IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Емисија со најлоша сценографија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Емисија со најлоша сценографија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Емисија со најлоша сценографија
    Испратена: 07.Август.2008 во 10:42
Сигурно ќе речете дека најлошите се кај МТВ.
Меѓутоа, секако дека и по другите телевизии има такви.

Изменето од maestro13 - 20.Ноември.2008 во 16:32
Кон врв
samir_sneijder Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мадридиста

Регистриран: 24.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 155
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samir_sneijder Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2008 во 18:30
боите ена летото..... најлоши бои, најлоша сценографија
OooOooOoOOooПразно..ОооОоОоОоООоО
Кон врв
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2008 во 19:38
Хахах, кога ќе ја видам емисијата со г-ѓа Ели ми доаѓа да пукнам од смеење
Кон врв
dark Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dark Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2008 во 20:11
boite na letoto i glasot na narodot mnogu prazno e studioto
faster then light :D
Кон врв
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2008 во 21:14
Мене најужасни ми се поранешната на ТВ парламент (од бараката), куќен совет на сител, СИТЕ на МТВ 1 (на МТВ 2 дури и се подобри (!)), итн
Кон врв
mileg Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mileg Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2008 во 12:26
На мене немисија со најлоша сценографија ми е Бумбар со Тања.Неа кога ке ја видам ми се превртуваат цревата и ми се повраќа..
Кон врв
superboy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Добар човек

Регистриран: 08.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 103
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај superboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2008 во 12:28
Бумбар
Работата го краси човекот а мрзата го гнаси.

Кон врв
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2008 во 16:33
Имам нов фаворит: Опуштено Ја упропастија до максимум.
Исто така и Иселенички џубокс.

Изменето од maestro13 - 20.Ноември.2008 во 16:34
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2008 во 16:38
Бумбарот на сител губитник
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
GRgirl Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GRgirl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2008 во 17:26
Poveketo emisii na MTV1 i MTM [:-&]
Кон врв
non4ence Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај non4ence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 13:51
КАКО БЕШЕ ТЕКСТОТ АБЕ ЦЕЛО ВРЕМЕ МУ ПОМАГА КОЈ СТАСА СЕ ЈАВУВА ВРСКА НЕМААТ
NonEnCe :)
Кон врв
WhizKid Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 13.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 82
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај WhizKid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2008 во 19:25
Не мора до толку да се однесуваме стереотипно кон студијата на МТВ. За разлика од студијата на „Гласот на народот„, „Иселенички џубокс„ или дебатите за 100 дена влада, имаат и некои добро средени како студиото за вести и она на „Ѕвон„.

Најлоши македонски студиа според мене се оние на „Бумбар„ и „Раноден„. Боите на ова второво студио ми се премногу студени, никако не делуваат расонувачки како што треба за една утринска програма.
Кон врв
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2008 во 20:06
Originally posted by WhizKid WhizKid напиша:

Не мора до толку да се однесуваме стереотипно кон студијата на МТВ. За разлика од студијата на „Гласот на народот„, „Иселенички џубокс„ или дебатите за 100 дена влада, имаат и некои добро средени како студиото за вести и она на „Ѕвон„.

Најлоши македонски студиа според мене се оние на „Бумбар„ и „Раноден„. Боите на ова второво студио ми се премногу студени, никако не делуваат расонувачки како што треба за една утринска програма.


Па се однесуваме стереотипно зошто истите парчиња сценографија ги користат за буквално секоја емисија.
Вестите може им се добро средени, ама за Ѕвон не можам да се согласам. Тоа можеби е и најлоша во МТВ, зошто последниве месеци буквално ја упропастија (и дури се познаваат и искршени делови, што е катастрофа)
Кон врв
bobi_93 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bobi_93 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2008 во 22:33
kako bese tekstot na sitel
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.