IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Посетување психолог или психијатар
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Посетување психолог или психијатар

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 9>
Автор
Порака
ShmIzLi4kA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ShmIzLi4kA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Посетување психолог или психијатар
    Испратена: 03.Октомври.2008 во 01:30
Dali ste doshle vo situacija da vi treba strucno lice psiholog...iskreno vo posledno vreme mi se slucuvaat takvi raboti sto neznam kaj odam i sto pravam i se isklucuvam od svetot..Koga mislite deka e potrebno da odite na psiholog i kade vsushnost moze da se najde takvo lice   

Изменето од mamma - 03.Октомври.2008 во 01:33
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2008 во 01:34
Samo rabotna terapija, sto bi rekla mamma, motika i u niva  
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2008 во 01:42
Valjakot i kreci niz doma смеење
Кон врв
ShmIzLi4kA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ShmIzLi4kA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2008 во 01:49
ozbilno sto smetate vie koga mislite deka covek treba da ide na psiholog i kade moze da se najde takvo lice ?!
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2008 во 01:49
Originally posted by ShmIzLi4kA ShmIzLi4kA напиша:

hehehe shala nastrana gledam deka nema pomos (lek) za mene...


som se smees si ili napola pat nadvor od problemite
ili na pola pat za ispituvanje


SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2008 во 01:49
па би сакала да има некои отворени институции за секого достапни..........
кога ти е навистина тешко да има каде да се испразниш и да ти олесни,а плус да разговараш и со стручно лице
ни фали тоа мислам
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2008 во 01:52
Ja obicno nautro se praznam
Кон врв
ShmIzLi4kA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ShmIzLi4kA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2008 во 01:54
Pa mene iskreno stvarno mi treba...se naogam vo situacija koga nemozam-nesakam da veruvam na drugarki prijatelki i slicno i nekoj raboti nekam da gi kazam pred drugite a sepak mi treba sovet i pomos veke dolgo vreme ama neznam kaj mi e lekot nemam ni pojma kaj mozam da najdam takvo lice i neznam kako idat tie proceduri i gluposti. Takvi raboti gledame samo na filmovi
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2008 во 01:55
ako ne najdes strucno lice a ti treba itno
najdobro e da sepnes vo vrbata
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
ShmIzLi4kA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ShmIzLi4kA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2008 во 01:55
Originally posted by anakin anakin напиша:


Originally posted by ShmIzLi4kA ShmIzLi4kA напиша:

hehehe shala nastrana gledam deka nema pomos (lek) za mene...
som se smees si ili napola pat nadvor od problemiteili na pola pat za ispituvanje
pa moram da se nasmeam zosto losho mi se pishe
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2008 во 01:57
smej se pomaga
debelo
голема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2008 во 01:59
E vaka kaj mene kako bese. Mnogu me bolese zab i bese nok i daleku od bilo kakva pomos. Raskinav telefonski i ne bev nervozen samo jas i kako polovina od bolkata da ja spodeliv so nekogo. Utroto si otidov na zabar i vesel otidov da i se ulizuvam na mojana togasna i se smirivme. I potem zivotot si prodolzi onaka ubav kakov otsekogas mi bil.
Кон врв
ShmIzLi4kA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ShmIzLi4kA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2008 во 02:03
Pred nekoj mesec na edna drugarka i padna loso od mn nervoza ja odnesovme kaj maticniot doktor i i dade upat za na psihijatar deka i trebalo lice da porazgovara i sl. no ona ne otide.. I sea mi dojde idea da si pobaram lek kaj maticnata ama nemam poim kako odat tie raboti i dali e normalno seto toa
Кон врв
ShmIzLi4kA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ShmIzLi4kA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2008 во 02:05
jas definitivno sum se mrdnala a ? Teshko mene stom dojdov do vaka
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,688 секунди.