IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Зошто ЉуБчо се враќа во политиката???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Зошто ЉуБчо се враќа во политиката???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2021222324 25>
Автор
Порака
KINGDAVID Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Solomon's father

Регистриран: 09.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KINGDAVID Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2010 во 21:19

 Ljubco se vrati vo politikata oti ne uspea da napravi kariera kako pisatel , a bidejki drugo ne znae da raboti a i ne rabotel...se resi pak da si ja proba srekjata .

   SOLI DEO GLORIA
Кон врв
Pavaroti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Експерто нумеро 2

Регистриран: 03.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pavaroti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2010 во 22:00
Originally posted by KINGDAVID KINGDAVID напиша:

 Ljubco se vrati vo politikata oti ne uspea da napravi kariera kako pisatel , a bidejki drugo ne znae da raboti a i ne rabotel...se resi pak da si ja proba srekjata .

Јас се мислам дека човекот повеќе сака да се забавља со нашиве моментални политичари.....мислам циркуски кловнови
Кон врв
KINGDAVID Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Solomon's father

Регистриран: 09.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KINGDAVID Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2010 во 22:17
Originally posted by Pavaroti Pavaroti напиша:

Originally posted by KINGDAVID KINGDAVID напиша:

 Ljubco se vrati vo politikata oti ne uspea da napravi kariera kako pisatel , a bidejki drugo ne znae da raboti a i ne rabotel...se resi pak da si ja proba srekjata .

Јас се мислам дека човекот повеќе сака да се забавља со нашиве моментални политичари.....мислам циркуски кловнови




Negovata kariera kako politicar vo Makedonija e zavrsena.

 Povekje toj go pravi toa zaradi svoe sopstveno zadovolstvo i da si go zadovoli svoeto ego... a i ne go biduva za druga rabota .

   SOLI DEO GLORIA
Кон врв
marsovec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marsovec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2010 во 22:17
Originally posted by KINGDAVID KINGDAVID напиша:


 Ljubco se vrati vo politikata oti ne uspea da napravi kariera kako pisatel , a bidejki drugo ne znae da raboti a i ne rabotel...se resi pak da si ja proba srekjata .

Ако не знае ништо да работи...како стокми толку пари...?глупчо
СЕ Е КОНЕЧНО САМО ГЛУПОСТА Е БЕСКОНЕЧНА - САМО КАЈ НАС
Кон врв
Pavaroti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Експерто нумеро 2

Регистриран: 03.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pavaroti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2010 во 22:19
Originally posted by marsovec marsovec напиша:

Originally posted by KINGDAVID KINGDAVID напиша:

 Ljubco se vrati vo politikata oti ne uspea da napravi kariera kako pisatel , a bidejki drugo ne znae da raboti a i ne rabotel...se resi pak da si ja proba srekjata .

Ако не знае ништо да работи...како стокми толку пари...?глупчо

Исто како што стокми Бранко
Кон врв
KINGDAVID Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Solomon's father

Регистриран: 09.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KINGDAVID Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2010 во 22:19
Originally posted by marsovec marsovec напиша:

Originally posted by KINGDAVID KINGDAVID напиша:


 Ljubco se vrati vo politikata oti ne uspea da napravi kariera kako pisatel , a bidejki drugo ne znae da raboti a i ne rabotel...se resi pak da si ja proba srekjata .

Ако не знае ништо да работи...како стокми толку пари...?глупчо


Za da ja koristat politikata za svoi licni celi i licno bogatenje, Ljubco i Branko se maheri. намигнување
   SOLI DEO GLORIA
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2010 во 21:53
Sekoj ima pravo da se vrati na mestoto od kade shto zaminal isto kako i zlostornikot koj posle zlochinot se vrakja na mestoto na zlostorot. Ili koga mozje izbrkan direktor od zatvor da pravi zlostor  samo poradi toa shto partijata mu vetila deka dokolku napravi zlostor kje go vreti na rabota, ili izbrkan policiski kadet vo prva godina vo sredna policiska shkola da pravi zlostor samo za da mu ja izbrishat crnata fleka i da ja zapolslat zjenamu pa makar bilo toa i higienicharka.
Taka iLjupcho ima povekje pravo odniv da se vrati vo politikata.
Bil on dobar politichar ili NE.


,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2011 во 20:13
Војводо , врати се и спаси ни ја оваа напатена си наша државичка голема%20насмевка
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
DragancoLeskoec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DragancoLeskoec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2011 во 20:15
Originally posted by Santijago Santijago напиша:

Војводо , врати се и спаси ни ја оваа напатена си наша државичка голема%20насмевка


Мајтап со него, ама се шо кажва неколку години однапред, излегва точно...
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2011 во 20:17
Само Војводата може да го води овој народ намигнување
Е сега тоа што заради некои предавнички неиспилени ги го има тој епитет што си го има ... не е негова вина ...
Да живее Војводата голема%20насмевка големо%20гушкање
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2011 во 23:25


Originally posted by Santijago Santijago напиша:

Војводо , врати се и спаси ни ја оваа напатена си наша државичка голема%20насмевка


Ај не зафркавај. доста%20е
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2011 во 23:31
Trebase da se gleda vecerasniot KOD pa da se vidi kako i koj ja vodea Makedonija, kako se penzioniraa generalite koi mozea mnogu da storatтага

КОД: Десет години потоа уште не е јасно кој сакаше војна во Македонија


Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2011 во 23:39
Зошто Љупчо се враќа во политиката?
А зошто пак да не се враќа?
Гледа дека народов има меморија ко златна рипка и дека и овие другите воопшто не се подобри од него...шо да не си ја проба среќата пак?
може Снешка ја фатила носталгија по палариите и баловите?


mamamd
Trebase da se gleda vecerasniot KOD pa da se vidi kako i koj ja vodea Makedonija, kako se penzioniraa generalite koi mozea mnogu da storat

уште тогаш беше јасно зошто Доста ја разбуца војската и полицијата....само кој да свати?
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2011 во 23:42
Ja slusav Velinova i nejzinite konstatacii.тага
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2021222324 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,441 секунди.