IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - HARD ON.....
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

HARD ON.....

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
Автор
Порака
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2008 во 19:16
мене ми се има случено два пати......еднаш од преголема возбуда....друг пат бев тапа.....
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2008 во 19:16
Originally posted by Vardar1947 Vardar1947 напиша:


hmmmm... cekaj da razmislam hmmm... ne mi teknuva moze da se slucilo ako sum bil kamen pijan neznam, neznam ...Bitno ne mi se slucilo so najmilata moja    
Politicki odgovor, bravo голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2008 во 19:17
Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

мене ми се има случено два пати......еднаш од преголема возбуда....друг пат бев тапа.....
 
Eve Maz so golemo M аплаузаплаузбакнеж
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2008 во 19:20
Iskren sum sekogas Lady Blue ....a i Adminstratorot Palestinec e sekogas iskren.

Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2008 во 22:30
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Znaev deka nema da se najde junak koj ke priznae takvo nesto, znaci strasno ve pogagja vakvo nesto pa duri i tolku sto i samite sebe se ubeduvate vo toa газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
 
kao da ne be, eve ja ke kazam, i sum pishuel za toa na drugi forumi...
 
...ednashka mi se desi, so kolegite u Strumica na proslava, da se iznachukame kao svinji i posle ako znam kaj sme idele,,, vrska neam samo koa se osvestiv imashe k*rvetina edna na shank eden u Selekt, i me vlecheshe za ruki do kola...vlegov u kola samo zanam deka i rekov, begaj od mene, zasho kao sho mi e losho-ako povratam ke te poparam sve...mrsh k*rvo edna...i ne mi se digna, me ubi od drapanje preku farmerici, ama ne mi se digna...kao da sakashe da me silue, nit ja znam nit ja poznavam od kaj nikna pojme neam, ama ne mi se digna sigurno posho koa izleze ona od kola, ja bev vishe trezen kolku tolku...
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2008 во 22:32
i temata nek se vika
 
HARD OFFплазење
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2008 во 18:46
голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
keyyy Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 16.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај keyyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2008 во 22:08
abe decinja sega cico ke vi kaze eden recept za sekogas da vi bide dignat a baska receptov mnogu deluva i na rastenjeto na vasiot alat epa vaka:
Prvo receptot da se upotrebuva barem dvapati nedelno.
glavni sostojki:

-teleska glava
-morkovi 100 gr.
-dve glavici luk
-puter 5o gr.
-modar patlidzan
-belo vino 150 ml.
-brokula 100 gr.
-sol
-vegeta
-crven piper
-maslinovo maslo

ke zemete lonec od 2 litri,vodata ke ja zovriete i vo nea ke ja ubacite teleskata glava,na jak ogan ja ostavate da se vari glavata,a u meguvreme vo tavce so puterot gi zaprzuvate zelencucite zaedno so drugite raboti.. koga glavate ke se svari ja dodavate zaprskata i seto dobro se mesa dodeka ne se oladi,koga corbata ke stane mlaka go vadite k*rot i najprvo vo lonecot gi stavate jajcata,gi drzite nekolku minuti i nezno gi masirate potoa gi vadite..ovoj proces go pravite nekolku pati,potoa vo lonecot go stavate k*rot komplet so jajca i go ostavate vnatre polovina cas,a celo vreme go masirate i stiskate.. glavata prigotvena na ovoj nacin ne ja frlate naprotiv moze da ja iskoristite nekolku pati,stavete ja vo frizider i po nekolku dena zagrejte ja i povtorno upotrebete ja na istiot nacin..
rezultatite nema da izostanat...
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2008 во 23:33
се мрднал
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
rabani Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 490
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rabani Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2008 во 14:53
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Ajde momci, dali nekogas vi se slucilo da nemoze da vi se krene....alatot голема%20насмевка.......Ama iskreno, bez da se pravite mazista kao demek na vas nikogas ne vi se slucilo плазењеголема%20насмевка.... I vo sto e generalno problemot, vo partnerkata,umor,premnogu alkohol, ...... Razjasnete ni na nas za da si znaeme kako da se nosime so takov "problem" трепкањетрепкањетрепкање

mi se ima slucheno da bidam pijan
se iskompleksirav
i se infrustrirav
koga mislam na toa povtorno, sega mi e smeshno
mi se ima sluchuvano i konrtinuirano, pa bev na doctor , mi ja proverija krvta i mi najdoja hormonski problem
ja smeniv ishranata, jadam zdrava hrana i sega sum dinamit ako sakash mozi i da me probash
DOAGA ISUS SO 200000 SVETII
ZA DA IM STAVI KRAJ NA SITE PROKLETII
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2008 во 15:20
MASKO PA REALNO... HEHEHE
RETKO KOJ KE (NE)PRIZNAE.........
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2008 во 15:28
Originally posted by smizla smizla напиша:

MASKO PA REALNO... HEHEHE
RETKO KOJ KE (NE)PRIZNAE.........


isto i zenite....POVELI!!
Кон врв
rabani Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 490
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rabani Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2008 во 15:47
prasajneto e za edukacija,
ne e za hrabrost
tie shtoo imale problem, a ne go reshile , ne ni priznaavaat
nikogash
ama i zenite imaat problemi kako
gabichki na vulvata

ekstremno proshirena vagina

rascepen analen otvor
i drugo
pa nikogash ne priznavaat dodeka samiot ne nauchish
DOAGA ISUS SO 200000 SVETII
ZA DA IM STAVI KRAJ NA SITE PROKLETII
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2008 во 17:24
xexe a sto ako imas problem da go simnes nadolu a da nesaka da se siminja a
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.