IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Операција триумф - музичко реално шоу
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Операција триумф - музичко реално шоу

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2829303132>
Автор
Порака
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2009 во 03:15
Originally posted by granny granny напиша:

Originally posted by moira moira напиша:

...znam granny...zboram vo momentov dodeka pishuvav...ima repriza...намигнување

...ima dosta pesni utnato...iako koga saka i koga ke mu legne pesnata znae da pee...ima ubav glas...no  treba malku poopusten da bide...iako celo vreme  bese nekako opushten i na momenti flegmatichno deluvashe vo kukata, dodeka imashe nastapi bash sprotivnno se odnesuvashe...imashe trema i dosta krut bese...
ima dobar glas,ama samo odredeni baladi moze da pee...se sto e po dinamicno smesno gi  izveduva....a i falsira skoro na sekoja pesna...a za flegmaticnost,bolje sto taka bese,inaku ke se blamirase do "jaja"....jes da e mlad,ama do tolku da nema pojam od opsta kultura ...go ima na you tube...koga prasuva dali Srbija e clenka na EU...koga mu kazaa deka ne e(i to najprosto,vika ke trebase viza da imas za srbija da bese)...ide dalje,a Hrvatska dali e,prasuva!!!!!kao da ziveel u izolacija cel zivot....sramota..da ne redam red drugi nesta...ne slusnal za U2!!!!!!........


...ne zhivee u izolacija...u Negotino zhivee...смеење

P.S.
...mala shala...ne sum jas vinovna...Alek e...плазење




Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2009 во 07:04
Originally posted by moira moira напиша:

...shto se odnesuva do mene ne sakam ni glas ni stas da mu prepoznaam...плазење...antipatichen mi e...osobeno shto pobedi apsolutno nezasluzheno...

... aman lugje dosta... NEKA MU E SO SREKJA POBEDATA... ne mi e simpaticen... ama narod si go glasashe...  nekoj kje go slusha...
..fakt neosporen e deka zad niv stojat "debeli" sponzori koi debelo zarabotuvaat na nivniot "telent".
...i na Evrovizija pobeduvaat nekoi koi nam me ni se dopagjaat..pa pobeduvaat...
Site ovie mladi talenti imaa edna dobra prilika koja mnogu drugi peaci ja nemaa...a i narodot dobi edna dobra shansa da izleze malku od sekojdnevieto na politikata...

Кон врв
Kristin969 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Октомври.2007
Локација: Scotland
Статус: Офлајн
Поени: 340
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kristin969 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2009 во 09:09
Taka e, daj Boze site sto ucestvuvaa da se probijat vo muzickiot svet i da bidat uspesni, a kvalitetot se gleda i nekvalitetot ne moze da se skrie, toa sekogas izleguva na videlo.
Ljubov i Svetlina!
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2009 во 10:20
tuuu edvaj cekam reklama na televizija
NOVOTO CD NA ADNAN BABAJIC SAMO NA STANDOVITE NA AVTO PAZAR
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2009 во 10:23
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2009 во 10:25


Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2009 во 10:26
toj bre samo po turski svadbi moze da pee ... ionaka nisto ne razbiraat od muzika
Кон врв
^italina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 144
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ^italina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2009 во 10:51
Sramota be aman, koalata pobedi. So vokali kako Vukasin, Sonja, Igor pa donekade i nasiot Aleksandar pobedi eden narodnjak so ne znae bas i da pee. Ama toa ti e, ogromno lobi i ogromni pari frleni na nego. Samo ne znam so ke mu pravat tie od Universal sega-SIGURNO :) ke go napravat zvezda
A closed mouth catches no flies
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2009 во 11:34
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

toj bre samo po turski svadbi moze da pee ... ionaka nisto ne razbiraat od muzika
изненадувањеизненадувањеизненадување..ocigledno ne si bil na turska svadba...a i nikogas ne si slusnal turska muzikaзбунетост..edino ako ne mislis deka balkan turbo folk e turska muzikaсмешен....u zabluda si druze Titoголема%20насмевка
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2009 во 11:40
Originally posted by mamamd mamamd напиша:

Originally posted by moira moira напиша:

...shto se odnesuva do mene ne sakam ni glas ni stas da mu prepoznaam...плазење...antipatichen mi e...osobeno shto pobedi apsolutno nezasluzheno...

