IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Неправда
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Неправда

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2008 во 12:46
Se smenija ulogite, se zaprepastiv koga vo edna prilika, doduse poznati poznajnicki, ama pred narod, mi s'skaa, a ja im pokazav da odat "vo pet kaj vrteleskite " i si zaminav iznerviran, so si mislat oni deka sum "laka roba " ?! лутина
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2009 во 19:19
zatoa se tuka ostanatite,
da napravat balans
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2009 во 15:48
Неправда е  нешто што може да ме измести од колосек....не трпам  неправди,тогаш станувам бунтовна.


Изменето од renatax - 30.Септември.2010 во 17:35
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2009 во 18:31
NE PODNESUVAM NEPRAVDI
Кон врв
igi 3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
KVO VADIS

Регистриран: 30.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 18736
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igi 3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2009 во 20:14
KALIMERO NEMA PRAVDA газење%20од%20смеење
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2009 во 20:21
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Најчесто се јавува кога на исфрустрирани и нискокомплексни идивидуи ќе им дадеш нешто што се вика моќ, всушност не знаат што позитивно да направат со неа, па си велат, ај да им покажам малку на овие од рајавидуите...


Треба да бидеш будала па на исфрустрирана индивидуа да и` дадеш моќ

Изменето од Lithium - 30.Март.2009 во 20:22
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
Wonderful_Life Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Амбициозна Бебушка

Регистриран: 30.Декември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7264
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Wonderful_Life Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2009 во 01:26
Nepravda imalo od sekogas i ke ima.Pa ne bi bilo interesno sekogas da ima pravda
Gospod gi sozdal zenskite,zasto imal smisla za ubavina, a maskite zasto imal smisla za humor
Кон врв
DAC23 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 357
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DAC23 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2009 во 13:44
nepravda ma to je nepravda imas ti nemam jas ili kako go kazaa frustracija mister kompleks ma to je nepravda stom bre po sudovite nema pravda sto sakate na drugo mesto da ima
SEMPER ETIAM UBIQUE SUPERIORES
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2009 во 14:07
Ја има на секој чекор. Калимеро е време да се врати.изненадување
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2009 во 14:21
Најголема неправда број 1-не ме примија на факултет
Неправда број 2- изгубив работа поради едно тешко к*рвиче

Од друга страна овие 2 неправди му дадоа на мојот живот сосема друг правец, да не кажам ми направија огромна услуга.
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2009 во 22:52
да трпиш комуњарски идеи и тортури..............
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2009 во 04:32
Originally posted by GlenKlouz GlenKlouz напиша:

Најголема неправда број 1-не ме примија на факултет
Неправда број 2- изгубив работа поради едно тешко к*рвиче

Од друга страна овие 2 неправди му дадоа на мојот живот сосема друг правец, да не кажам ми направија огромна услуга.


hehe se sto se slucuva e posledica na nesto...ili posledicite doagaat podocna...
Vo sekoj slucaj rezultat ima.
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7007
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2011 во 04:25
Кога ме избркаа и кога поминав со месеци у канцеларија, а на никој око не му трепнуваше од моине за мене дур си ги тегнеа нозете кој на кауч кој на спална. Не сум сигурна баш дека некад ќе го заборавам тоа
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.