IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - Lineage II ( Генерална дискусија )
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Lineage II ( Генерална дискусија )

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
EmIIIjA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EmIIIjA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Lineage II ( Генерална дискусија )
    Испратена: 22.Декември.2007 во 17:07
Кон врв
EmIIIjA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EmIIIjA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2007 во 17:09
Кон врв
EmIIIjA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EmIIIjA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2007 во 17:11
JA OBOZAVAM OVAA IGRA!!!

KOJ JA ZNAE,KOJ JA IGRAL...NEKA NAPISE ZA NEA,NA PR KAKOV HEROJ IMAL DO KOJ LEVEL E,KOLKU MILIONCINJA SOBRAL,KOJ GRADE OBLEKA NOSI???......A MOZE I SLIKCE DA SE VMETNE:)
Кон врв
EmIIIjA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EmIIIjA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2007 во 21:21
http://www.lineage2.com/


imate se i sesto za ovaa igra,mnogu pomos koja ke vi bide dobredojdena dokolku ja igrate ovaa igra!




Кон врв
EmIIIjA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EmIIIjA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2007 во 21:26
eve ja mapata na gradovi




Изменето од EmIIIjA - 22.Декември.2007 во 21:37
Кон врв
Skipper Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Skipper Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 04:53
како се плаќа за играва ај мало објаснување плс ил иако играш на пирацки сервер кажи на кој 
Skipper kick your ass
Кон врв
EmIIIjA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EmIIIjA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 22:56
Originally posted by Skipper Skipper напиша:

како се плаќа за играва ај мало објаснување плс ил иако играш на пирацки сервер кажи на кој 


ne se plaka,nego ima server-prvo ja instaliras pa na server vleguvas,ke ti pisam kako odi-malku e komplicirano-jas na gotovo ja nacekav treba da gi prasam tie so ja instaliraa i so se priklucuvaat na serverot i ke ti pisam!
Кон врв
Deletko Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Deletko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јули.2008 во 19:05
Прв Македонски Lineage II сервер.

Здраво на сите L2Kabelnet Серверот е преправен во Fun сервер x300 Rates. За сите заинтересирани кои ја сакаат Lineage2 дојдете на www.l2kabelnet.com каде ги имате сите информации кои ви требаат за да се конектирајте.

Поздрав до сите.

http://www.l2kabelnet.com/

Изменето од Deletko - 08.Јули.2008 во 19:07
Кон врв
KanGaro_Toure Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KanGaro_Toure Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2008 во 20:20
linkot is dead
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2008 во 20:31
Кај мене о ред си е линкот си работи веб страната.
Кон врв
CE3HAJKO Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CE3HAJKO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2009 во 23:47
Ajde makedonci igrate li Lineage II i koj kade.
Imam predlog za mnogu dobar low rate server.

Info:www.l2.fen1x.com

Serverot e pushten na 12.12.2008.
Exp: 3x SP: 3x Adena: 3x Drop: 3x Spoil: 3x
Bez extri se pridrzuva kon oficijaniot.

Ako ima zainteresirani da mi pishat za poveke info.
Кон врв
halfelfpaladin Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај halfelfpaladin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2011 во 00:40
Lineage 2 igrav 6 meseci rekreativno na retail, igrata e prekrasna ima samo edna maana a toa e open PVP svet, koj pak od druga strana e karakteristika na poveketo korejski MMORPG, kill or be killed posebno be killed ako ne si u clan, megutoa toa voopshto ne e prichina da ne ja zaigrate, grafikata e prekrasna, dizajnot na likovite isto, shtom vlezete vo clan se si dobiva poseben sharm itn itn itn.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.