IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Дали некој бил во Пехчево?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали некој бил во Пехчево?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
Pehcevec Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 61
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pehcevec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Дали некој бил во Пехчево?
    Испратена: 20.Септември.2008 во 13:48
Дали некој бил во Пехчево и ако бил, што мисли за местово?
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 13:55
nikogas...ali sum slusal epten mnogu za Pehcevo...Me otekuvaat Anica i Elena stom se vratat od Pehcevo
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 20:15
Каде е тоа Пехчево? Хехех, се шалам. Имам одено еднашка мислам ама бев 5-6 години со мама, тато и сестра ми и се секавам јадевме Калифорниска риба.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 20:24
не сум била....ама има мн. места во нашава земја каде што сакам да отидам и подобро да ги запознаам
Кон врв
Pehcevec Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 61
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pehcevec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2008 во 21:31
Originally posted by neo_wmaster neo_wmaster напиша:

Каде е тоа Пехчево? Хехех, се шалам. Имам одено еднашка мислам ама бев 5-6 години со мама, тато и сестра ми и се секавам јадевме Калифорниска риба.

Калифорниска пастрмка...
Имала мајка две деца, едното го сакала многу, а другото го испратила да учи на електро...
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 02:49
НЕ....
Кон врв
Pehcevec Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 61
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pehcevec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 10:25
Originally posted by smizla smizla напиша:

НЕ....

Па повелете...
Имала мајка две деца, едното го сакала многу, а другото го испратила да учи на електро...
Кон врв
ТХЦ Манге Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 10.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 99
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ТХЦ Манге Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 19:14
ташко кој не е роден таму.. да отиде натаму,,,оллололол
Кон врв
Pehcevec Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 61
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pehcevec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 20:20
Originally posted by ТХЦ Манге ТХЦ Манге напиша:

ташко кој не е роден таму.. да отиде натаму,,,оллололол

hahahahahaha смешно...
Имала мајка две деца, едното го сакала многу, а другото го испратила да учи на електро...
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 10:52
браво, пехчевец,... се гледа дека си го сакаш градот среќа

инаку не сум била во пехчево,... дури не ни знам што има таму познато... црвенеење

но, како што рече некој,... има многу места на кои треба да се отиде, и кои треба да се посетат,... па сигурно еден ден и пехчево ќе го видам... намигнување

поздрав од велешанка голема%20насмевканамигнување
Кон врв
Pehcevec Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 61
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pehcevec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 10:56
Originally posted by BisernA BisernA напиша:

браво, пехчевец,... се гледа дека си го сакаш градот среќаинаку не сум била во пехчево,... дури не ни знам што има таму познато... црвенеењено, како што рече некој,... има многу места на кои треба да се отиде, и кои треба да се посетат,... па сигурно еден ден и пехчево ќе го видам... намигнувањепоздрав од велешанка голема%20насмевканамигнување


па добро сега, тоа што не се фалиме со тоа што имаме не значи дека немаме ни што да покажеме.. хахаха еве на пример, само тука можете да најдете водопади без вода... мислам дека треба да се кандидираме за едно од седумте светски чуда... лол, поздрав велешанке, па намини кога можеш...
Имала мајка две деца, едното го сакала многу, а другото го испратила да учи на електро...
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 14:26
Ne sum bila ni ja,ama normalno sakam da otidam i da vidam so kako ima..nekoj den ke bide sigurno..
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
Pehcevec Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 61
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pehcevec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 14:44
Originally posted by Eli Eli напиша:

Ne sum bila ni ja,ama normalno sakam da otidam i da vidam so kako ima..nekoj den ke bide sigurno..

Добредојде за сите добронамерници!!!
Имала мајка две деца, едното го сакала многу, а другото го испратила да учи на електро...
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2008 во 20:50
Originally posted by Pehcevec Pehcevec напиша:

Originally posted by neo_wmaster neo_wmaster напиша:

Каде е тоа Пехчево? Хехех, се шалам. Имам одено еднашка мислам ама бев 5-6 години со мама, тато и сестра ми и се секавам јадевме Калифорниска риба.

Калифорниска пастрмка...

Така нешто беше. Ова е единствената риба која ја јадам. Оттогаш не сум бил во Пехчево.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.