IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Најзабавен мк-форум е:
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најзабавен мк-форум е:

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2021222324 29>
Прашање: Кој е најзабавен мк-форум?
Одговор Гласови Статистика
189 [60,38%]
46 [14,70%]
13 [4,15%]
43 [13,74%]
22 [7,03%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака Обратен редослед
Retardinjo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Retardinjo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2006 во 13:42
Веќе 4 дена нема кајгана.форум.....а ја на првиот ден ви кажав дека ке ја нема некое времеLOL.za toa ne lupetaj mnoguBig%20smile

Изменето од Retardinjo - 12.Ноември.2006 во 15:08
Кон врв
StickyBoY14 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај StickyBoY14 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2006 во 20:11
Originally posted by Retardinjo Retardinjo напиша:

за кајгана слушам дека пак долго време нема да ги имаLOL
e да...ја отворил дечко кајгана,виде ја нема цел ден и знаеш одма уште 1 месец ќе ги немаLOLама си паметенTongue
Кон врв
Retardinjo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Retardinjo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2006 во 12:22
за кајгана слушам дека пак долго време нема да ги имаLOL
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2006 во 20:46
Originally posted by StickyBoY14 StickyBoY14 напиша:

Originally posted by Big_Kiss Big_Kiss напиша:


Колку нема врска!!! Овде сите се најдруштвени и никој не ДАВИ ако со убаво му кажеш да прекине ќе прекине..... Ама сепак, твое мислење си е. Овде бар сите се културни и не се врѓаат и не се расправаат....
Да точно е,никој не се расправаClapОни у оваа тема имаше караници а вика не се расправат


Ај те молам пишувај по разбирливо пошо ништо не те разбрав, тоа ОНИ да не не треба да биде таму??
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2006 во 20:30
reto jas nema da te davam
nemenuvaj nik
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Retardinjo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Retardinjo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2006 во 20:20
Добро требаше тогаш да се пишам на друг ник....Tongue за да не ме караат вашите членовиWink
Кон врв
StickyBoY14 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај StickyBoY14 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2006 во 18:58
Originally posted by Big_Kiss Big_Kiss напиша:


Колку нема врска!!! Овде сите се најдруштвени и никој не ДАВИ ако со убаво му кажеш да прекине ќе прекине..... Ама сепак, твое мислење си е. Овде бар сите се културни и не се врѓаат и не се расправаат....
Да точно е,никој не се расправаClapОни у оваа тема имаше караници а вика не се расправат
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2006 во 01:29
Originally posted by Retardinjo Retardinjo напиша:

Според мене на http://www.forum.motika.com.mk - има нај пријателски и друштвени членови со исклучок на два троца..
Идивиди некако не ми оди зашто некои членови ме "Дават" и ме нервираат...


Колку нема врска!!! Овде сите се најдруштвени и никој не ДАВИ ако со убаво му кажеш да прекине ќе прекине..... Ама сепак, твое мислење си е. Овде бар сите се културни и не се врѓаат и не се расправаат....
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Retardinjo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Retardinjo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2006 во 22:32
Според мене на http://www.forum.motika.com.mk - има нај пријателски и друштвени членови со исклучок на два троца..
Идивиди некако не ми оди зашто некои членови ме "Дават" и ме нервираат...
Кон врв
ice_dmx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 390
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ice_dmx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2006 во 15:23
jas sum na site clen so se vika LOL Na Burek,Idividi,Motika,Ludnica i Nearni.Clap
dudenz
Кон врв
dragana**** Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dragana**** Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2006 во 13:30
http://forum.marifet.com.mk---- rulz

Изменето од dragana**** - 07.Ноември.2006 во 13:31
Кон врв
StickyBoY14 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај StickyBoY14 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2006 во 18:16

forum.kajgana.com е најзабавен според мене,прашувате за најзабавен..во тоа опфаќам да има најинтересни теми,најинтересни но и паметни мислења,секакви теми,дизајн подобар е сега кога прашуваме за дружељубивост не велам дека се лоши,само што таму се многу построги од овде,сум читал теми,и скоро во сите сум нашол постови надвор од темата овде на идивиди кои модераторите место да ги бришат учествуваат во нив,и дизајнот ви е премногу обичен,за другото и вие сте супер...и уште нешто можам да кажам,знам дека се борите кој ќе биде подобар и кој повеќе посетители да има,но не ќе е лошо да се здружите заедно,т.е. да станете вистински другари место цело време да ги навредувате нив како они биле недружељубиви,знам дека форумите морат да бидат разделени,но со самото дружење ќе добивате инспирација за отварање на нови поинтересни темиBig%20smileи нема да постои веќе толкаво ривалство меѓу вас.Ова е само мое мислење,но сепак можеби ќе ви значи нештоWinkСе читаме 

Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2006 во 18:09
Па ја не кажувам лаги.... LOLLOLLOLLOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2006 во 16:16
Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

ИДИВИДИ!!!!!!!!!! Дефинитивно! Сум била и на други али нема толку многу теми а и не се толку интересни, а и луѓето не се волку друштвени....


taka e, stvarno mnogu sme drustveni tuka na  forumot LOL
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2021222324 29>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.