IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Филозофџилница...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Филозофџилница...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 81>
Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2009 во 11:12
Ednas edna prijatelka veli :
 - Vidi go sto zbori, nenormalen papagal !
A pa taa sto treba da bide na moja strana sekogas mene noz u lega :
 - Ama, ne e nenormalen papagalot, tuku toj sto go ucel !
тага
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2009 во 11:13
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Mu go iscistiv kafezot na papagalot


мојот (папагал), кога му го чистев кафезот, правеше кругови околу лустерот во стил на центрифуга и симултано какаше, па после требаше да ги чистам и ѕидовите
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2009 во 11:17
Ovoj kaka samo kaj mene na rame " Ramo, Ramo, druze moj "
On taka misli deka mi podaril nesto. Puno rame pokloni. Sto ne mi kaka na glava, ama ne moze, kosata go golicka po gazot i smeejki se bega
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2009 во 11:20

zlaten olimpiski medal vo plukanje vo visocina ........ so preponi ........

Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2009 во 11:20
ke bese mnogu daruvan da nemase kosaсмеење
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2009 во 11:21
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Ovoj kaka samo kaj mene na rame " Ramo, Ramo, druze moj "On taka misli deka mi podaril nesto. Puno rame pokloni. Sto ne mi kaka na glava, ama ne moze, kosata go golicka po gazot i smeejki se bega


значи цревата му проработуваат додека ти ѕирка у монитор
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2009 во 11:27
I baska lupa so klunot po slusalkite i sve mislam cuka nekoj na vrata i koga ke se svrtam ko da mi vika :
 - Te zaebav, a ? ѓавол
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2009 во 21:43
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ако ваков јас
не се вклопувам во ваквиот свет
дали да го менувам ваквиот свет
или да се менувам ваквиот себе

??????????????????????????????
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2009 во 23:00
Ako nesto vo dusa te stegne, ne e toa ljubov, toa e infarkt
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2009 во 16:44
Pametnite zeni gi zamolknuvaat mazite digajki noze, a glupite podigaat glas
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2009 во 01:05
(бидејќи мислењето го третира психологијата-решив оваа тема да ја сместам овде во филозофија и психологија)
кога мислам односно молчам оставам простор да видам до каде може да отиде твојата маленкост - твојот закржлавен ум не дека во дадениот момент не можев или не сакав да ти го кажам тоа туку те оставив да видам дали и овој пат од тебе ќе направат ТРОЈАНСКИ КОЊ ИЛИ КАПИТАЛЕЦ СО НАЈВРЕДНИ РОГОВИ
Г-НЕ ПРЕТСЕДАТЕЛЕ
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2009 во 02:48
се што мислиш и се што ти лежи на душа,а не си во состојба да ги најдеш тие што треба да им се обратиш,знам дека и тука тие не се во состојба да прочитаат со оглед на нивното образование
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
DAC23 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 357
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DAC23 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2009 во 16:58
јас мислам мислам и кога ке се сетам све измислено нема што да му ја мислам повеке
SEMPER ETIAM UBIQUE SUPERIORES
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2009 во 01:15
Covekot e polesno da go zatvoris namesto da go otvoris
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 81>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.