IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Исхрана и кулинарство
  Активни теми Активни теми RSS - Јадете ли со отворена уста?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Јадете ли со отворена уста?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Прашање: ???
Одговор Гласови Статистика
3 [13,04%]
14 [60,87%]
1 [4,35%]
5 [21,74%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака Обратен редослед
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2009 во 15:10
auuuuuuuuuuu ....... so mastikite golem problem ... koga mi se lepat gornata i dolnata vilica ...... i sto mastiki ovie sega , kako so neostik da gi mesaat тага тага тага
Кон врв
IzGubEnA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IzGubEnA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2009 во 14:36
ponekogas mi se slucuva doseka dzvakam mastika da se zaboravam i da pocnam da mljackam...no brzo se osvestuvam i prestanuvam... a koga ke pocnam pred tatko mi da mljackam dobivam, onaka, ubistven pogled i moram da prestanam

Кон врв
mistake Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 8613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mistake Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2009 во 14:05

.



Изменето од mistake - 02.Февруари.2011 во 17:21
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2009 во 13:47
Originally posted by mila28 mila28 напиша:

Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

NE kako odgovor ne prifakjam .... razmisli свиркање


.....jas ke jadam,a ti ke mi zboruvas samo?nema da jadis?......ke razmislam
 
 
ako ti e nezgodno da jades samata , dobro ... za taa prilika kje gi stavam vestackite zabi ... da ne mljackam mnogu голема%20насмевка
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2009 во 13:34
Originally posted by mila28 mila28 напиша:

Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

NE kako odgovor ne prifakjam .... razmisli свиркање


.....jas ke jadam,a ti ke mi zboruvas samo?nema da jadis?......ke razmislam


mila zmi me mene ma..... (odi na taratur da ti kazam neso)

Изменето од Omar - 14.Мај.2009 во 13:36
Кон врв
mistake Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 8613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mistake Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2009 во 13:32

.



Изменето од mistake - 02.Февруари.2011 во 17:21
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2009 во 13:27
A ti CST ako ne jadam ke prifatis da ideme na rucek - vecera po tvoj izbor??? Ako odgovorot e da onda NE JADAM SO OTVORENA USTA!!!
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2009 во 12:48
NE kako odgovor ne prifakjam .... razmisli свиркање
Кон врв
mistake Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 8613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mistake Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2009 во 16:29

.



Изменето од mistake - 02.Февруари.2011 во 17:22
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2009 во 15:31
Аууу колку се нервирам од луѓе што јадат зинати и што мљацкаат и шлапаат и чистат грло додека конзумираат храна.
Од тие причини и не сум љубител на јавни објекти каде што се служи храна, од такт се вадам, аоно ко за инает поглед и уво ми се лепи за такви
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2009 во 15:30
Redovno koga jadam razgovaram., No toa ne znaci deka so polna usta zboram fala bogu. Ako ne ja prepolnuvas ustata (kako prv pat u zivot da jades) jasno deka mozes da razgovaras i toa na mnogu kulturen nacin. Onie sto odat na deloven rucek sigurno ne odat za da se isponajadat (ne za djabe se vika deloven) i zbor da ne prozborat. I ne. Ne jadam so otvorena usta t.e. ne dzvakam so otvorena usta.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2009 во 15:20
vo red .... nema da te pokanam na rucek не%20зборувам плазење%20злонамерно
Кон врв
mistake Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 8613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mistake Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2009 во 14:04

.



Изменето од mistake - 02.Февруари.2011 во 17:22
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2009 во 11:56
i ne samo sto jadam so otvorena usta , tuku tolku bucno go pravam toa da sekogas jadam sam .... nikoj ne saka so mene da sedi na masa koga e vreme za obrok плачење

Изменето од miroslav_g8 - 10.Мај.2009 во 11:56
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,343 секунди.