... aman lugje dosta... NEKA MU E SO SREKJA POBEDATA... ne mi e simpaticen... ama narod si go glasashe...  nekoj kje go slusha...
..fakt neosporen e deka zad niv stojat "debeli" sponzori koi debelo zarabotuvaat na nivniot "telent".
...i na Evrovizija pobeduvaat nekoi koi nam me ni se dopagjaat..pa pobeduvaat...
Site ovie mladi talenti imaa edna dobra prilika koja mnogu drugi peaci ja nemaa...a i narodot dobi edna dobra shansa da izleze malku od sekojdnevieto na politikata...

..pa i neka mu e so sreka...ke se ofajdi Adnan,sigurno,samo ne u vodite na rok peacголема%20насмевка...a sto se odnesuva do sponzorstvo,ne veruvam deka nekoj ke frli pari na nekoj sto lici na Babajaнамигнување..ocigledno opstiot vkus na balkanecot, zabeguva na turbo ritam,zatoa i tolku glasovi dobiголема%20насмевка
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2009 во 19:57
ај па вие па... ќе им пече палачинки таму... мислам дека има повеќе шанси така да се прослави....
Кон врв
SRNA_ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SRNA_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2009 во 21:28
Финишов на ОПЕРАЦИЈА ТРИУМФ ми заличи повеќе на фабрика за пари преку прибирање смс пораки.Е ако де навикнати сме ние да си фрламе парички,та не сме за една смс порака сиромаси,ние сме за многу повеќе.
Ако нешто пак ни значи како утеха,ке си признаеме да привлекуваше внимание ОТ,едноставно имаше забава во шоуто.
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2009 во 00:46
РАЗНИ МИСЛЕЊА И КРИТИКИ ДО ОДРЕДЕНИ ЧЛЕНОВИ - СТУДЕНТИ...

МНОГУ КРИТИКИ УПАТИВТЕ ЗА АЛЕКСАНДАР...

МОЖДА НЕ БЕШЕ НАЈДОБАР ... НО СЕПАК СЕ ВИДЕ ДЕКА НЕ БЕШЕ ПРАВЕДНО `АПСОЛУТНО` ... И МАЛИ ДЕЦА КАКО МОИТЕ СФАТИЈА ДЕКА Е НАМЕСТЕНО ...
ПОСЛЕ 3 МЕСЕЦИ ФАВОРИТ И ТОА АПСОЛУТЕН, КОЈ ГИ ВЛЕЧЕШЕ ОКОЛУ 60 ПА И ДО 74% ВО ПОЕДИНИ `ГАЛИ`, НА САМИОТ КРАЈ ДА ПАДНЕ НА 4-ТО, И НА 3-ТО МЕСТО.
ДАЛИ ХРВАТСКА ТВ НОВА ГО ЗЕЗНА НА КРАЈ, ИЛИ СЕ БЕШЕ ОДНАПРАД ДОБРО СКРОЕНО...

А КОГА СТАНУВА ЗБОР ЗА ВУКАШИН И АДНАН, ТИЕ НЕМАА ОБОЖАВАТЕЛИ КАКО НАШИОТ, ИЛИ СЕГА ЌЕ МЕ ДЕМАНТИРАТЕ ДЕКА СЕ СМЕНИЛО НЕШТО ...

СЕ СМЕНИЛА ТАКТИКАТА, ГИ НАПОЛНИЛЕ ЏЕПОВИТЕ ОД СМС ПОРАКИТЕ, А ПАТЕМ ЧИТАВ КОМЕНТАРИ КАКО СМС ПОРАКИТЕ ПРИСТИГАЛЕ ПОСЛЕ 00,00 ЧАСОТ...
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2009 во 01:16
Можеби и затоа Александар беше толку ладен...се му било јасно


п.с и мојата порака стаса откако заврши се
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2829303132>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.