IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Или си прв или втор  ???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Или си прв или втор ???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 11>
Автор
Порака
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 14:49
Originally posted by rabani rabani напиша:

SMIZZLA
SHO TE SPRECHUVA DA NAUCHISH
DA NE SI VRZANA SO LISICI


GO BARAM VISTINSKIOT
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 15:20
Jas mislam deka maskite poveke se plasat od iskren odgovor голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка...mene nikoj ne me prasal  a jas sum sekogas iskrena трепкањетрепкањетрепкање
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 15:37
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Jas mislam deka maskite poveke se plasat od iskren odgovor голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка...mene nikoj ne me prasal  a jas sum sekogas iskrena трепкањетрепкањетрепкање
 
kolku si gi imala dosea, mache?трепкање
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 15:39
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Jas mislam deka maskite poveke se plasat od iskren odgovor голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка...mene nikoj ne me prasal  a jas sum sekogas iskrena трепкањетрепкањетрепкање
 
kolku si gi imala dosea, mache?трепкање
 
Nine baby, ama ti si PRV....sto me prasuva  газење%20од%20смеењеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 15:43
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Jas mislam deka maskite poveke se plasat od iskren odgovor голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка...mene nikoj ne me prasal  a jas sum sekogas iskrena трепкањетрепкањетрепкање
 
kolku si gi imala dosea, mache?трепкање
 
Nine baby, ama ti si PRV....sto me prasuva  газење%20од%20смеењеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
 
nice to be the first one...плазење
 
thanksтрепкање
Кон врв
rabani Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 490
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rabani Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 11:07
ljubovta se regenirira, a ne se troshi so sekoja naredna vrska(barem za onie koi ne izgubile verba vo chovekot)
i vo ljubovta opshto se pochnuva od novo
DOAGA ISUS SO 200000 SVETII
ZA DA IM STAVI KRAJ NA SITE PROKLETII
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 16:39
Pricina za lagata se samo tradicionalni rigidni razmisluvanja i vrednosti...od istata pricina i povekjeto mazi nema nikogas da ti kazat deka si im prva ili vtora
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
invader Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 442
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај invader Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 16:49
само бог знае,
кој си!
在美居住和工作 ——快来参加官方举办的美国绿卡抽奖!
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 18:03
Originally posted by invader invader напиша:

само бог знае,кој си!

И женската знае бе. Сигурно брои кој си и по ред.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 18:13
Originally posted by neo_wmaster neo_wmaster напиша:

Originally posted by invader invader напиша:

само бог знае,кој си!

И женската знае бе. Сигурно брои кој си и по ред.


Брои само до два..
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 18:53
Originally posted by којсумјас којсумјас напиша:


Originally posted by neo_wmaster neo_wmaster напиша:

Originally posted by invader invader напиша:

само бог знае,кој си!

И женската знае бе. Сигурно брои кој си и по ред.
Брои само до два..

Хехе, можно е да е така.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2008 во 22:21
Originally posted by којсумјас којсумјас напиша:

Originally posted by neo_wmaster neo_wmaster напиша:

Originally posted by invader invader напиша:

само бог знае,кој си!

И женската знае бе. Сигурно брои кој си и по ред.


Брои само до два..
 
jok be, brojat do 69, posho na 70 vishe nemozat da zborat...плазењегазење%20од%20смеење
Кон врв
bobsa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bobsa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2008 во 02:02
Originally posted by smizla smizla напиша:

MA SEUSTE SI I PRV I POSLEDEN, SEUSTE.....
NO KOGA KE SE STAM DEKA ME PREVARI SO DRUGA, KOJZNAE DO KOGA KE OSTANES EDINSTVEN.....
A I ZOSTO I JAS DA NE ZNAM KAKO E SO DRUG???

nikoj ne te tera da ne se e*es ni so vtor ni so tret
i so 1000000 nego ako ti e dobro so prviot togas neka ti bide i posleden a dali ke imas vtor ili ne togas ili ti ne si go zadovolila ili toj ne te zadovolil( ili on te otkacue ili ti go otkacues) kapisH mala
Кон врв
bobsa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bobsa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2008 во 02:07
Originally posted by fragola fragola напиша:

I onaka nema da mi veruva,pa ke mu recam deka e 101,pa neka se isplasi od konk*rencijata
nema sto da se isplasi tuku ti ke bides vo negovite favorite za negovite fantazii SAMO PAZI NEKOJ MOZE DA IZBEGA OD TEBE KE MISLI DEKA IMAS SIDA

Изменето од bobsa - 27.Септември.2008 во 02:14
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.