IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Теми и скинови со Тоше Проевски
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Теми и скинови со Тоше Проевски

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
garobot Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Октомври.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај garobot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2008 во 18:56
Abe vaka sea ako ne ti ja prima mora da nemas instalirano UXtender
taka se vika programceto i ja pusta na site serial packovi znaci sp1 sp2 sp3

btw jas ja pravef temava ke ja dosredam koga ke imam vreme inace fala za pofalnite zborovi

za UxTENDER Patcherot pobaraj na net pisi na google.com

Xp theme patcher sp3
ili samo ednostavno pisi UXtender!
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2008 во 21:37
Originally posted by garobot garobot напиша:


btw jas ja pravef temava ke ja dosredam koga ke imam vreme inace fala za pofalnite zborovi
Treba da se dosredi uste malce da se dodadat uste nekoj sliki bi ti preporacal nekoja druga boja da stavis da ne bide boja od XP probaj dopravija znam deka ima nogu za rabota imam raboteno temi i znam kako e nogu mozgahje treba i masta da se ima , bravo stvrano bravo za tebe prodolzi ponatamu se nadevam deka ke ja napravis nevoibicaena da fane oko pozdrav do tebe so sreka.

Изменето од Dark HaCkeR - 11.Октомври.2008 во 21:37
Кон врв
garobot Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Октомври.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај garobot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2008 во 02:51
Jas Filip Gareski(garobot),se potrudif da ne zastanam na Xp temata za Tose Proeski i ovoj pat napravif Winamp skin so likot na Tose Proeski,pa da ne dolzam mnogu
poglednete i sami! NEMA DA ZASTANAM NI NA OVA SLEDI SKIN ZA Windows Media Player!
          

                 download link:

http://rapidshare.com/files/153129137/2008-Tose_Proeski-Winamp_Skin.rar



Изменето од garobot - 12.Октомври.2008 во 12:51
Кон врв
garobot Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Октомври.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај garobot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2008 во 03:10
se izvinuvam za prvite 40 min sto ne bese dobar dl linkot no sega e ok pa navalete narode!

ma site ve sakam
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2008 во 13:01
Добар скин братче. Фала за скинот.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
garobot Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Октомври.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај garobot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2008 во 15:00
niso povelii i dr pat ke ima uste vakvi nesta od moja strana ima vreme!


Tose Proeski ke go ima na sekoja aplikacija ne se sekirajte


NE SE OTKAZUVAM OD OVA KE JA OSVOJAM MAKEDONIJA ZA CESTA NA TOSE SO OVIEEE NESTA!


ma site ve sakam
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2008 во 22:34
Nesto me zabava kaj Vista skinov kaj XP raboti super, mislam deka ke go sredam mora da raboti i kaj vista
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2008 во 22:45
srediv rabota ako sakas moze da go postiras i na drugi forumi linckot za po golemo downlodirahje www.warez-mk.com tuka uplodiraj go ke ima bagi simnuvahje pozdrav

Изменето од Dark HaCkeR - 13.Октомври.2008 во 22:55
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Октомври.2008 во 16:19
Tука ги спив двете теми што се бидејќи се со слична содржина.

намигнување
Кон врв
DragonKing Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DragonKing Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2009 во 15:33
bravo za ova
Кон врв
R3DC00DE Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај R3DC00DE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2009 во 21:00
wOw prat nikogas nema da proraboti
odi vo c:/windows/security izbrisi sve sto moze i ce proraboti ili ako si nekoj golem haker kako nas izbrisigo samo fajlot sto gi zastituva temite ! i imas tema na microsoft windows servise pack 3 toa e se od mene zz
Кон врв
R3DC00DE Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај R3DC00DE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2009 во 21:03
bratov mozel malku da se potrudi da izgleda poubavo ova jas ne bi go snimil vo pc sepak barem napravil ima nekoi ne znaat pc da upalat pa sto im fali
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.