IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - BACKSTAGE  на Сител
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

BACKSTAGE на Сител

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
Автор
Порака
lea_l Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lea_l Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2008 во 00:01
Originally posted by WhizKid WhizKid напиша:

Originally posted by maestro13 maestro13 напиша:

Вечерва во Бекстејџ: скандалозно интервју со Латас! Зборуваме за новинарството, политиката и сексот (зачинето со вулгарни зборови)И сето тоа во термин од 19:00


Навистина им е глуп терминот.
На Ексклузив терминот им е ОК бидејќи емисијата си е спонтана, не е премногу нападна, колку и да е трачерска.
Бекстејџ е спротивно од тоа. Нападна е, вулгарна, по се гледа да ја емитира хрватската Ред Карпет. Го направија ова со Латас и Бендевска. Денес пак на рекламата одеше како некој анонимен признава за некој од машките пеачи наши дека бил геј (сигурно нема појма дека од појавата на Боки 13 и Фифи 26 на народот веќе не му е гајле за сексуалната ориентација на нашите славни).
Под хитно да ја стават на полноќ емисијата, и да не ја репризираа поручек наредниот ден.



BLA BLA..
PA AKO SI TOLKU INFORMIRAN-A, KAKO I DA E
I AKO MALKU SLEDIS SITEL A GLEDAM SLEDIS, SAMO ZA DA SE KAZE NESTO, KE VIDIS DEKA POSLE VESTITE,VEKE NEKOLKU DENA .. ZAPOCNUVA EMISIJA STO NE E POZELNA ZA MALOLETNI LICA..
NEGO TOLKU ZNAETE... AKO STE TOLKU DOBRI POVELETE NAPRAVETE NESTO PODOBRO DA VE GLEDAME..
SMESKI.. VEKE PREKU GLAVA MI SE KOMENTARIVE!!
I DAJ VEKE ESKLUZIV I DRN DRN JARINJA NE MESAJTE VE MOLAM ALO BACKSTAGE E, NE E EKSLUZIV KOJ GI SAKAAT NEKA SI PISUVAAT KAJ NIV NE TUKA!!!!!!!!!

Изменето од lea_l - 25.Декември.2008 во 00:03
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2009 во 08:20
koga SITEL ke svatat deka Backstage ne e Red Carpet a oni ne se NOVA Tv?.. TRAGIKOMICNO...TEROR ZA SITE COVECKI SETILA   
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2009 во 10:20
Backstage e rechisi identinchna kopija na exclusive,samo vo mnogu polosha verzija,a toa so skandaloznoto intervju si Latas zarem ve chudi?Pa duri i vestite na Latas se skandalozni,a da ne zboruvame za emisii od vakov tip.
Кон врв
non4ence Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај non4ence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 00:11
Се сложувам некогаш се интересни ама се гледа од 2 километра дека го копираат еклузив они се многу пооргинални од вие дефинитивно
NonEnCe :)
Кон врв
hermiona Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Април.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 564
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hermiona Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 00:22
neznam koj kogo kopira ama toj gospodinot ilievski vlatko.....
Тоа што поминало ,веќе не постои ,тоа што ќе биде ,се уште не дошло.Па,тогаш што постои? Само онаа точка во која се спојува минатото и иднината.Ете ,во таа точка е целиот наш живот
Кон врв
THEPRINCESS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај THEPRINCESS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 18:37
Dobra e emisijata ja gledam koga ce ja nacekam na Tv a i voditelot ne e los.
Кон врв
Nanicka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nanicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2009 во 01:03
aaaaa jas si go obozavam Vlatce
Tesko mene bez tebe, uste potesko na tebe bez mene
Кон врв
гјувеза Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 06.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 75
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гјувеза Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2009 во 23:17
Влатце е преубав а Маријана презгодна.Зошто ако сакаат да бидат интересни водители не измислат нешто свое ?Зошто имитираат други емисии пр.Ред карпет на нова тв.....?
Ако некој прави чекор назад ....не се радувај ...можеби зема залет....


Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2009 во 15:26
vrska nemaat....model copy-paste, od Exclusiv не%20вреден
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2009 во 10:02
Емисијата може наликува на Ексклузив ама реално е 10 пати подобра од неа според мене..во Ексклузив секојдневно ги следиме истите информации,поврзани за бугарскион идол(повеќе би рекла фрик),или пак нешто за дј Панчо,Врчак и не знам више кој..Колосеум журки,итн..форсирање едни исти луѓе цело време..тупење на мозок..додека у Бекстејџ бар може да се видат поразлични работи..по мене..
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
pcelka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3326
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pcelka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2009 во 14:12
 
 
 
  Понекогаш ја гледам, само заради Влатче...љубов
секој нов ден, носи нова надеж...
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2011 во 12:26
Originally posted by KAROLIN KAROLIN напиша:

Дали го гледавте ова чудо, од денес почна на Сител од 18:50
го водат Маријана од бингото, таа плавата и Влатко од МОрал
толку е глупо, аматерско, и лошо.........
а идејата е да им парира на А1 ЕКСКЛУЗИВ   



И сител тв  не се ништо поарни од А0

Освен лигавење, не гледам ништо друго што се презентира на Backstage збунетост

Од програмата на сител, знам само дека татко ми ја следи онаа емисија со бел и црн бумбар, бубамара или штурец, не знам што беше и некои каубојски филм или некој со Александар македонски ако даваат...друго апсолутно ништо.

Јас од време на време ја гледам Бандини, значи САМО тој филм поради интересниот јазик,, а бидејки сум типичен стрелец у хороскоп, баш странските јазици ми се најголем предизвик.





Кон врв
annaja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Април.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 531
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај annaja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2011 во 12:54
Влатко води?????
Кон врв
KAROLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maкедонско девојче

Регистриран: 28.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KAROLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2011 во 15:40
Веќе не води
ВЕЌЕ Е ВО ПРОДАЖБА . . .

Долгоочекуваниот и најдобар албум на најпознатото
македонско девојче
КАРОЛИНА ГОЧЕВА

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.