IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Најзабавен мк-форум е:
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најзабавен мк-форум е:

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2526272829>
Прашање: Кој е најзабавен мк-форум?
Одговор Гласови Статистика
189 [60,38%]
46 [14,70%]
13 [4,15%]
43 [13,74%]
22 [7,03%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Vercingetorix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 421
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vercingetorix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2010 во 22:35
Originally posted by CST CST напиша:

Definitivno najzabaven forum vo Makedonija e IDIVIDIMnogu odamna (dalecnata 2005 ) bev clen i na drugi netolku poznati forumi ( taratur , facktory, rezerva ) no poradi opadnatata aktivnost tamu odamna i ne idam plus go imam zaboraveno passwordot , pa ne mi se otvara nov user od pocetok.E sega : pred nedela dena se registrirav na kajgana i si pisuvam onaka u moj stil koga na profil mi stiga poraka vo koja se naveduva deka sum bila nekojsi clen za koj prv pat slusam  i im se cudam na pametot kako moze da me izednacuvaat koga jas ko od Mars padnata ne sum u tek збунетостI onaka bas poslednive 2 dena si citkam niz forumot i koga gledam baagji clenovi od kajgana  se prisutni i na idividi , pa si velam : aaaaa pa zatoa tuka na niv lesno im ide muabetot bidejki se znaat od porano No ,sepak  licno moe mislenje e deka za dzabe tolku falenje na drug forum koga ne shtima nesto , a so sila ubavina ne biva Taka da, do sega mu ostanav verna na IDIVIDI a taka ke ostane i vo idnina bidejki tuka se cuvstvuvam ko doma i tuka sum edna i edinstvena  i nikoj ne me sporeduva so nekojsi tret.
Хехе тоа си во право,но и модераторите незнаат за опомена добијаш бан па сликај се кај среќкота..
"И сам Исус Христос ако слезит од небоно не можит да го уверит Македонеца оти тој е Блгарин иљи Србин" - Темко Попов
Кон врв
Jovan.74 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Декември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jovan.74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2010 во 17:26
mene idi vidi mi e najdobar lalala
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2010 во 17:42
Идивиди...
Али и кајгана е е лоша.
Само малце егоистични фацки има таму... голема%20насмевка
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2010 во 11:33
http://1001nok.forumotion.ca/forum.htm
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2010 во 16:13
претежно зборувам сама со себе, па така
Кон врв
Jovan.74 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Декември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jovan.74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2010 во 16:30
i onaka osven od idividi ne sum za4lenet na drugo mesto
LD Pistolero a.k.a Demolero
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2010 во 21:49
Originally posted by ПодВодно ПодВодно напиша:

претежно зборувам сама со себе, па така
....sama..?!


- bez gajle,...ovoj e najzaebaven vo makedonijava!

Изменето од brza - 23.Март.2010 во 21:50
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
computer Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Патриот

Регистриран: 25.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 504
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај computer Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2010 во 15:16
Хммм а зошто во анкетава го нема форумот vmacedonia? Таму сум активен член и на кајгана (не толку активен) па решив да сменам малку. Често го посетував порталот идивиди, па решив да се регистрирам и на форумот.

Originally posted by Boromir Boromir напиша:

Originally posted by CST CST напиша:

Definitivno najzabaven forum vo Makedonija e IDIVIDIMnogu odamna (dalecnata 2005 ) bev clen i na drugi netolku poznati forumi ( taratur , facktory, rezerva ) no poradi opadnatata aktivnost tamu odamna i ne idam plus go imam zaboraveno passwordot , pa ne mi se otvara nov user od pocetok.E sega : pred nedela dena se registrirav na kajgana i si pisuvam onaka u moj stil koga na profil mi stiga poraka vo koja se naveduva deka sum bila nekojsi clen za koj prv pat slusam i im se cudam na pametot kako moze da me izednacuvaat koga jas ko od Mars padnata ne sum u tek збунетостI onaka bas poslednive 2 dena si citkam niz forumot i koga gledam baagji clenovi od kajgana se prisutni i na idividi , pa si velam : aaaaa pa zatoa tuka na niv lesno im ide muabetot bidejki se znaat od porano No ,sepak licno moe mislenje e deka za dzabe tolku falenje na drug forum koga ne shtima nesto , a so sila ubavina ne biva Taka da, do sega mu ostanav verna na IDIVIDI a taka ke ostane i vo idnina bidejki tuka se cuvstvuvam ko doma i tuka sum edna i edinstvena i nikoj ne me sporeduva so nekojsi tret.
Хехе тоа си во право,но и модераторите незнаат за опомена добијаш бан па сликај се кај среќкота..


Не се чудете, тоа е типично за кајгана. Само неможат со мене. Дома имам три компјутери. Од сите три имам по еден активен ник регистриран во три различни години. 2006,2007 и 2008. Само админите неможат тоа да го сфатат. Немаат појма од водење форум.


Изменето од computer - 25.Март.2010 во 15:21
Кон врв
ZokY Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZokY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2010 во 18:06
најарно е да одам и да идам и да видам идам видам видам и да идам
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2010 во 03:36


освен идивиди   и на ИТ....и ВМ(ама тоа кога бев иселеник.. одамна се немам уклучено)....кајгана ретко..се некои искомплексирани дечишта...и така
Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2010 во 22:34
не сум на ниеден друг форум,само тука, мислам дека тоа кажува сенамигнување
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2010 во 22:47
и јас сум само тука...верно сум си
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
TheHacker Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I see you!

Регистриран: 07.Јули.2010
Статус: Офлајн
Поени: 155
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TheHacker Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2010 во 23:36
ИТ.ком.мк
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јули.2010 во 00:33
Mrazam forumi....i forumasi....a forumasici ne....ete taka....
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2526272829>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.