IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Форум & реалност
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Форум & реалност

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 53>
Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2008 во 11:16
Tie sto gi sakam, znaete sto im pravam ? Gi...gi...guskaam големо%20гушкање
Кон врв
bond....james b Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bond....james b Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2008 во 12:44
I am  ....bond......james bond!
You live only ONCE!
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2008 во 12:49
Jas vo realnosta ne sum tolku golem zavisnik i obozavatel na jagodi.
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2008 во 12:52
Jas sum smotan, ama mnogu grubo zvuci i zatoa staviv zbunet
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2008 во 12:58
Jas bas mislev prvin Smotana da stavam...ama ne sakav vednas se da otkrivam za sebe
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2008 во 13:08
Forumov mi go zgolemi k*razot
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2008 во 13:14
Malku se izbega od temata,...istoto mozete da go
pastirate i vo tema Kolku i dali ve promeni forumot??
Ovde e sosema jasno prashanjeto....
nemojte sekoja tema da ja vrtite na shega...ima kade moze,
tuka barem malku poozbilnoтага


Изменето од mamma - 09.Септември.2008 во 13:15

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2008 во 21:01


Мислам дека со самиот факт што сме анонимни овде на форумот, повеќето од нас се она што навистина се, односно го кажуваат она што навистина го мислат или чувствуваат, со тоа што може да се малку послободни во кажувањата околу некои работи.... Не гледам причина зошто би изигривал нешто што не сум, кога и онака никој не ме знае...


Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2008 во 21:26
fala bogu,...nekoj neshto pametno da kaze,...na temata!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2008 во 21:35
..razocaruvanjeto podocna doaga....!..i ne misli deka ne te znaat. (za JD)
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2008 во 22:16
a shto?!,збунетост...mene mi deluva ,..pametno!,...teshko deka ne e takov vo,..."stvarnosta"!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2008 во 22:28


Па Брза имаш право... Паметноста не може да се глуми... (не зборувам за себе, да не бидам погрешно разбран, зборувам општо....) ... па дури и знаењето до некаде.... иако тука постојат опции да консултираш литература или да прогуглаш... ама пак треба да знаеш што да бараш, а и не знам зошто некој би се мачел со сила да го прави тоа....
А за карактерот... Тој секогаш на крај излегува на виделина.... Ако сме злобни по природа, колку и да глумиме добричини, еднаш ќе ни се "испушти" ... и ќе се откриеме....
Но сепак, пак ќе кажам.... јас не гледам никаква причина зошто тука би глумел.... Можам да лажам дека сум богат, згоден и што ти ја знам што... и немам ништо од тоа.... дури ни лична сатисфакција.... Барем мислам дека е за повеќето така... Но секогаш има исклучоци... Значи зборувам во глобала... за поголемиот процент...

А Загор... зошто мислиш дека ме знаат... Да не ме откуцал некој еј...???


Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2008 во 22:32
.. Можам да лажам дека сум богат, згоден и што ти ја знам што... и немам ништо од тоа.... дури ни лична сатисфакција.... Барем мислам дека е за повеќето така... Но секогаш има исклучоци... Значи зборувам во глобала... за поголемиот процент..



veruvaj deka ima i takvi,...shto samite sebe se,..lazat!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2008 во 22:35


Ма знам дека има... затоа и викам дека секогаш има исклучоци... и дека не можеме да генерализиме
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 53>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.