IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Дали аналниот секс е подобар од вагиналниот и зошт
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали аналниот секс е подобар од вагиналниот и зошт

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
Автор
Порака
pinokio Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pinokio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Дали аналниот секс е подобар од вагиналниот и зошт
    Испратена: 14.Април.2008 во 14:03
Navistina ne mozam da svatam zosto mojata devojka svrsuva odvaj dva pati pri vaginalen, a povejke od deset pati pri analen seks?

????????

Изменето од Biba_G - 31.Август.2009 во 15:16
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2008 во 14:07
eh pusta zenska anatomija.......
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2008 во 15:40
...bre bre....kako da ne...................a be ajde nema vrska..................ustvari neznam mozda i ima vrska?????????????голема%20насмевка
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2008 во 15:55
ima vrska


no toa
mozat da go objasnat doktorite
zaso analen orgazam e pojak od vaginalenсреќа
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Album Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 195
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Album Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2008 во 15:56
Originally posted by pinokio pinokio напиша:

Navistina ne mozam da svatam zosto mojata devojka svrsuva odvaj dva pati pri vaginalen, a povejke od deset pati pri analen seks?

????????



Zasto tebe ti e povishe NADRVEN pri analen, batka!!!

P.S Vobuduvaj se povishe na vaginalen. Ke ja bide i tamuголема%20насмевкаголема%20насмевка
Onamu kade sto imas obvrska ne baraj kreacija,taa doaga otposle!!!
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2008 во 17:49
Originally posted by pinokio pinokio напиша:

Navistina ne mozam da svatam zosto mojata devojka svrsuva odvaj dva pati pri vaginalen, a povejke od deset pati pri analen seks?

????????



....AAAAA,ВЕЌЕ ВИДЕНО ВО ДРУГА ТЕМА...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2008 во 20:44
ajdeee, газење%20од%20смеењесмеењегазење%20од%20смеење
apce
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2008 во 21:41
Abe ajde, zarem e mozno toa?!?!!?!? збунетостзбунетостзбунетост
Кон врв
Goddes of Chaos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2007
Локација: Ecuador
Статус: Офлајн
Поени: 337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goddes of Chaos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 02:13
газење%20од%20смеење Свршува како да не ако поттврда за свршување ти е викањето тогаш дефинитивно ја БОООЛИИИИИ при анален секс и сигурно не ти свршува тогаш туку вриска од болка е тоа егубитник 
Narodot za najmudra kniga ja smeta onaa koja e najnerazbirliva za nego.-A.Hitler
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2008 во 10:12
Temnica bese pusto,
ja mlad neuk,
sreken sum nacekal nesto,
butaj negde so e bitno,
ona vika, urla,
aj si vikam,
e***iste , te biva
i mislam ubavo i e,
ko se svrte,
ko me plesna,so ti e ma,
so si tolku besna,
ebati klosarot, mi zvika,
so mislis deka
tolku mi e tesna,
a be idi setaj, mi rece,
i otposle svativ, a be prost,
zosto e besna,
i mene nekoj taka da saka
da mi prai,
a be mamu ke mu e*am,
a ako nemozam,
bar ke mu ja sprastam da begam!!!





Изменето од којсумјас - 18.Април.2008 во 10:13
Кон врв
brigitte Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 133
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brigitte Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2008 во 19:17
koj ne probal analen sex ne moze da kazuva......ima ubavina vo analniot sex ako znaes kako.....jas uzivam.....i da tocno e toa deka e pojak analniot orgazam.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2008 во 19:20
ami ne sme otkrile Amerika

taka e kako so kazuva prethodniot diskutant

samo toj so go pomina patot - moze da kaze аплауз kakvo bilo patuvanjeto
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
petbo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај petbo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2008 во 19:41
Analniot sex e interesen samo poradi proba inaku mislam deka ne e podobar.Ne veruvam deka zenite uzivaat vo toa.
Кон врв
Kristin969 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Октомври.2007
Локација: Scotland
Статус: Офлајн
Поени: 340
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kristin969 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2008 во 08:22
Da, a osven toa tamu ne mozat da se ostavat tragi koi ke se pojavat po 9 meseci na videloголема%20насмевка. I pokraj se, za mene ne e podobar od vaginalniot.
Ljubov i Svetlina!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,469 секунди.