IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Барам програма
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Барам програма

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 16>
Автор
Порака Обратен редослед
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2009 во 15:13
Originally posted by TheRock TheRock напиша:

znae li nekoj da mi kaze programa so koja mozam da odvojam zvuk od video. Znaci imam edno video i sega sakam da do odvojam zvukot u format koj so ke mozam da go pustam u winamp. ???


И со Movie Maker можи звукот ти е посебно долу одвоен намигнување
Кон врв
TheRock Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TheRock Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2009 во 00:28
znae li nekoj da mi kaze programa so koja mozam da odvojam zvuk od video. Znaci imam edno video i sega sakam da do odvojam zvukot u format koj so ke mozam da go pustam u winamp. ???
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 19:30
e free neznam ке ја симнеш од Warez forumite baraj na google ne smejam tuka da pisuvam
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 18:06
Originally posted by Dark HaCkeR Dark HaCkeR напиша:

Active@ File Recovery 7.3 Build 121

Некој работи не можеш да ги вратиш како игри и други ствари


Mene mi treba za sliki i video,kazi dali mozam takvi podatoci da vratam a za programata gledam deka ne e celosna i ako mozes kazi nekoja koja e free - sepak fala
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 11:37
Active@ File Recovery 7.3 Build 121

Некој работи не можеш да ги вратиш како игри и други ствари

Изменето од Dark HaCkeR - 18.Март.2009 во 11:37
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 02:30
Kazete nekoja programa za vrakjanje na podatoci od hardot oti po greska izbrisav nekoi podatoci...

Fala
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2009 во 12:01
Originally posted by Konsultant Konsultant напиша:

Ke ve molam ako moze da mi dadete linkovi od kade mozam FREE da simnam programi za konvertiranja :

- WORD to PRF
- PDF to WORD
- Excel to PDF
- PDF to Excel

Ama ova Excel to PDF me zaebava nesto..dajte nekoj drug link


Ете повели намигнување

http://www.expresspdf.com/
Кон врв
Konsultant Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Konsultant Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2009 во 14:44
Ke ve molam ako moze da mi dadete linkovi od kade mozam FREE da simnam programi za konvertiranja :

- WORD to PRF
- PDF to WORD
- Excel to PDF
- PDF to Excel

Ama ova Excel to PDF me zaebava nesto..dajte nekoj drug link
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2009 во 15:50
Originally posted by fanta fanta напиша:

ZDRAVO FLIPSI
POTREBNO MI E RESETIRANJE ZA NIVOTO NA BOJATA BIDEJKI GI DOPOLNUVAM SO BOJA A PRINTEROT GI REGISTRIRA KAKO PRAZNI.
DOKOLKU IMA TAKVO PROGRAMCE BI MI ZAVRSILO GOLEMA RABOTA NO AKO TAKVA OPCIJA NE POSTOI SEPAK VI BLAGODARAM


znaci problemot e do printerot nema takov softver  dokolku ne ti dale so printerot, zatnati ti se kertridzite ili nesto skros e rasipana glavata taka , inaku za restartiranje nema tie se cistat samo.


Originally posted by Konsultant Konsultant напиша:

Ke ve molam ako moze da mi dadete linkovi od kade mozam FREE da simnam programi za konvertiranja :

- WORD to PRF
- PDF to WORD
- Excel to PDF
- PDF to Excel

ako moze pishete mi i na licna poraka


- WORD to PRF -
исотото ти е и за обратно програмчето

- Excel to PDF -

- PDF to Excel -




Кон врв
Konsultant Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Konsultant Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2009 во 09:52
Ke ve molam ako moze da mi dadete linkovi od kade mozam FREE da simnam programi za konvertiranja :

- WORD to PRF
- PDF to WORD
- Excel to PDF
- PDF to Excel

ako moze pishete mi i na licna poraka
Кон врв
zajcevmk95 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zajcevmk95 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2009 во 16:13
Кој знае од каде да отворам проф фдаил или од каде да симнам програм за pdf фајлови
Кон врв
fanta Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fanta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2009 во 20:27
ZDRAVO FLIPSI
POTREBNO MI E RESETIRANJE ZA NIVOTO NA BOJATA BIDEJKI GI DOPOLNUVAM SO BOJA A PRINTEROT GI REGISTRIRA KAKO PRAZNI.
DOKOLKU IMA TAKVO PROGRAMCE BI MI ZAVRSILO GOLEMA RABOTA NO AKO TAKVA OPCIJA NE POSTOI SEPAK VI BLAGODARAM


Изменето од fanta - 01.Февруари.2009 во 19:49
NEMOJ NE ME RADUJ !!!!!
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2009 во 19:28
Originally posted by fanta fanta напиша:

ej drugarcinja aj ako znae nekoj i akomoze da mi odgovori na prethodnata poraka za EPSON DX 7450   


Kako мислиш ресетирање на кертрижите не те разбирам?? да направи тест со боите или?
Кон врв
fanta Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fanta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2009 во 19:27
ej drugarcinja aj ako znae nekoj i akomoze da mi odgovori na prethodnata poraka za EPSON DX 7450   
NEMOJ NE ME RADUJ !!!!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 16>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,145 секунди.