IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Барам програма
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Барам програма

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 16>
Автор
Порака
vili2121 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Papa Bear

Регистриран: 04.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5628
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vili2121 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2009 во 02:55
go imam ovoj program ama ne gi pusta na DVD

probav so "YouTube FLV to AVI converter Pro" ima opcija samo da konvertira vo "Windows Movie"
Скапа е мудроста што се плаќа со искуство
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2009 во 03:10
А вака нешто како ова тука ???

Изменето од Dark HaCkeR - 15.Јануари.2009 во 03:11
Кон врв
DAC23 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 357
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DAC23 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2009 во 18:49
BARAM PROGRAMA ZA HACK NA MSN NEKOJ STO ZNAE NEKA MI PISI NA MSN SAMO DA NE ME HACKNE
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2009 во 21:17
Originally posted by DAC23 DAC23 напиша:

BARAM PROGRAMA ZA HACK NA MSN NEKOJ STO ZNAE NEKA MI PISI NA MSN SAMO DA NE ME HACKNE


пиши им во хотмаил службата за подршка добри се ќе ти кажат мене секогаш тие ми кажуваат намигнувањеголема%20насмевка
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2009 во 13:06
epa staj go WIndows CD i odi botiraj i ima[ tamu opcija da ja izbrises taa particija
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2009 во 18:03
 
Originally posted by Dark HaCkeR Dark HaCkeR напиша:

epa staj go WIndows CD i odi botiraj i ima[ tamu opcija da ja izbrises taa particija

procitaj poubavo...i proguglaj malku...
covekot bara program za kompletno brisenje na podatocite...
ne za brisenje na particii...ili sto si znaes toa si pises....

Iron Man...ti treba Eraser ili Clean Disk Securituy




Изменето од којсумјас - 21.Јануари.2009 во 18:13
Кон врв
fanta Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fanta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2009 во 19:15
zdravo .imam printer epson dx7450 mi treba nekoe programce za resetiranje ketridzite. pobarav so SSC SERVICE UTILITY megutoa ne poddrzuvaa resetiranje na ketridzi od T0711 do 0714. pa dokolku nekoj moze da mi pomogne okolu toa neka pise.
fala

Изменето од fanta - 25.Јануари.2009 во 20:36
Кон врв
Skorpijabt Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Skorpijabt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2009 во 11:11
Барам програмче за да ми работи игра без цд.Ја симнав од интернет ама ми бара цд.Пробав со Power iso i so Alcohol120 ama izgleda neznam kako.Ako znae nekoj da mi kazi
fala odnapred
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2009 во 13:12
Originally posted by Skorpijabt Skorpijabt напиша:

Барам програмче за да ми работи игра без цд.Ја симнав од интернет ама ми бара цд.Пробав со Power iso i so Alcohol120 ama izgleda neznam kako.Ako znae nekoj da mi kazi
fala odnapred


Симни Daemon Tool најдобра е за тоа  намигнување
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2009 во 19:29
Blagodaram do Dark HaCkeR,a posebno do којсумјас (i ako mozi da mi kazis kako se koristi Eraser za da ne gi izbrisam po greska dvata HDD,glavniot koj sakam da go izbrisam e Maxtor 80GB IDE,a vtoriot WD 250GB IDE a za nekoj den ke kupam HDD od 500GB SATA za noviot PC samo ne znam dali ke mozi da se povrzi toj od 250GB IDE na novata ploca oti ima samo eden IDE slot a ne sum siguren dali rezacot e IDE ili SATA,mislam deka e IDE...

P.S. Ne znam dali da zemam WD ili Hitachi - vo Anhoch mi velat deka Hitachi e podobar a jas sakam WD???
Кон врв
fanta Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fanta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2009 во 19:27
ej drugarcinja aj ako znae nekoj i akomoze da mi odgovori na prethodnata poraka za EPSON DX 7450   
NEMOJ NE ME RADUJ !!!!!
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2009 во 19:28
Originally posted by fanta fanta напиша:

ej drugarcinja aj ako znae nekoj i akomoze da mi odgovori na prethodnata poraka za EPSON DX 7450   


Kako мислиш ресетирање на кертрижите не те разбирам?? да направи тест со боите или?
Кон врв
fanta Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fanta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2009 во 20:27
ZDRAVO FLIPSI
POTREBNO MI E RESETIRANJE ZA NIVOTO NA BOJATA BIDEJKI GI DOPOLNUVAM SO BOJA A PRINTEROT GI REGISTRIRA KAKO PRAZNI.
DOKOLKU IMA TAKVO PROGRAMCE BI MI ZAVRSILO GOLEMA RABOTA NO AKO TAKVA OPCIJA NE POSTOI SEPAK VI BLAGODARAM


Изменето од fanta - 01.Февруари.2009 во 19:49
NEMOJ NE ME RADUJ !!!!!
Кон врв
zajcevmk95 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zajcevmk95 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2009 во 16:13
Кој знае од каде да отворам проф фдаил или од каде да симнам програм за pdf фајлови
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 16>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.