IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Ласкање
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ласкање

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
cuculga Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cuculga Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Ласкање
    Испратена: 15.Ноември.2008 во 00:59
postojano go slusam toa,,lugevo samo simnuvaat zvezdi ,samo nikako da simnat,,
dali sakate koga vi laskaat,go mrazite toa,ili mislite deka sakaat pobrzo da postignat nesto so toa

Изменето од Biba_G - 31.Јануари.2009 во 19:57
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2008 во 01:02
ШТО ИМА ДА СЕ МИСЛИ, СЕ ЗНАЕ
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2008 во 01:04
Јас стално симнувам ѕвезди.... 
Кон врв
butterfly5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butterfly5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2008 во 01:07
nekoj moze samo misli deka ke postigne nesto so toa,no tie licnosti brzo se razotkrivaat taka da dzabe im e da se macat.Jas licno ja preferiram iskrenosta i vistinata,ne laskam,ne sakam da mi laskaat
Да ме сакаш не те задолжувам,памети ме ако заслужувам
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2008 во 01:08
САКАШ ПЕПЕРУТКЕ КОЈ НЕ САКА ...
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2008 во 01:09
Морам да ласкам......
Кон врв
butterfly5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butterfly5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2008 во 01:10
Originally posted by smizla smizla напиша:

САКАШ ПЕПЕРУТКЕ КОЈ НЕ САКА ...
ne ne sakam smizla...si gi znam afinitetite,se poznavam dobro taka da nemam potreba od toa
Да ме сакаш не те задолжувам,памети ме ако заслужувам
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2008 во 01:13
Обожавам да ласкам.....
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2008 во 01:18
Originally posted by cuculga cuculga напиша:

postojano go slusam toa,,lugevo samo simnuvaat zvezdi ,samo nikako da simnat,,
dali sakate koga vi laskaat,go mrazite toa,ili mislite deka sakaat pobrzo da postignat nesto so toa


СЕКОЈА ЖЕНСКА ОСОБА САКА, САМО РЕТКО КОЈ ПРИЗНАВА...

НЕ СЕКОЈА И ОДГОВАРА НО ВО ОДРЕДЕНИ ГРАНИЦИ ... ( АКО ТОЈ ЗНАЕ ЗА ГРАНИЦИ )

А ПОСЛЕ ЛАСКАЊЕ (АКО Е ЛИТЕРАТУРЕН МАКЕДОНСКИ ЗБОР), АКО ДОЈДЕ ДО ОДРЕДЕНИ СИМПАТИИ, РЕДНО Е ДА СЕ ПРОЈДЕ НА ВТОР ПЛАН РЕАЛНОСТ...

НО СЕКОЈА ИНДИВИДУА ИМА РАЗЛИЧНИ ЦЕЛИ ...
А ТОА МИСЛАМ ДЕКА И ТИ БЕШЕ ПРАШАЊЕТО...
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2008 во 01:20
Шмизла има многу убави очи..........
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2008 во 01:24
А ТИ ПАК СО СТАРОТО ФЕРЕЏЕ ...

ЉУТА СУМ ТИ, ЏАБЕ ПИШУВАШ ЗА ОЧИТЕ
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2008 во 01:24
Зошто си ми лута ма?
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2008 во 12:21
jас исто не верувам во ласканjето, за джабе се сите зборови, а жално, но знаат убавите зборови често да бидат лажни. битни се зборовите, но по важни се постапките ,тоа што е на дело. што ке ми некоj коj знае да зборува, ама не знае да реагира во тешка ситуациjа ... или пак бега кога jа нема страстта... и сето тоа накраj докажува : болjе Месечина горе, и добар другар и партнер доле, на земjата. Jас не jа сакам романтиката...никогаш и не сум верувала во неjа. Па затоа и понекогаш се иде до недоразум.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2008 во 13:56
Ne e laskanje ako i kazuvas nesto sto ona ne zabelezala kaj sebe, a samo ti go gledas
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.