGUVA DEKA ONA E VISTINSKA NAOGA SREKA I POGOLEMA LJUBOV KAJ NEKOJA DEVOJKA!
I TREBA DA SE OSUDUVA DEVOJKATA ILI TIPOT
NIKOGAS NEZNAES KOGA KE JA SRETNES VISTINSKATA LJUBOV.



Originally posted by Sara_t Sara_t напиша:

jas sum zenet covek i imam vrska so devojka i ja sakam najvise na svet i spremen sum da napravam se za nejze[ova ne go pisuva  sara]

Кон врв
Sara_t Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 182
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sara_t Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 14:23
MIA - OVA MOZES DA IMAS PRESTAVA KOJ GO NAPISA
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 14:25
Originally posted by mia1 mia1 напиша:

MNOGU BRAKOVI SE SLUCUVAAT OD IKS POGRESNI PRICINI I TOA KOGA TIPOT
MISLI E ZALJUBEN I ONA E VISTINSKA PA NE IZLEGUVA DEKA ONA E VISTINSKA
NAOGA SREKA I POGOLEMA LJUBOV KAJ NEKOJA DEVOJKA!
I TREBA DA SE OSUDUVA DEVOJKATA ILI TIPOT
NIKOGAS NEZNAES KOGA KE JA SRETNES VISTINSKATA LJUBOV.
Originally posted by Sara_t Sara_t напиша:

jas sum zenet covek i imam vrska so devojka ja sakam
najvise na svet i spremen sum da napravam se za nejze[ova ne go
pisuva sara]

DA SO OVA SE SLOZUVAM
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Sara_t Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 182
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sara_t Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 14:27

TI VALJDA RAZBIRAS MAKEDONSKI.SE ZNACI SE A AKO MISLIS NA ZENA MI ODMA KE JA OSTAVAM AMA DEVOJKA MI NE MI DAVA

Кон врв
mia111 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 597
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mia111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 14:30
DA DA JASNO MI E!


Originally posted by Sara_t Sara_t напиша:

MIA - OVA MOZES DA IMAS PRESTAVA KOJ GO NAPISA

Кон врв
kafka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3595
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kafka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 14:32
Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by kafka kafka напиша:

Originally posted by Sara_t Sara_t напиша:

KAFKA, a sto podrazbiras ti pod poimot k*rVA

не подразбирам тие што имаат секс за пари... ама поважно е што е глупава...наместо да си најде некој нормален он се е*е со некој женет...крајно глупава(к*рва)

Da kafka i jas se slozuvam deka e GLUPAVA dokolku podkleknala na intrigite i lagite koj i gi vetuva TOJ.Vo povekje slucaevi devojkite se tie koi potkleknuvaat na ovie vrski.Toj moze da i vetuva se, no na zal nikogash nema da izleze od semejnoto gnezno.Ova e premnogu bolno za ovie devojki.Izgubeno vreme ,mladost itn.No ima sluchaevi kade sto se raboti za iskrena ljubov koja zavrshuva i so brak.Se e individualno.
bravo maja
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 14:32
Originally posted by Sara_t Sara_t напиша:

TI VALJDA RAZBIRAS MAKEDONSKI.SE ZNACI SE A AKO MISLIS NA ZENA MI ODMA KE JA OSTAVAM AMA DEVOJKA MI NE MI DAVA


Ova do mene e ,jas ne razbiram?
E sega kako demek devojkata tvoja,kako sto ja narekuvash, ja drzi so sila tvojata sopruga.POMEGJU NIV DVE SI TI.ZNACI SITE KONCI GI IMASH TI VO RACE.Mnogu e lesno da se obvini drug, no ova zapochnalo od tebe i treba da zavrshi so tebe.Znaci ti da ja donesesh konechnata odluka.So koja kje bidesh.Nitu eden maz ne moze da saka istovremeno DVE ZENI.APSURD!
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Sara_t Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 182
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sara_t Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 14:44
maja i jas se slozuvam so tebe (toa pred malku jas ne go pisav tuku covekot sto mnogu me saka i sto e zenet)
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 14:50
Originally posted by Sara_t Sara_t напиша:

TI VALJDA RAZBIRAS MAKEDONSKI.SE ZNACI SE A AKO MISLIS NA ZENA MI ODMA KE JA OSTAVAM AMA DEVOJKA MI NE MI DAVA



ОВА БЕЗ ЉУТЕЊЕ, ВАЖИ?

Замисли(муабетов е за дечкото на Сара)дека еден ден на местото на сара се најде твојата керкичка
а?
во ред е тоа со сопругата
нема веке љубов и толку
ама расчисти со нејзе, па продолжи понатаму
детето твое ке добие лажна слика за тоа како треба да изгледа еден брак ако расте во средина каде нема љубов

со најдобра намера, поздрав
Кон врв
mia111 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 597
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mia111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 14:53
ZOKI PA TI SI STANAL NEZEN SO PREDRASUDITE


Originally posted by Zoki_S Zoki_S напиша:

Originally posted by Sara_t Sara_t напиша:

TI VALJDA RAZBIRAS MAKEDONSKI.SE ZNACI SE A AKO MISLIS NA ZENA MI ODMA KE JA OSTAVAM AMA DEVOJKA MI NE MI DAVA



ОВА БЕЗ ЉУТЕЊЕ, ВАЖИ?

Замисли(муабетов е за дечкото на Сара)дека еден ден на местото на сара се најде твојата керкичка
а?
во ред е тоа со сопругата
нема веке љубов и толку
ама расчисти со нејзе, па продолжи понатаму
детето твое ке добие лажна слика за тоа како треба да изгледа еден брак ако расте во средина каде нема љубов

со најдобра намера, поздрав

Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2005 во 14:55
како тоа нежен
не разбирам

ама затоа кога ке решам да се женам тоа(да не се урочам)ќе биде засекогаш

Изменето од Zoki_S
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 75>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.