IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Теми и скинови со Тоше Проевски
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Теми и скинови со Тоше Проевски

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
garobot Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Октомври.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај garobot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Теми и скинови со Тоше Проевски
    Испратена: 09.Октомври.2008 во 14:21
Napravena e tema za Windows Xp so likot na nasiot angel Tose Proeski!

Napravena od: Filip Gareski

DL Link:http://rapidshare.com/files/152151892/TEMA.rar



http://img162.imageshack.us/img162/9366/toseproeskiyu8.jpg
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2008 во 18:14
ова е софтвер, затоа темава од медиуми, ја префрлив овде.
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
naemnik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 658
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naemnik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2008 во 11:33
Instalacijata ne funkcionira збунетост

nesho ne ja biva....

sovet kako se instalira XP Thema?
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2008 во 14:24
Aj sea ke ja zirnam i ke ti kazam

Изменето од Dark HaCkeR - 10.Октомври.2008 во 14:39
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2008 во 14:38
C:\WINDOWS\Resources\Themes kopiraj ja vamu, i potoa samo klikni na TProeski i ke si ja smenis dobro e temicevo ama nekoj raboti so nedostasuvaat mi stoi kako beta da e trebalo uste malce da ja dosredi inace bravo za detevo so se potrudilo okolu temava stvarno potrosil dosta vreme okolu temava pozdrav do nego
Кон врв
naemnik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 658
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naemnik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2008 во 15:02
Originally posted by Dark HaCkeR Dark HaCkeR напиша:

C:\WINDOWS\Resources\Themes kopiraj ja vamu, i potoa samo klikni na TProeski 


toa veke go napravi oshe od pochetoko, ama ne ja biva.

do dushe ima ja temata da ja izberesh ama ne vrede tri pichki materini. mi ostava windows classic look.

na ja, drushtvoto Toshe Proevski od Germanija ne mozhe da se raduva na novio Desktop тага
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2008 во 15:07
jebiga temata raboti

Изменето од Dark HaCkeR - 10.Октомври.2008 во 15:07
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2008 во 16:50
Ako имаш SP3 не се ни труди нема никогаш да проработи, некоја заштита има и неможи да се ставаат некој теми.
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2008 во 19:54
ne ovaa tema nema veza so SP dali e 2 ili 3 edinstveno imam primeteno na Vista Transformation Pack da pravi problemi so SP3 dodeka kaj SP2 odlicno ja prifaka ali se e toa srahje u boja site programi so se praveno se za SP2 nema potreba da koristis SP3 ima vista SP1 taka da toa e celata rabota
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2008 во 13:30
Јас ја ставив и кај мене излегува еден класичен стил. Како да ја направам да излезе како што треба?
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2008 во 15:37
ke ja kopiras kaj so e navedeno i potoa samo klikas na temata i ja odbiras i ok ok toa e se raboti temata kako so treba do vas e rabotata ne e do temata
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2008 во 17:16
Originally posted by Dark HaCkeR Dark HaCkeR напиша:

ke ja kopiras kaj so e navedeno i potoa samo klikas na temata i ja odbiras i ok ok toa e se raboti temata kako so treba do vas e rabotata ne e do temata

Знам дека е до нас, ама кај мене излегува ова.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2008 во 17:18
sea me teras da se uklucuvam od kaj XP da ti dadam print sceen da vidis deka raboti
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2008 во 18:01
Originally posted by Dark HaCkeR Dark HaCkeR напиша:

sea me teras da se uklucuvam od kaj XP da ti dadam print sceen da vidis deka raboti

Абе кај тебе може работи, ама кај мене не сака.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,312 секунди.