IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести > Избори
  Активни теми Активни теми RSS - Што мислите за ова гледиште за изборите?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што мислите за ова гледиште за изборите?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака Обратен редослед
Aminta2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 361
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Aminta2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 18:27
Зошто, ако можеш да образложош?
Кон врв
kire_nedelkov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 23.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kire_nedelkov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 16:14
pacient.
Кон врв
Aminta2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 361
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Aminta2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 15:20
Ми пишува еден пријател свои размисли за претстоечките избори во јуни. Човекот е непоправлив песимист во животот за се’ и обично го игнорирам. Но ме интересира во овој случај дали би се сложиле со него:

"Mislam, ubeden sum deka ke bidat KATASTROFA i voved vo definitivnoto resavanje na Makedonskoto prasanje so brisenje na poimot MAKEDONSKI NAROD. Sega ke pocnat igranki so pukanje, krsenje kutii, zabrana na vleguvanje vo sela,itn.itn.

Mislam deka rezultati na izborite ke bide:
vospostavuvanje na prinudna uprava od strana na EU pri sto starateli ke bidat Bugarija i Grcija, so Albanija kako prodolzena raka....i lokalen dzandar... jebi ga... Grujo mi e mnoogu zbunet i pravi mnogu gluposti...negde spomnav, ako ne e nekoja rainkarnacija na Makijaveli, naebvme.

Moze sum malku mnogu paranoicen..."


Ме интересираат ваши коментари со конкретен осврт на кажаното! Реално ли претпоставува или не?

Изменето од Aminta2 - 20.Април.2008 во 15:20
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.