IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Ајде СОНЦЕ ЗАЈДЕ.........
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ајде СОНЦЕ ЗАЈДЕ.........

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
Автор
Порака
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 00:34

газење%20од%20смеење  dosta za denesdrug pat pak

Изменето од moira - 02.Јуни.2008 во 02:23
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
only_me Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: Israel
Статус: Офлајн
Поени: 295
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај only_me Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 12:30
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

a nam naskoro drzavava ke ni zajde koga ke ostaneme izolirani i nerazvieni i se razbira zatvoreni samo vo ovaa drzava
A ti od kaj znaes pak deka poradi VMRO ke ostaneme izlorani????
eh komunjari komunjari...ve zalam, navistina ve zalam sto nesi go sakate sopstevniot narod...
siptarite vcera ni ja ocrnija nacijata, a vie plukata po vladata....demek taa e kriva so spitarite se sobrale zaedno da nija rusat drzavat, pa normalno koga kaj nas makedoncite samo omrazi na partiska baza, barem da bese vredna taa opredelba..no ne vie ste "robovi" na rada...koja peese pesni na glupite mitinzi...
aj so sreka! Sonceto ne e komunisticko..MAkedonsko e! a komunistite se antimakedonci!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.