IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Жените се љубоморни на другарите
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Жените се љубоморни на другарите

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
Автор
Порака
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2008 во 02:11
...ccccccccc...totalno zarobuenje e ova bre...

...IQ, sho se plashish pa ti koj ke te zaborai tebe takvaтрепкање, nema da ti izbega nemaj gajle pushtaj go pochesto so drugarite...on im pricha ustvari kolku mu e ubavo so tebe, i kolku si ti so nego fina, te fali de pred drugite...ma garant...голема%20насмевка
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2008 во 02:14
sho be malku mu e?? haha, dosta mu e tolku i da saka, sega vekje ne moze pochesto od drugi prichini

i znam ja sho prichaat tamu, aj ti

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
brigitte Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 133
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brigitte Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2008 во 11:41
nikogas ne sum barala i nema da baram od maz mi da si gi zaboravi drugarite....ako baram takvo nesto avtomatski so toa mu davam za pravo i toj mene da bara takvo nesto.....neka mi zeme se, ama slobodata ne ja davam i ne ja baram.....
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2008 во 12:29
Originally posted by IQ IQ напиша:

ne treba da gi zaboravi de, ama povekje da si bide so zenkata negova treba ja dozvoluvam 2 pati vo nedela strogo preku den dosta mu e tolku, za povishe ke se lutam


абе каков ден,... насабајле ( додека спијам ) ако сакаат нека се видат,.... ако не нема,.... газење%20од%20смеење
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2008 во 12:33
Drugarite bile drugari...i pred mene
Analogno na toa i moite drugari i drugarki
Ako zabranam ili pravam restrikcii na sredbite so drugarite
treba da ochekuvam deka i jas treba da zaboravam na niv
ili da ne gi gledam i se srekjavam so niv koga sakam.
Rezime....ne mi prechi  shto se srekjava i druzi so niv.


Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2008 во 12:40
Originally posted by mamma mamma напиша:

Drugarite bile drugari...i pred meneAnalogno na toa i moite drugari i drugarkiAko zabranam ili pravam restrikcii na sredbite so drugaritetreba da ochekuvam deka i jas treba da zaboravam na nivili da ne gi gledam i se srekjavam so niv koga sakam.Rezime....ne mi prechi shto se srekjava i druzi so niv.


taka e mamma, ama da ne preteruva, povekje doma da se mota pomalku so drugarite

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2008 во 13:05
Zboruvame za normalni sluchaevi koga imash
ednostavna potreba da se vidish.
Sekoe preteruvanje e kako i za se drugo e nezdravo

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2008 во 13:07
mene mi e bitno on da e moj koga jas ke posakam ,a zatoa sto toa e slucaj bas so mene ke mi treba cela vecer a cel den ima na raspolaganje i moze da ide so drugarite i da pravi sto saka so niv,ne me interesira
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2008 во 13:17
se sl*gam potpolno so mamma!
topsexy, i ti li si sekogas za nego tuka koga ke mu potrebas?

od iskustvo kazuvam, deka drugarite/drugarkite ne smeejat da se gubat ako se pocne nekoja vrska! Vrskata mozebi ke trea dolgo no mozebi i ke bide za kratko vreme kraj, i sto togas?
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2008 во 13:21
aham
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2008 во 13:25
љубоморна на неговите другари? како да не.

другарите се како менување вода во вазна. нека се освежува човекот, па и јас со моите.

инаку ќе засмрдиме




Изменето од filmadzijka - 12.Мај.2008 во 13:27
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2008 во 13:37
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

mene mi e bitno on da e moj koga jas ke posakam ,a zatoa sto toa e slucaj bas so mene ke mi treba cela vecer a cel den ima na raspolaganje i moze da ide so drugarite i da pravi sto saka so niv,ne me interesira


Zoshto ova mi lichi kako da se zboruva za nekoj predmet ili kukla
so koja se igravme dodeka bevme deca??
Ako i toj(partnerot)ima isto mislenje...togash....ne e neshto vo red...

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2008 во 16:39
...mmmmmтрепкање...kuklichki po soba rastureniiiiiii...свиркање


...by the way...kako vie ke mu objasnite na partnerot deka premnogu vreme minuva so drugarite, a premalce so vas, posho znam deka e toa chesta pojava ma kolku i da veslate ovo-ono...ustvari kako ke go naterate da bide povishe vreme so vas...голема%20насмевка
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2008 во 19:21
Јас пак мислам дека треба малку повеќе да излегува со другарите...
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.