IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - СОВЕТИ при полагање и земање часови
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

СОВЕТИ при полагање и земање часови

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
elektro Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 07.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elektro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: СОВЕТИ при полагање и земање часови
    Испратена: 24.Јуни.2009 во 19:38
PISUVAJTE SOVETI ZA POLAGANJE STO NE TREBA DA PRAVIME,STO TREBA... i bla bla ima mnogu :D::D:D
Кон врв
dark Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dark Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2009 во 00:13
sluajte go instruktorot i pocituvajte gi pravilata na soobrakjajot,
i nikogas ne ucete za da polozite tuka za da naucite :D:D
faster then light :D
Кон врв
pmmladen Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 21.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 333
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pmmladen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2009 во 00:20
Еве што не треба: НЕ КУПУВАЈТЕ ВОЗАЧКА И НЕ ФАЌАЈТЕ ВРСКИ КАЈ КОМИСИЈАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ..........
Еве што треба: НАУЧЕТЕ ДА ВОЗИТЕ, ПОДОБРО Е ЗА ТЕЛЕСНОТО ЗДРАВЈЕ ЗА СЕБЕ И ДРУГИТЕ, ПОСЕБНО ЗАШТИТУВА ОД СКРШЕНИЦИ НА КОСКИТЕ
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2009 во 13:52
BATALI SE DRUGO, 4EKAJ BATO DA TI KAZI SO SI PROPUSTIL AKO SI STASAN ZA VOZACKA.
Trebalo uste od 12 godini da go molis tate da ti ja dava kolata, da si ja zemas sam ili da si obezbedis svoja kola nekako. Jas si najdov skoda ko za mene i na nea nauciv da vozam (sekako so pomos na drugite na pocetokot). I posle ke si se usovrsis tolku dobro i ke go fajkas disenjeto na masinata. Cim toa go postignis ZEMENA TI E VOZACKATA BEZ IC NAPOR.A togas i da ja platis, ne e mnogu golem grev oti znajs da vozis.
Ako vejke si propustil da ja krades kolata ko mal, sega zemaj dodatni casovi vo avtoskola za da nadopolnis. I nikogas ne veli deka znajs dovolno,poso stalno treba nadgradba I nemoj da veruvas deka ko ke zemis vozacka ke znajs da vozis. Pomina toa vreme koga za da zemis vozacka instruktorot ti ja vadel dusata. Sega se polaga ko na zaebancija , duri i koga ja nemas procitano knigata. ZATOA, KAKO STO REC PMMLADEN, NEUCETE DA VOZITE. KOLKU POBRZO GO SVATITE TOA , TOLKU POVEJKE KE ZASTEDITE NERVI, PARI I VREME
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.