IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - проблем
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

проблем

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: проблем
    Испратена: 09.Август.2008 во 16:13
Од пред некое време, не знам како и не знам зошто (сигурно сум направила нешто мноооогу глупаво) но не можам да слушам музика на Интернет (никакви звуци всушност). Еве на пример, на you tube оди видеото, сликата но нема звук. Поим немам што е работава, се надевам некој од вас има идеја и ќе ми помогнете

ПС. Толку сум дудук за вакви работи што не знам ни дали темава ја сместив на точно место, се извинувам ако не е
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2008 во 16:19
kupi si zvucnici ili slusalki
големо%20гушкање
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2008 во 16:23
Монушка, а дали провери да не ти е „запрен„гласот, тоа го проверуваш, лево кај сатот, има звуцник кој можеш да го кликнеш и има штиклирано...уфффф тешко да се објасни...
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2008 во 16:24
abe hardverski e problemov
takva e temata
голема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2008 во 16:52
Сека знам каде е тоа за кое ми зборуваш, проблемот не е до тоа, се е како што треба таму... Анакин, имам звучници
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2008 во 17:00
togas odi
vo control panel
system
hardver
i vidi dali kaj zvucna karticka nemas izvicnik
kje treba da preinstaliras drajveri

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2008 во 17:01
samo i jas istoto sto sakav da napisam, fala anakine голема%20насмевка mi odzede tipkanje плазење
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2008 во 17:04
ок, фала, ќе пробам
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2008 во 16:23
се среди проблемов?
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2008 во 16:51
не и многу ме нервира кој знае што му е на ова чудово
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
fatal1ty_ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fatal1ty_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2008 во 00:21
kuklo a da ne ti otidena zvucnata slucajno?
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2008 во 14:37
Како да знам? Музика што ја имам снимено можам да ја слушам, само на нет не можам... поим немам
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
fatal1ty_ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fatal1ty_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2008 во 14:40
epa ondak ne e toa ,ako e zvucnata ke nema da mozes da slusas mozuka od nigde...
hmmm... sto bi mozelo da bide?!
aj da pocepkam malce pa ke ti kazam
Кон врв
fatal1ty_ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fatal1ty_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2008 во 14:51
ZNAM STO MU E:)
ti treba flesh player ili nemas ili ti e stara verzija


http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash
simni ja ovaa i probaj mislam deka ke ti go resi problemot aj pisi kazi sto si napravila pozzz
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.