IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Барам програма
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Барам програма

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 16>
Автор
Порака
acek Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај acek Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Барам програма
    Испратена: 19.Февруари.2007 во 11:34
nekoja do bra programa ili nekoja stranica za pravenje na mali igri fala mnogu
A.Kalendaroski
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 00:01
Macromedia Flash 8.0 Wink, kje si naucis Action Script vo flash i nemash gajle WinkWink. Najbolje program za 2d igrici
Кон врв
јоцо Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај јоцо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2007 во 07:47
здраво, дали може некој да ми каже со која програма може да се изработи мултимедијално цд...
Кон врв
Dejan] Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dejan] Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2007 во 22:22
Macromedia Director
Кон врв
јоцо Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај јоцо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2007 во 11:45
фала на информацијата, употреба на  флеш во тоа е потребно или се се прави во макромедиа директор...
Кон врв
VIKTOR666 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VIKTOR666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2007 во 15:21
mi treba softver za w200i sony erikson da go koristam kako web kamera na pc helllp
Кон врв
ewewew Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 40
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ewewew Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2008 во 17:39

dali nekoj znae nekoe programce za vodenje materijalno-finansisko.

nesto vo stil na onie programi koi se povrzani na fiskalnite kasi... no sekako  da bide besplatna
Ne mora takva za da se povrze na fiskalna , a moze i takvaсреќа

dajte ligje ako ima nekoja stvarno mi treba..среќа

pozdrav i големо%20гушкање


Изменето од ewewew - 26.Март.2008 во 17:40
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2008 во 01:40
Момче, ти бесплатна сакаш програма за материјално-финансово водење, стварно???????????
Бесплатна само ако сам си ја направиш, инаку тенка работа!!!!!1
Кон врв
ewewew Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 40
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ewewew Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2008 во 10:10

da da sakam bratce.....  mislev na nekoja programa ili softver vo stil na ,,point finansii,,  koja vsusnost e besplatna no ne e kompletna... moze i krakce ili nesto taka....

e sega koga bi znael ruski - ja ima kompletna - da moze da pecati f-ri, ispratnici... so tvoe logo so tvoi podatoci koi si gi vnesuvas sam .... no za zal ne znam ruski ( ne panjemajem po ruski намигнување)

ako ima nekoj nekoja ideja neka pise .


Изменето од ewewew - 27.Март.2008 во 10:10
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јуни.2008 во 16:26
Овде пишувајте за сите програми што ги барате. намигнување

! И напомена не ставајте линкови од пиратски софтвер !

Изменето од FLipsi - 04.Февруари.2009 во 03:15
Кон врв
Kral Marko Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kral Marko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2008 во 13:59
baram programa od tipot na filp book
programa za pravenje znaci na elektronski knigi
jas ja imam programata
flip flash album delux
megutoa taa ne mi e dovolno dobra
dokolku znaete nekoj programa, koja e za izgotvuvanje na elektronski knigi, ve zamoluvam da mi ja kazete.
i od kade ke mozam da ja smetnam free se razbira :)
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2008 во 23:01
drugar de malce po detalno objasni kako toa "elektronski knigi"???ustvari so sakas da napravis i na denesnicava ne ti treba nis FREE so ke ti e koga ima zlaten CrAcK

Изменето од Dark HaCkeR - 26.Јуни.2008 во 23:51
Кон врв
Паланчански Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2007
Локација: Dubrovnik
Статус: Офлајн
Поени: 1655
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Паланчански Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2008 во 11:20
Ми треба понова прогрема за отворање на pdf датотеки. Се разбира слободна верзија. (Или пират.)
Не знаев што е среќа, додека не се оженив. Но сега веќе е доцна.
Кон врв
hacko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Ultimate HackMan

Регистриран: 19.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hacko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2008 во 20:55
Originally posted by Dark HaCkeR Dark HaCkeR напиша:

drugar de malce po detalno objasni kako toa "elektronski knigi"???ustvari so sakas da napravis i na denesnicava ne ti treba nis FREE so ke ti e koga ima zlaten CrAcK

Pa valda saka za pravenje pdf,ili nesto kako ovie so nalikuvaat na PP prezentacii :S
Svijet je okrutan...Okrutniji od juce...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 16>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.