IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Или си прв или втор  ???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Или си прв или втор ???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 11>
Автор
Порака
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1689
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2008 во 22:54
Originally posted by Biolica Biolica напиша:

Sejte umni i fokusirajte da ste posledni

Многу точно и исправно
Луѓето имаат избор, но важно е да се држат до тој избор
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2008 во 15:36
...trista prikaski od samodoverba, do nesigurnosti se iznakazava, pak ne se dojde do sushtinata...
 
eve ja mislam deka iskrenosta vo sekoja vrska treba da igra golema uloga, za bilo sho...e sea...
 
...zasho curive krijat...
 
PS. malce da ve nasocham nakaj centarot na poentataнамигнување
Кон врв
Pentakostalec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pentakostalec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2008 во 22:24
Vo Poimov "Seks: ima naj glupi temi na SVETOV
Одете мегу сите народи и создавајте од нив мој ученици крштевајки ги во името на Таткото, Синот и Светиот Дух
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 13:35
......ne e bitno koj si pored,,,....dali si prv ili vtor.......... bitno e da si posleden.............голема%20насмевка
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 13:40

.....не%20кажувај%20никому!!!.....aloooo....eeeeeej.....лутинаизнервираностистепан

...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 13:59
i toa e bitno bibce koj si pored...ne bi sakal devojkami ili zenami da gi shirela nozete na koj shto ke stignela
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 14:10
a mislam deka i na zenite im e vazno koja mu e po red na mazot.....kako za ednite ,taka i za drugite..moze gresham za zenite,eve vie kazetesi
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 14:11
Originally posted by fiks fiks напиша:

i toa e bitno bibce koj si pored...ne bi sakal devojkami ili zenami da gi shirela nozete na koj shto ke stignela
 
 
............A MISLIS DEKA ZENATA  ILI DEVOJKATA  SIRI NOGI NA BILO KOJ??????.NE BE ZLATO VO ZABLUDA SI.............ZENATA SIRI NOGI SAMO NA TOJ STO ONA KE GO POSAKA...................A TOA NE E ISTO..............
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 14:15
Originally posted by fiks fiks напиша:

a mislam deka i na zenite im e vazno koja mu e po red na mazot.....kako za ednite ,taka i za drugite..moze gresham za zenite,eve vie kazetesi
 
.............kako i sto kaza tuka nekoj prethodno............sekoj nov partner sexualen.......e nov predizvik i nesto novo...........a od toa novo mozes samo da naucis...........taka da.......sekoja nova partnerka na mazot e plus za nego....(i neznam zasto bi i smetalo na nekoja zena ili devojka)..sekoj razlicno go dozivuva i upraznjava sexot........dodeka kaj vas mazite ako zenata ima poveke od trojca mazi.togas taa e sto????............
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 14:17
e dobro shto ako sakala taa 100 mazi....eve mene bi mi smetalo mnogu....ke mi rece nekoj od ljubov bilo toa...
aaa?...so sekoja naredna vrska ljubovta se troshi spored mene...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 14:18
a ako nekoj go sfatil seksot kako stavigo i izvadigo i aj na sledniot/slednata,mnogu se zaebal....
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 14:29
Originally posted by fiks fiks напиша:

e dobro shto ako sakala taa 100 mazi....eve mene bi mi smetalo mnogu....ke mi rece nekoj od ljubov bilo toa...
aaa?...so sekoja naredna vrska ljubovta se troshi spored mene...
............ne moze da sakas tolku kolku sto vikas ti..........ljubovta nikogas nemoze da se istrosi..........sekoja nova ljubov e predizvik za sebe...........
 
znam deka toa smeta..............i mene licno mi smeta.............zatoa ke biras so kogo ke bides............imas moznost da biras neli............
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 14:31
Originally posted by fiks fiks напиша:

a ako nekoj go sfatil seksot kako stavigo i izvadigo i aj na sledniot/slednata,mnogu se zaebal....
 
.................da tocno taka..........taka pravat..........tie sto se sexaat  za pari.............no toa e druga filozofija.............znaci tuka zborime za prv vtor ili tret,,,,,,,,,,,a ne stoti............a i da si eve da kazeme 10ti.........a ona ti kaze 3 ke i veruvas??????.............znaci sve e do doverbata................
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 14:36
se razbirame bibce...sea ne moze da me ceka nekoja mene za jas da i bidam prv i posleden...i taa e dusha normalno,si posakuva seks i se shto nosi edna vrska...jas zboram za mene licno,ne sum trcal po zeni nikogash i ne bi sakal i ta da go pravela istoto..ne sakam promiskuitet oti toa e za mene znak na golema slabost i nemanje samodoverba i nedostatok na minimalen moral...ne e se vo fintata,aj ke go izlazam soprugot/deckoto ili soprugata/devojkata..
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,235 секунди.