IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Дневник со Латас
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дневник со Латас

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 14>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 4,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 01:07
Originally posted by alan ford alan ford напиша:

Originally posted by blashka blashka напиша:



   Доаѓам денес од работа...малку уморна...малку нервозна....

   и го пуштам телевизорот.....и таму....ДНЕВНИК СО ЛАТАС....љубов....

   И умор и нервоза...моментално...исчезнува.....трепкање.......


ah,blashka,blashka luda si,majke mi
 
...Ех....Алане..Алане....Латас си е на свој начин добар и оригинален,
  зарем има како него некој друг.....и еве ќе ти го пренесам
  неговиот вечерашен поздрав.....знам ти не гледаш Сител....намигнување...
  Вели вака.....Во Скопје вечерва е врнежливо...така е и во цела
  Македонија...ете таква е есента.....но запамтете....таму кај  што е
  влажно....таму е ....живо........смеење...
  Се пресмеав веќе.........и зошто да не го гледам ....плазење...
  Каде има на друго место...таква слобода на говор....и тоа во
  ....ДНЕВНИК.........намигнување..........плазењеплазење
Кон врв
jinx Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jinx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 20:15
кажува милион работи и една ќе погоди и слушај го после како се фали ја вака,ја така ги предвидов ме работите............ жими мајка
Кон врв
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 21:37
ЦЦ кутар латас... денес зема да се пали како Сител ќе го пренесува Концертот за Тоше... срамота, и до тоа ниво дојдоа
Кон врв
mmomirovski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 15.Септември.2008
Локација: Tuvalu
Статус: Офлајн
Поени: 1219
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mmomirovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2008 во 03:28
Типот не го гледате, дека се изменил, веќе не ги истакнува своите говорнички вештини, само се прашувам од каде ли дошла директивата :)
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2008 во 08:19
... na Sitel bi trebalo da odi shpica ...Shto te nemaaa.... kaj se zagubi nashiot "najdobar" politicki analiticar i najbrz doznavac na vistinata? kako li mu izbega informacijata deka makedonija kje go priznae kosovo. kade li e sega da dade svoe razmisluvanje za dobrite potezi na vladata. Mora negde da bara dokazi deka ovaa" rabota e spremena vo kujnata na dvoecot BC-AA"
Кон врв
nemo84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Young Modern

Регистриран: 24.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 500
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nemo84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2008 во 11:21
Латас, нашиот мил врмовец, нема самопочит...нема ништо.
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2008 во 12:38
...i se javi lastovickata... i kaza shto kaza...ama na pisanie vo vesnik... ocigledno glasot seushte mu treperi za javna glasna rec... изненадување
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2008 во 01:41
блашка јас се извињавам со сета почит кон тебе,али овој Латас тотално ја изгубил врската со реалноста..као да живее у Швајцарија се однесува...брате мили па не сме слепи што се слтчува

Изменето од alan ford - 15.Октомври.2008 во 01:42
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2008 во 07:46
 
 
  Алане  не се ,,извињавај,,........кажи си го своето мислење....
  .........имаш право на тоа .............намигнување............
 
 
   Мене Латас ми се  ,,, допаѓа,,,.............трепкање.............
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2008 во 14:06
Originally posted by blashka blashka напиша:

 
 
  Алане  не се ,,извињавај,,........кажи си го своето мислење....
  .........имаш право на тоа .............намигнување............
 
 
   Мене Латас ми се  ,,, допаѓа,,,.............трепкање.............

...blashke milo...a da go zamolish da ne me nervira...тага
Кон врв
managercenter Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Февруари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај managercenter Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2008 во 00:47
koga togas ke go bide *makar i pozadi kamera*
Кон врв
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2008 во 19:48
Пак денес Дневник со Латас.
Како да гледам „Профил“ а не „Дневник“.
Кон врв
konan Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 749
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај konan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2008 во 08:57
Prenesen e jaden on,nezavisno za koj zbori dali se fale ili pluka ,mu treba pomos
Кон врв
KINGZ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KINGZ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 22:42
more latas e zakon
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.