IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - НАЈДОБРА ХРВАТСКА СЕРИЈА ВО МОМЕНТОТ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

НАЈДОБРА ХРВАТСКА СЕРИЈА ВО МОМЕНТОТ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Прашање: Која е најдобра хрватска серија што се емитува во моментот?
Одговор Гласови Статистика
0 [0,00%]
1 [3,33%]
0 [0,00%]
9 [30,00%]
2 [6,67%]
0 [0,00%]
6 [20,00%]
12 [40,00%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 17:10
Јеее Нина води :)
Кон врв
Blah Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blah Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 23:43
zabranjena ljuba :D
Кон врв
eden1 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Август.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај eden1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2008 во 04:12
Zabraneta ljubov Definitivno najdobra... drugite se katastrofa ... so izvinenie :)
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2008 во 12:00
Ova hrvative pojma si nemaat od glumenje,mnogu mi se vesta4ki,zatoa i seriite ne se nesto najdobri...isklucok mi se ne davaj se nina i nasata mala klinika,drugite mi se bez veze!
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
CRESA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 134
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CRESA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2008 во 21:33
NAJDOBRA HRVATSKA SERIJA E DEFINITIVNO ZABRANETA LJUBOV!!!
SPORED MENE I NAJUBAVA!!!
A KOGA SME VEKE KAJ HRVATSKITE SERII, BRAVO ZA HRVATITE, ZATOA STO ZNAAT DA NAPRAVAT SERIJA!!!
Кон врв
KAROLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maкедонско девојче

Регистриран: 28.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KAROLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2008 во 23:10
da bas taka, od oktomvri ke odi i nekoja nova na NOVA TV   - Zakon ljubavi, a 100% ke se dava i kaj nas na kanal 5
jas sum za zabraneta ljubv, koja ima uste okolu 350 epizodi do krajot
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 14:49
Едно време се смеев на Бумеранг, зашто ја нема на листава?
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
dark Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dark Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2008 во 13:10
zabraneta ljubov definitivno
faster then light :D
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2008 во 20:49
Ratkaevi ...serijata e daleku od limunada.

Кон врв
KAROLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maкедонско девојче

Регистриран: 28.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KAROLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2008 во 01:51
НАСКОРО НА А1    СЕ ЌЕ БИДЕ ДОБРО
нова хрватска серија !!!!
Кон врв
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2008 во 11:55
Originally posted by KAROLIN KAROLIN напиша:

НАСКОРО НА А1    СЕ ЌЕ БИДЕ ДОБРО
нова хрватска серија !!!!


Ја видов рекламата, ете конечно А1 почна да ги рекламира сериите за есенва
Кон врв
bobi_93 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bobi_93 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2008 во 23:18
zabraneta ljubov mi se sviga najvise
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2008 во 23:57
НЕ СУМ ГИ ГЛЕДАЛА БАШ СИТЕ, А И НЕ САКАМ ДА ГЛАСАМ ЗАШТО НЕ СЕ НЕШТО ПОСЕБНО ....

ЛИМОНАТКИ...

СО ЗАБРАНЕТА ЉУБОВ СЕ ЗАКАЧИВ И ЈА ГЛЕДАМ ОНАКА ОД НАВИКА...

АМА СЕ ЌЕ БИДЕ ДОБРО, МИСЛАМ ДЕКА Е МНОГУ ПОДОБРА , БАРЕМ ЗА СЕГА, АКО НЕ ЈА РАЗВЛЕЧАТ КАКО ЗАБРАНЕТА ЉУБОВ...

А НЕ ДАВАЈ СЕ НИНА БЕШЕ СЕРИЈА - ЛИМОНАТКА ЗА ДЕЦА - ДОБРА СЕРИЈА ЗА СМЕЕЊЕ И РЕЛАКСАЦИЈА, КАКО И НАШАТА МАЛА КЛИНИКА. СЕРИИ СО КОИ МОЖЕШ БАРЕМ НА КРАТКО ДА ЗАБОРАВИШ НА СЕКОЈДНЕВИЕТО. НО АКО СЕ ЗБОРУВА ЗА КВАЛИТЕТ "0"...
Кон врв
KAROLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maкедонско девојче

Регистриран: 28.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KAROLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2008 во 00:32
СЕ ЌЕ БИДЕ ДОБРО ќе има 180 епизоди
поради големата гледаност во Хрватска, ссеријата е продолжена за 75 епизоди, што значи ќе биде развлечена
а НОВА ТВ размислува да ја укине серијата ЗАКОН НА ЉУБОВТА која кај нас се дава на Сител затоа што имала слаба гледаност во Хрватска
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,469 секунди.