IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Бранко Црвенковски - Никола Груевски
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бранко Црвенковски - Никола Груевски

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4445464748 51>
Прашање: На кого повеке му верувате и чии постапки ги оправдувате?
Одговор Гласови Статистика
77 [46,95%]
87 [53,05%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Gorazd777 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Октомври.2008
Локација: Евразија
Статус: Офлајн
Поени: 1584
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gorazd777 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2011 во 12:40
Најјак беше вицот што си го направија сами,каде бранко му вели на грујо дека само со фототмонтажа може да биде повисок и "поголем" од него,посочувајќи на рекламите со да и не.
ВОЈНАТА Е МИР
СЛОБОДАТА Е РОПСТВО
НЕЗНАЕЊЕТО Е СИЛА
ОД ЗЕЛКА ТОРТА И ОД СЕЉАК ГРАЃАНИН НЕ БИДУВА
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2011 во 16:02
Денеска кога го слушнав што зборел на митингот ....
за спотот нарачан од ВМРО (како и оние што ги имаат сдсм) на кој зборува некој стечаец и кажувал дека кога останал без работа се разведил со жена му имал проблеми без пари.... Бранко му одговори

цитирам

Па прашај си ја женати да не е некој друг маж во прашање...

Јас не можам да стигнам бе брат

.........ова ли е човек кој треба да води држава изненадување
кој стил на изразување го има човекот...
по страшно нешто не сум чула...


Па овој муабет е за на празар Бранко бе БРАТ....НЕ ТИ ЛИЧИ вакво понашање бе БРАТ, не смееше да дозволиш да го кажеш ова пред цел народ БЕ БРАТ....кој пример и која стабилност ја покажуваш пред народот БЕ БРАТ...ма%20ајде
страшно........

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2011 во 16:04
....за спотот нарачан од ВМРО на кој зборува некој ВМРОвски стечаец и кажувал дека кога останал без работа се разведел со жена му имал проблеми без пари....



I jas go slusav toj istiot , a sto Grujo ke mu pomgne....Da prasam ...da ne eventualno ima otvoreno bracno sovetuvaliste za takvi ko onoj od spotot

Изменето од laki_bu - 25.Мај.2011 во 16:08
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2011 во 16:07
Originally posted by laki_bu laki_bu напиша:

Originally posted by MyWay MyWay напиша:

Денеска кога го слушнав што зборел на митингот ....за спотот нарачан од ВМРО (како и оние што ги имаат сдсм) на кој зборува некој стечаец и кажувал дека кога останал без работа се разведил со жена му имал проблеми без пари.... Бранко му одговорицитирам“Па прашај си ја женати да не е некој друг маж во прашање...Јас не можам да стигнам бе брат“.........ова ли е човек кој треба да води држава изненадувањекој стил на изразување го има човекот...по страшно нешто не сум чула...Па овој муабет е за на празар Бранко бе БРАТ....НЕ ТИ ЛИЧИ вакво понашање бе БРАТ, не смееше да дозволиш да го кажеш ова пред цел народ БЕ БРАТ....кој пример и која стабилност ја покажуваш пред народот БЕ БРАТ...ма%20ајдестрашно........



I jas go slusav toj istiot , a sto Grujo ke mu pomgne....Da prasam ...da ne eventualno ima otvoreno bracno sovetuvaliste za takvi ko onoj od spotot


не  е битно еве и сдсм имаат такви спотови посебно оној што кажува дека зелките не му се продаваат секогаш....да
па ај владата да му ги откупи и ке става во расол....

Ај кажи дали личи за човек на таа позиција со тие амбиции да се изразува вака..збунетост

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2011 во 16:09
Zelki ko zelki ....ako sam neznae da izmenadzira , jas li ke mu gi prodavam , isto kako jas da pocnam da placam ako i kaj mene zapre biznisot
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2011 во 16:18
Originally posted by laki_bu laki_bu напиша:

Zelki ko zelki ....ako sam neznae da izmenadzira , jas li ke mu gi prodavam , isto kako jas da pocnam da placam ako i kaj mene zapre biznisot



ке правиме салата и со ракија....

ракијата од менеголема%20насмевка

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2011 во 16:19
Originally posted by MyWay MyWay напиша:


Originally posted by laki_bu laki_bu напиша:

Zelki ko zelki ....ako sam neznae da izmenadzira , jas li ke mu gi prodavam , isto kako jas da pocnam da placam ako i kaj mene zapre biznisot
ке правиме салата и со ракија....ракијата од менеголема%20насмевка


Sirenceto od mene
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2011 во 16:20
More i malku mu go plesnal toa za zena mu na toj budalata od spotot.....na takva kletva kako toj sto kolne, jas bi mu odgovori uste ednas da mi pokaze slika od zena mu....mozebi ke se setam na nea....
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2011 во 16:22
Originally posted by Ninja 35 Ninja 35 напиша:

More i malku mu go plesnal toa za zena mu na toj budalata od spotot.....na takva kletva kako toj sto kolne, jas bi mu odgovori uste ednas da mi pokaze slika od zena mu....mozebi ke se setam na nea....



уффф фраеришта бреееееее...голема%20насмевка
кој од којплазење

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Zeksi71 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zeksi71 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2011 во 21:44
A be so se cudite tolku, pa neli rosaviot e sizik, fraeriste, covek so stav, toa sto go izjavi za toj "grevot" spored nego, vo sekoja normalna drzava e kraj na karierata za samiot toj so ja dava izjavata.

Nego me interesira dali primetivte kako u pozadina se smee cinicki bandata negova dodeka rosaviot se sizici pred narodot.

E bas poradi takvoto potcenuvanje na narodot ke si sedat vo opozicija uste najmalku 4 god.
"Када је неко глуп не можеш му то ни доказати" Душко Радовиќ
Кон врв
DragancoLeskoec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DragancoLeskoec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2011 во 22:18
Со Богa и со Николa реинкарнацијата на Александар Великиот во победа и нова светска доминација.
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2011 во 22:26
Originally posted by DragancoLeskoec DragancoLeskoec напиша:

Со Богa и со Николa реинкарнацијата на Александар Великиот во победа и нова светска доминација.

еј кај ќе ни е крајот кога ќе станеме светски доминантни ...се до Хунзите онаму
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2011 во 23:13
Originally posted by laki_bu laki_bu напиша:

....за спотот нарачан од ВМРО на кој зборува некој ВМРОвски стечаец и кажувал дека кога останал без работа се разведел со жена му имал проблеми без пари....



I jas go slusav toj istiot , a sto Grujo ke mu pomgne....Da prasam ...da ne eventualno ima otvoreno bracno sovetuvaliste za takvi ko onoj od spotot

Ееееее тоа е злоупотреба да човековата беда и макатага
А толку беа грлати кога А1 даваа снимки од социјалната беда низ Македонија. тага
Кон врв
DragancoLeskoec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DragancoLeskoec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2011 во 23:34
Во Македонија нема беда и сиромаштија то е торбешко комуњарска измислица и тие луѓе се платеници на СДСМ и Велија, платени со разни видови на желе и локуми од ХЕДИС.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4445464748 51>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,344 секунди.