IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Писмени состави,семинарски...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Писмени состави,семинарски...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2627282930 113>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 3 Гласови, Просечно 3,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
plackovica Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 11.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plackovica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2011 во 22:54
Ми треба писмена по македонски јазик "Секој има право на свој избор"

Фала однапред...
Кон врв
plackovica Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 11.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plackovica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2011 во 22:55
Ми треба писмена по македонски јазик "Секој има право на свој избор"

ФАЛА однапред...
Кон врв
plackovica Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 11.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plackovica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2011 во 22:55
"Секој има право на свој избор"
Кон врв
Elena124 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 11.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Elena124 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2011 во 23:28
"Mir i Tolerancija"
Кон врв
Zaklina1993 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zaklina1993 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2011 во 02:11
Mi treba sostav za pismena rabota na tema Dali vo sekoj od nas se krie po eden Merso? - od romanot ,,Stranecot" na Albert Kami...Do vtornik vecer mi treba,pa ako znae nekoj ke ve zamolam da mi pise.fala odnapred.
Кон врв
alekpetrova Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alekpetrova Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2011 во 09:23
изборот секогаш треба да пости за нас и околу нас тема за писмена работа ми треба хитноо ве моламмм ..
Кон врв
НиколаТесла Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај НиколаТесла Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2011 во 18:18
Ми треба прераскажана Антигона итно за утре Ако може некој да пише или да даде прераскажан состав или нешто сл. Благодарам..
Кон врв
aleksandarleoj Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aleksandarleoj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2011 во 19:43
AKO MOZE POMOS ZA SLEDNIVE TEMI:
- TAGATA I NOSTALGIJATA PO RODNATA STRUGA ( T'GA ZA JUG)
- ZAGUBATA NA JUNAKOT KUZMAN KAPIDAN ( SERDAROT)
- EKSPLATACIJA NA MAK NAROD OD GRCKITE VLADICI I TURSKI GOLEMICI (PROSEDBA)

VE MOLAM SHTO E MOZNO POBRZO AKO MOZETE . FALA MNOGU
Кон врв
aleksandarleoj Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aleksandarleoj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2011 во 19:43
VE MOLAM ZA UTRE MI E ITNO !!! :D FALA
Кон врв
zti_drogba Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zti_drogba Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2011 во 20:17
Ми треба состав на тема "Правата на човекот произлегуваат од неговите обврски" или нешто многу близу со оваа тема ...Однапред благодарам
Кон врв
zti_drogba Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zti_drogba Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2011 во 20:18
Ве молам многу ми е итно
Кон врв
стефан23 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај стефан23 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2011 во 22:15
Луѓе ај ако може некој што бил на темпирана опера да ми ја раскаже накратко што се случува кои се ликовите која е темата .Задутре правам писмена за тоа а ништо не знам
Кон врв
моник Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај моник Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2011 во 15:06
дали ке може да добијам било каква помош за писмена работа на една од темиве ...карактеристика на романтичарски лик со издвоени романтичарски одлики на 1.Евгениј Онегин,како лик на излишниот човек 2.Татијана од Евгениј Онегин,како слика за романтичарски идеал на жена 3.Неда од Сердарот ,фала однапред
Кон врв
stefanija06 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Ноември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stefanija06 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2011 во 23:53
Ми требаат писмени состави на темаЧ
1.Прозното и драмското дело (Вујко Вања) на Антон Павлович Чехов
2.Романот „Странецот“ на Алберт Ками
3.Драмата „Чекајчи го Годо“ на Семјуел Бекет.

Ако може некој нека ми помогне. Благодарам однапред
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2627282930 113>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.