IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Којотот ја фати Брзата Птица Итрица
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Којотот ја фати Брзата Птица Итрица

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2009 во 22:32
grevce. ko przeno go prikazaa
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2009 во 10:22
Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:


Ама , без разлика грдо е тага
Жал ми е за птичката миличка тага
 
Море каков жал,убо е ,така и треба,многу сум среќен што и дојде крајот  хахахахаххахахахахаххахахахаха
голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
 
 
печено пилешко највкусно е задоволство
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2009 во 13:51
Ја не верувам дека ова е дело на Warner Bros, ова може некоја приватна продукциска куќа да го направила цртанот по желба на некој луд фан на Којотот кој платил милиони за да ја види Птицата Итрица како печено пиле
Абе нема смисла за Којотот цел живот да ја брка и све гладен да седи ама ни Птичаката не згрешила ништо
Мене и за двајцата ми е жал хахахахах

Изменето од GlenKlouz - 27.Мај.2009 во 13:51
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
THEPRINCESS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај THEPRINCESS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2009 во 20:11
Fala bogu i on go deceka toj den - da a fati Pticata Itrica
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2009 во 21:21
Ko sto razbrav Majkl Jakson ne mozel vise da gleda kako pticata mu bega na kojotot pa platil za ovoj crtan vaka da zavrsi.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2009 во 21:27
konecno i nekoj nea da ja naditri....yessss
Кон врв
G1RL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 103
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај G1RL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2009 во 00:21
mi se ispolni i ovaa zelba - 1 TOJ da pobedi
TODAY COULD BE YOUR BEST, WORST OR LAST DAY IN YOUR LIFE...
Кон врв
Dr. Cullen Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 58
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dr. Cullen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2009 во 00:20
Конечно да ја фати птицата. Ова ми беше една голема желба. Сега којотот ке има нешто друго за гонење. :P
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2009 во 01:53
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Ko sto razbrav Majkl Jakson ne mozel vise da gleda kako pticata mu bega na kojotot pa platil za ovoj crtan vaka da zavrsi.


mngou pati do sega imaa ponudeno ogromni sumi za da zavrsi kako pobednik kojotot, no site bea odbieni.....ne znam za koja suma imaat prifateno ama e....намигнување
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 03:02
Originally posted by bounty_hunter bounty_hunter напиша:


Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Ko sto razbrav Majkl Jakson ne mozel vise da gleda kako pticata mu bega na kojotot pa platil za ovoj crtan vaka da zavrsi.
mngou pati do sega imaa ponudeno ogromni sumi za da zavrsi kako pobednik kojotot, no site bea odbieni.....ne znam za koja suma imaat prifateno ama e....намигнување



Izvinete ama greska ste!!!

Tuka prsti ima zamesano Chuck Norris i pazete sega

Chuck sakase da plati za vaka da zavrsi turbo bimbilj epten k*rnas (brzata ptica itrica) ama izleze deka na nego mu bese plateno i pticata go jade stapot!

P.S. I mene mi e zal ama protiv Chuck ne se moze

Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2009 во 18:01
Auuuuuuuuuuuuuuu kako ne vidov porano......ova da mi ti bide montaza breeeeeeeeee газење%20од%20смеење

Gledajte go pak i obratete vnimanie na 3.36 min. koga ke e se primetuva od dalekuuuuuuuuu.......epten gruba montaza глупчо
Кон врв
Предраг Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 224
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Предраг Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2009 во 00:01
Абе Којотот со сите оружја шо ги купи,наместо нив можеше да си купи бурек...ту бе!
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2009 во 00:10
фала богу, скинав живци веќе..
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
LSFC Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1004
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LSFC Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2009 во 03:55
Originally posted by Предраг Предраг напиша:

Абе Којотот со сите оружја шо ги купи,наместо нив можеше да си купи бурек...ту бе!
mozese ama na negu mu se jade ptica itrica!!!!!!!!!!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.