IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Дневник со Латас
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дневник со Латас

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 14>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 4,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
KINGZ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KINGZ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 22:44
TOOOOOOOOOO MAJSTORE
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2008 во 20:20
Originally posted by mamamd mamamd напиша:

Originally posted by blashka blashka напиша:

 
 
  Алане  не се ,,извињавај,,........кажи си го своето мислење....
  .........имаш право на тоа .............намигнување............
 
 
   Мене Латас ми се  ,,, допаѓа,,,.............трепкање.............

...blashke milo...a da go zamolish da ne me nervira...тага
 
 
...голема%20насмевка  Sigurno ova go procital...i  znam deka vecerva
nikogo ne ...iznervira.....mnogu dobro i korektno go ...odraboti...
dnevnikot.............намигнување..........
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2008 во 21:18
бљак....болен
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
lea_l Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lea_l Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2008 во 23:56
a ti maestro13
kazimi rabotis vo televizija pa gi mrazis SITEL....
pa pustas vakvi temi ?
abre ako tolku si go sakas mediumot kade sto rabotis reklamiraj go, a ne da plukas po drugi sramota e
baska ova e FORUM- ZABAVA ne da vregas
Кон врв
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2008 во 01:22
Originally posted by lea_l lea_l напиша:

a ti maestro13
kazimi rabotis vo televizija pa gi mrazis SITEL....
pa pustas vakvi temi ?
abre ako tolku si go sakas mediumot kade sto rabotis reklamiraj go, a ne da plukas po drugi sramota e
baska ova e FORUM- ZABAVA ne da vregas


да, да, работам во АТВ и сител ми се толку голема конк*ренција што морам да ги омаловажувам...
Кон врв
lea_l Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lea_l Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2008 во 02:09
pa spored pisuvanjeto i navreduvanjeto na SITEL I plukanjeto na site negovi emisii najverojatno ke me donese do zaklucok deka sepak ti se golema konK*Uencija, i premnugu ti smetaat...
gledajte si za sebe ima gledaci kako sto sum i jas i bez nikakvi nametnati mislenja od vasa strana dozvolete da gi doznaete nasite milsenja...
sekoj si e dobar na svoj nacin a dali pariraat na a1 i drn drn jarinja toa se ostava na nas, i na rejtingot na televiziiite,
pozdrav
Кон врв
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2008 во 10:56
Originally posted by lea_l lea_l напиша:

pa spored pisuvanjeto i navreduvanjeto na SITEL I plukanjeto na site negovi emisii najverojatno ke me donese do zaklucok deka sepak ti se golema konK*Uencija, i premnugu ti smetaat...
gledajte si za sebe ima gledaci kako sto sum i jas i bez nikakvi nametnati mislenja od vasa strana dozvolete da gi doznaete nasite milsenja...
sekoj si e dobar na svoj nacin a dali pariraat na a1 i drn drn jarinja toa se ostava na nas, i na rejtingot na televiziiite,
pozdrav


па добро де никој со сила не терам да каже дека латас е лош. јас отворив тема дека не ми се допаѓа дневникот со латас и прашав дали им се свиѓа и на останатите и за тоа што ќе го напишат другите јас не одговарам.
слободно искажи си мислење, ама јас гледам дека ти искажа само мислење против мене, зошто сум ја отворил темата...
ај поздрав.
Кон врв
lea_l Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lea_l Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2008 во 14:29
Originally posted by maestro13 maestro13 напиша:

Инаку не ми личат ова на средени вести.
Без план, само колку да се нафрлат лаења против СДС и да се испофали владеачката партија

Не знам кој будала би рекол дека ова е добро.

Џабе Латас сегде јади трици како неговиот дневник е секогаш најгледан.

ova za tebe ne e nametnuvanje na mislenje ...
da ne se lazeme javno si plukas a mene da ti kazam ne me ni interesira dnevnikot so latas ako go cena covekot vesti ne gledam...
ali muabetov e uzas...
toa e :s

Изменето од lea_l - 02.Ноември.2008 во 14:34
Кон врв
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2008 во 14:51
Originally posted by lea_l lea_l напиша:

Originally posted by maestro13 maestro13 напиша:

Инаку не ми личат ова на средени вести.
Без план, само колку да се нафрлат лаења против СДС и да се испофали владеачката партија

Не знам кој будала би рекол дека ова е добро.

Џабе Латас сегде јади трици како неговиот дневник е секогаш најгледан.

ova za tebe ne e nametnuvanje na mislenje ...
da ne se lazeme javno si plukas a mene da ti kazam ne me ni interesira dnevnikot so latas ako go cena covekot vesti ne gledam...
ali muabetov e uzas...
toa e :s


а зошто не го цитираше претходниот дел, каде го објаснив целиот Дневник на Сител за тој ден??

Затоа реков дека „не знам кој будала би рекол дека ова е добро“, бидејќи истиот ден дневникот беше повеќе од катастрофа!

Изменето од maestro13 - 02.Ноември.2008 во 14:52
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2008 во 12:19
Според мене Латас е баш ОК..
Е сеа не дека не е се партиски во повеќето работи,ама претежно мислам дека има добри вести..
Кон врв
Putin Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Putin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2008 во 21:10
TEZZOK DEBIL I PROSTAK. NO COMMENT NE GO GLEDAM I MENUVAM KANAL. Najrealni vesti bez raskazzuvanja, komentari dodavki pridavki i sl. ima Telma i televizija Alfa. Nivno e da proccitaat a ne da raskazzuvaat. Ne sme site Latase glupaci kao shto si ti pa da morash da ni pasirash i dgvakash za nas. Ama ti za toa dobivash pari i morash da seresh toa shto ke ti serviraat. Mnogo mi je zzao tebe, veliki luzer.
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2008 во 13:31
.. definitivno novinarstvoto...posebno prezenterstvoto place za golema metla... Latas samiot si kaza deka nego go motivira i interesira samo parite... 
Кон врв
Red`Black Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 845
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Red`Black Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2008 во 19:57
Originally posted by mamamd mamamd напиша:

.. definitivno novinarstvoto...posebno prezenterstvoto place za golema metla... Latas samiot si kaza deka nego go motivira i interesira samo parite... 
 
XINGO ZAGAR NAPRED SDSM OLE OLE
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2008 во 10:06
Originally posted by mamamd mamamd напиша:

.. ... Latas samiot si kaza deka nego go motivira i interesira samo parite... 
 
 
 Мамамд....полека но сигурно...изумреа...тие што работеа
 ...од љубов...за љубов......сега сите ..не..мотивираат и интересираат
 ...........парите.................намигнување.................
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,438 секунди.