IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Кошарка и ракомет
  Активни теми Активни теми RSS - СП во ракомет за мажи - Хрватска 2009
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

СП во ракомет за мажи - Хрватска 2009

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 42>
Автор
Порака
ZOTE Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 627
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZOTE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2009 во 11:22
Originally posted by Biolica Biolica напиша:

GO MRAZAM SITEL , celo vtroro poluvreme na satelitska imase samo ton bez slika , e izedovme zivi a cela den ja cekavme utakmicata



овде можеш д апратиш ракомет само ќе треба да с ерегистрираш прво. http://www.bet365.com/home/default.aspракомет во живо на интернет


Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2009 во 13:43
Fala najmnogu , bas sega vo 15 .30 ke mi se najdit. THANK U
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2009 во 13:59
Originally posted by Marko Polo 1 Marko Polo 1 напиша:

Da, tocno deka Lazarov napravi mnogu greski, nekako kako da ne bese podgotven za natprevarov ili dobro go cuvaa...
Kako i da e, moe mislenje e slednovo:

Najgolem vinovnik se selektorot i trenerite. Koga se znae deka edna reprezentacija ima samo edna "zvezda" - Lazarov, logicno e da bide cuvan celo vreme. A koga na nego ne mu ide, ne i ide na reprezentacijata. Ako ova e tesko da se svati i ne se podgotvi "rezervna" varijanta, porazot e neminoven.
Napadot ni bese katastrofalen i celata nasa igra vo toj del protiv Tunis deluvase kako slucajna, golovite pagjaa isklucivo od individualni akcii.
NE SMEE IGRATA DA ZAVISI SAMO OD EDEN COVEK. Mozese Temelkovski poinaku da ja postavi igrata tokmu so ovie "poslabi" protivnici... Ne e deka nemame koj drug da organizira igra. I protivnikot ke bide zbunet, deka ke go nema ona sto go ocekuva, i Kire ke dojdese do izraz pri takva igra.

Ova e sepak samo moe mislenje.


Ne e samo Kire Zvezda kaj nas Naumce Mojsovski e isto takov igrac koj moze da ja vodi ekipata toa i go napravi vcera odigra od Srce i mnogu dobro kako i uvek. Ako sakame da imame uspeh mora site da igraat kako sto igrase vcera Naumce.

Imame mnogu dobri poedinci ama kako ekipa ne funktionirame bas.

Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2009 во 17:10
Bravo decki za deneska....32: 19...
ali vcera si prokockavte poeni za bez vrska!!!сршено%20срце
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2009 во 19:23
Znaci kakva propustena sansa so Tunis be..pa sto im stana ne mi e jasno..A i na Kire so mu bese,nekako ne mu bese denot..super sto go tepavme Alzir ama izglea samo toa ke ni ostane..
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2009 во 20:08
Sekoja cest momci za pobedata.
Svedska isto taka pobedi no ke zadevev Rumunskiot sudija , cela utakmica ja unisti
Кон врв
ZOTE Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 627
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZOTE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2009 во 00:23
македонски навијачи на сп во хрватска


http://vinovo.magnify.net/video/Makedonski-navijaci-SP-Rukomet

Изменето од Vardar1947 - 19.Јануари.2009 во 01:30
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2009 во 15:28
сега или никогаш!!! ајде ајдееее...аплауз
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2009 во 15:32
ajdeeeeeeee!!
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2009 во 15:52
Dobro ide za sega,ama ke bide krvavo do samiot kraj se gleda..
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2009 во 16:24
Mnogu uspeh na nashata rakometna reprezentacija...posebno mu posakuvam dobro zdravje na mojot drugar Vancho Dimovski-pikerot koj i pokraj hirurshkata intervencija na ligamentite ne se otkaza od nastap na prvenstvoto.Vancho sve najdobro
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2009 во 16:48
ЅВЕРОВИ!не%20вреден
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2009 во 16:56
Ajde be da izdrzime nekako use 3 min.te molam Boze...
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2009 во 17:04
AJDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!! BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO<CAREVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 42>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,359 секунди.