IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ЕВРОСОНГ 2009
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЕВРОСОНГ 2009

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 30>
Автор
Порака
macaparket Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 293
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macaparket Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2009 во 17:48
Originally posted by mila28 mila28 напиша:


jas se slozuvam so tebe....a Zdravka ja poznavam i licno i mozam da kazam deka prekrasno pee i prekrasna licnost e ...mozebi i podobra e od nejzinata bratuceda....nasata Karolina!!!....i jas sum za niv...napred samo Bitolcani!!!


Mila se znam i jas so zdravka,ama se uste licno se nemame zapoznaeno.Proklet da e netov.Lol!!
Napred Patnici.
Maestro mene mi e 1va na top 5!!
UMRENI LJUGE UMRENI LJUGJE
NA UVO MI SE DERAT
UMENI LJUGJE UMRENI LJUGE
MNOGU GOMNA SERAT

Кон врв
mistake Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 8613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mistake Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2009 во 18:16
Originally posted by macaparket macaparket напиша:

Originally posted by mila28 mila28 напиша:


jas se slozuvam so tebe....a Zdravka ja poznavam i licno i mozam da kazam deka prekrasno pee i prekrasna licnost e ...mozebi i podobra e od nejzinata bratuceda....nasata Karolina!!!....i jas sum za niv...napred samo Bitolcani!!!


Mila se znam i jas so zdravka,ama se uste licno se nemame zapoznaeno.Proklet da e netov.Lol!!
Napred Patnici.
Maestro mene mi e 1va na top 5!!
JAS SE ZNAM A I SE IMAM ZAPOZNAENO...A I TI LI SI OD BT...LELEE VISTINSKA INVAZIJA SME NAPRAVILE NA FORUMOV AKO SI I TI OD BT!!!...
Кон врв
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2009 во 22:05
Originally posted by macaparket macaparket напиша:


Maestro mene mi e 1va na top 5!!


Мене од Топ 5 ми е на 2ро место, веднаш за Проект Македонија.   
И двете се убави песни што се баш евровизиски.
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2009 во 00:13
Ako moram da izberam,od toa sto go slusnav t.e od kratkite refrencinja,a raka na srce ne moze pesnata taka vistinski da se oseti..mi se dopadnaa Proekt Makedonija,Next Time,decko eden mlad Daniel ako ne se lazam,ritamot na Kaliopi i Naum ne e los..ama pak se pesnive nekako razocaruvacki..ne znam vise so da kazam..
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
macaparket Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 293
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macaparket Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2009 во 14:57
Originally posted by mila28 mila28 напиша:

JAS SE ZNAM A I SE IMAM ZAPOZNAENO...A I TI LI SI OD BT...LELEE VISTINSKA INVAZIJA SME NAPRAVILE NA FORUMOV AKO SI I TI OD BT!!!...


Od skopje sum jas.Ama bitola najveke si ja sakam.=))
Se razbira posle krusevo.
UMRENI LJUGE UMRENI LJUGJE
NA UVO MI SE DERAT
UMENI LJUGJE UMRENI LJUGE
MNOGU GOMNA SERAT

Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2009 во 15:17
Originally posted by macaparket macaparket напиша:

Originally posted by mila28 mila28 напиша:

JAS SE ZNAM A I SE IMAM ZAPOZNAENO...A I TI LI SI OD BT...LELEE VISTINSKA INVAZIJA SME NAPRAVILE NA FORUMOV AKO SI I TI OD BT!!!...


Od skopje sum jas.Ama bitola najveke si ja sakam.=))
Se razbira posle krusevo.


За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
mistake Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 8613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mistake Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2009 во 16:20
Originally posted by ZoraNaSlobodata ZoraNaSlobodata напиша:

Originally posted by macaparket macaparket напиша:

Originally posted by mila28 mila28 напиша:

JAS SE ZNAM A I SE IMAM ZAPOZNAENO...A I TI LI SI OD BT...LELEE VISTINSKA INVAZIJA SME NAPRAVILE NA FORUMOV AKO SI I TI OD BT!!!...


Od skopje sum jas.Ama bitola najveke si ja sakam.=))
Se razbira posle krusevo.



Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2009 во 19:56
денес ли е првата вечер?
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2009 во 20:57
нели Белов ќе пееше ??
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2009 во 21:12
мислам дека тој втората вечер ќе пее..!
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2009 во 21:42
да да ... сега видов
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2009 во 22:19
јас не се разбирам од музика или првава вечер беше напад на сите сетила???

Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2009 во 22:25
na so lici ova?
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2009 во 22:27
па зар сме имале некогаш квалитетен избор што сега се чудите
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 30>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.