IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - "НЕ САКАВ ДЕЦАТА ДА МИ РАСТАТ ВО ....
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

"НЕ САКАВ ДЕЦАТА ДА МИ РАСТАТ ВО ....

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 8>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2008 во 21:06
слушај добро знаеш шо е патриот ама изгледа не примети дека е далеку од тебе ...ајт гитла сеа оди глеј ТВ ПИНК
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
DelijaSkopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1580
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DelijaSkopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2008 во 06:27
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

слушај добро знаеш шо е патриот ама изгледа не примети дека е далеку од тебе ...ајт гитла сеа оди глеј ТВ ПИНК



Немој ти мене гитла... Оди ти глеј МТВ 2...
Кон врв
Duduk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Duduk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2008 во 07:07
Kakva komparacija....Pink so MTV 2....Onoj sto go posocil tv Pink so cel da se podsmeva i degradira, ocigledno ne gledal poveke od onie razgoleni cucinja sto otvaraat usta na plejbek i seto toa vo turbo-folk fazon...i najocigledno od se, ne znae za kakva produkcijska kukja stanuva zbor...od druga strana MTV 2...si e MTV 2.
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2008 во 08:19
Originally posted by DelijaSkopje DelijaSkopje напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Делија јасно ни е дека си србоман не мора појке да се докажуваш и некого да правиш самобендисан ако е патриот.

Ти немаш појма што сум јас... И несакам тебе ништо да ти докажувам... Како прво што сваќаш под ПАТРИОТ??? Па и јас сум патриот, само ти тоа не го гледаш... Патриот не е да плука по другите нации, тоа не е патриот, тоа е националист... Патриот е да си ја сака својата држава, нација,а во исто време да не плука на другите нации... Кој го може тоа, секоја чест и тој е прав ПАТРИОТА!!!   


OCIGLEDNO IMAS PROBLEM DA GO RAZBERES ZBOROT PATRIOT.
VO SEKOJ SLUCAJ AKO SEBE SI SE NAREKUVAS SRPSKI PATRIOT TOGAS E OK, MEGUTOA MAKEDONSKI PATRIOT NE SI VO NIKOJ SLUCAJ; ZATOA STO TI FALI OSNOVNIOT USLOV A TOA E BRANENJE NA INTERESITE NA SOPSTVENATA DRZAVA.
Кон врв
Duduk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Duduk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2008 во 08:59
Kultuzin,a moze li barem americki patrioti da bideme ?! Posto gledam a Bushot ni namigne nie ko mali deca od radost u peleni mocame...ili ne,cekaj,ti velis nie so Amerika ke bideme ramnopravni partneri ?!

Изменето од Duduk - 27.Мај.2008 во 08:59
Кон врв
DelijaSkopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1580
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DelijaSkopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2008 во 13:58
Според Култузин, да си Македонски патриот треба да мразиш се друго... А нарочито се Српско...   
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2008 во 16:27
Не Делија според мене а верувам и Култузин исто мисли, треба барем малце да си ја сакаш државата....никој не спомна за мразење не биди сега и ти прост дотолку...

Изменето од blueprayer - 27.Мај.2008 во 16:28
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
DelijaSkopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1580
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DelijaSkopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2008 во 16:32
Објасни ми каков е овој патриотизам??? И дали и ти мислиш вака???




Originally posted by Vladimir88 Vladimir88 напиша:

Ајде ајде..се јавија следбениците на Караманлис
Србија ко Нокија домет јој до Токија
Абе Србин и Грк ти е едно исто
Православни "браќа"(гомна)
П.С.

Па и Татарите заборавив да ги спомнам.
Не се ништо поразлични од Грците..и од Србите

Гомна!



Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2008 во 16:41
Искрено, Да! Ама нормално, си имам причина како и секој Македонец што си ја сака државата. Добро знаеме што било и сеуште е и со Грците и со Татарите...затоа целосно се сложувам со Владимир за тие држави. Тоа не важи за оние другите држави кои си седеле мирно на газот.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
DelijaSkopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1580
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DelijaSkopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2008 во 17:46
ОК, нека ти биде , тоа е твое мислење... Но исто така и ти, односно ние, треба да си седиме мирно на газот нели..?
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2008 во 17:54
Треба ама ти претеруваш со навреди на нашата земја. ај нема врска ова е веке лично да се држиме на темата
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
DelijaSkopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1580
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DelijaSkopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2008 во 18:03
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Треба ама ти претеруваш со навреди на нашата земја. ај нема врска ова е веке лично да се држиме на темата


Не бе брат... Јас да ја навредам Македонија???? Нема шанси... Кажи ми каде сум рекол такво нешто...?

Изменето од DelijaSkopje - 27.Мај.2008 во 18:04
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2008 во 18:06
не сум брат прво..второ ја навреди веке во неколку теми брат
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
DelijaSkopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1580
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DelijaSkopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2008 во 18:11
Докажи, не само да збориш безврска...

Изменето од DelijaSkopje - 27.Мај.2008 во 18:11
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.