IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Домашна вечерна забава
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Домашна вечерна забава

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2008 во 02:26
Originally posted by IQ IQ напиша:

Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Цитирај da mu kisnesh do sabajle doma





abe nema vrska toa, ja ni kaj drugarka mi ne bi sedela doma do niedno vreme, nema smisla
абе не смета тоа, ама чистењето...........
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2008 во 17:24
ako odam kaj nekogo na zabava sigurno nema da ostanam posle da mu chistam
a ja doma zabavi ne pravam (osven za posebni prigodi)

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
Keri Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Keri Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2008 во 12:29
Sakam nokni zabavi vo kuka,onakavi ko na filmovine

Изменето од Keri - 01.Август.2008 во 12:29
Кон врв
devil6 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 62
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај devil6 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2008 во 14:01
interesni se zabavi po kukji, gi pravev kaj mene porano, interesno bese
Кон врв
THEPRINCESS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај THEPRINCESS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2009 во 02:29
sakam nokna zabava u kuca ali so normalno drustvo a ne so teski pijanici se da povratat pa jas da cistam tepeci do sabajle, imam odeno na nokni zabavi u kuca i jas imam praveno zabavi kaj mene doma i super sme si pominale, mnogu poubavo otkolku u nekoj kafic kade sto od dimot od cigarite nisto ne se gleda
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2009 во 22:59
добро е да се има домашна забава со цивилизирани луѓе.... сигурно не сакам дома пијаници да ми дојдат да направат лом и да си отидат.... а и јас не сакам да отидам кај некој дома... и да гледам како други се пијанчат и прават глупости..... трепкање
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.