IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Плесни во лице...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Плесни во лице...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Плесни во лице...
    Испратена: 31.Јануари.2009 во 23:47
Значи иаме тема Сакам да ти кажам ...а у...
Но неаме тема ПЛЕСНИ У ФАЦА..уствари по културно кажано-ко насловот ПЛЕСНИ ВО ЛИЦЕ...

Што би му плеснале на партнерот у сурат онака шо ви лежи на душа и долго време сакате да му го треснете ама се нешо подголтнувате и прекутувате...????


Јас неам партнер моментално ама искрено знаејки се себеси нишо нема да му прекутам...особено ако ми стапне на нерв...голема%20насмевка

А има една персона која шо ете наводно се жали зашо ја и тој не сме заедно (а у мегу време се мота со сестра ми) и баш сакам да му плеснам

-Дечко жалам што твоите не те издркале... ...

ПС за темава е виновен Дппптроопер


Изменето од blueprayer - 31.Јануари.2009 во 23:48
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2009 во 23:48
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

А има една персона која шо ете наводно се жали зашо ја и тој не сме заедно (а у мегу време се мота со сестра ми) и баш сакам да му плеснам-Дечко жалам што твоите не те издркале... ...



За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2009 во 23:50
селектирај намигнување
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2009 во 23:52
Кутриот,од што му е жал по тебе се мота со сестра ти
Многу смеење по овие форумите деновиве.

Изменето од ZoraNaSlobodata - 31.Јануари.2009 во 23:52
За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2009 во 23:53
друже да не сме ептен оф топик-ама не се мота за да и цмиздри..туку за нешо друго намигнување
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
ThePPPTrooper Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
АнтиКомунист..

Регистриран: 12.Декември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 581
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ThePPPTrooper Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2009 во 23:54
Јас кажувам в лице, кај мене нема опа-тропа...не сум добар со зборови, па затоа прво плескав една глава, потоа следи лактица, по што се завршува со серија од удари со бокс, се додека раката не откаже...


шала на страна, порано си молчев, сега се си кажувам, барем се трудам, прво ќе размислам, да бидам сигурен дали сум во право и потоа барам начин полесно да го кажам тоа...

мислам дека тој сум јас
Those who wants to live, let them fight, and those who does not want to fight in this world of eternal struggle, do not deserve to live!
Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2009 во 23:55
Абре не сум ретардиран,зато се смеам За постот над постот над ПППТ.

Изменето од ZoraNaSlobodata - 31.Јануари.2009 во 23:55
За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2009 во 23:56
Кај Дппптроопер ми е една ствар интересна....не знае добро да си ги каже чуствата, ама само ако добро се загледаш у тие „тиња„ очи се ке ти стане јасно голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

Изменето од blueprayer - 31.Јануари.2009 во 23:57
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2009 во 00:08
odi si duso....kaj sakas ....samo ocive da ne te gledaat!
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2009 во 02:15
Ништо не премолчувам
Се што сакам,се си добива по список ,само чекам погоден момент...........

последен пат,кога ептен,ама ептен ме изнервира

Доволно ми е што секој ден преживувам,и нема да трпам еден таков серко како тебе,да ме.....дрн, дрн имаше уште
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2009 во 02:16
malce ne mi ja skontavte temata голема%20насмевка  vo momentov sto bi mu plesnale... ako imate neso takvo голема%20насмевкаголемо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2009 во 02:19
аааааааа
епа ова

будала еден,незнаеш кога што треба
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2009 во 02:21
голема%20насмевка ete taka...mene pred malce mi pisa tipot koj gore go pcuev...taka da..


тешка сељачина си тежиш ко муфлон говедо едно сељачко
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2009 во 09:38
toa sto jas bi i go plesnal vo lice , po avtomatizam povlekuva i kontra efekt  ....... mi se crtaat odma dvajca suraci ( od mnogute )  od po 150 kgr ( vkupna tezina 0.3 t ) ziva mera i ne mi bega podolg prestoj vo " Sveti Erazmo " Ohrid ....... isto kako da sum imal otvoren sudir so dizel lokomotiva na zeleznicki premin .... podobro si molcam ..... zosto , molcenjeto ne samo da e zlato tuku e i ZDRAVO голема%20насмевка

Изменето од miroslav_g8 - 01.Февруари.2009 во 09:41
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.