IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Помош!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Помош!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 12>
Автор
Порака
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 15:42
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by KUKOC7 KUKOC7 напиша:

Se razbira
se salam se e indivdualno...taka da ... nie i da i kazeme bilo so ona ako saka ke napravi bilo sto!!!
 
 
taka e........
kako i da e,izborot e nejzin
 
големо%20гушкање
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 15:45
Originally posted by SOS SOS напиша:

Imam 14 godini, i decko koj e 5 godini postar od mene. Odime vejke 6 meseci. Poslednive dva meseci toj postojano misli samo na edno. Koga ke go odbijam se luti i mi veli da go "oslobodam od tezinata". Jas veke nekolku pati so raka go .... no toj sega saka da go zemam vo usta. Mene ne mi se dopajga idejata no ne znam kakvo e cuvstvoto i dali ke mi se dopadne pa mozebi bi sakala da odam do kraj. Bi sakala nekoja poiskusna devojka da mi kaze sto da pravam. Ne sakam seuste seks a ne sakam da go izgubam ni nego. Prekrasen e ....

kiss
 
 
i sepak,situacijava ne ti e alarmantna
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 15:46
Citam i ne mi se veruva!!!!!!!!!!!!!!!
A be toj majmunot od 19 godini moze zakonski da odgovara, jasno li vi e toa!!!!!!!!!
Kolku i da se napredni decava denes sepak se deca.
Kakvi se luge ima ,breeeej!
A be nekoj uste malku ke rece deka devojceto e vinovno!!!!!!!
Strasno e koga ke vidam kako nekoi razmisluvaat, ako uopste razmisluvaat!!!!
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 15:46
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by SOS SOS напиша:

Imam 14 godini, i decko koj e 5 godini postar od mene. Odime vejke 6 meseci. Poslednive dva meseci toj postojano misli samo na edno. Koga ke go odbijam se luti i mi veli da go "oslobodam od tezinata". Jas veke nekolku pati so raka go .... no toj sega saka da go zemam vo usta. Mene ne mi se dopajga idejata no ne znam kakvo e cuvstvoto i dali ke mi se dopadne pa mozebi bi sakala da odam do kraj. Bi sakala nekoja poiskusna devojka da mi kaze sto da pravam. Ne sakam seuste seks a ne sakam da go izgubam ni nego. Prekrasen e ....

kiss
 
 
i sepak,situacijava ne ti e alarmantna
 
abe neznam so da kazam cudno e devojcevo ima 14 ....ama znam sluzbeno bev na eksk*rzija so malisani.. i znam so pravat gluposti ...taka da.....
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 15:47
Originally posted by којсумјас којсумјас напиша:

Citam i ne mi se veruva!!!!!!!!!!!!!!!
A be toj majmunot od 19 godini moze zakonski da odgovara, jasno li vi e toa!!!!!!!!!
Kolku i da se napredni decava denes sepak se deca.
Kakvi se luge ima ,breeeej!
A be nekoj uste malku ke rece deka devojceto e vinovno!!!!!!!
Strasno e koga ke vidam kako nekoi razmisluvaat, ako uopste razmisluvaat!!!!
 
 
PA,ISTOTO I NIE GO KAZAVME DE..........
NA PRETHODNATA STRANA SAMO.......голема%20насмевка
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 15:47
Navistina e cudno ne vikam ne ama znaes kakvi ima?????? tie doma niso ne prasuvaat pa nas ke ne slusa misalm.....
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 15:48
Zalno!!!!
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 15:49
Originally posted by којсумјас којсумјас напиша:

Zalno!!!!
 
 
EEEEEEE,ZALNO NE ZALNO TOA E.
 
a i ne gi zali mnogu,tie mislat deka se e toa vo redголема%20насмевка
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 15:50
Originally posted by seka seka напиша:

Decki, aj ne se zezajte so devojceto!!! I ne i davajte glupi idei!!!

Ne oti sum protiv, sekoj moze za sebe da si odluci sto posakuva da pravi a sto ne.

No sepak mislam deka 14 godisno devojce seuste ne e spremno za nekoi raboti!! toa kako prvoro, kako bese onoj zakon... nesto so 16 godini? ... razmislete malce sto pravite, da ne bide na kraj toj sto ke se kae!!



kojsumjas... istoto i jas go mislev i go napisav!!! No zalno sto lugeto se salat so vakvi raboti
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 15:51
Originally posted by topsexy topsexy напиша:


a i ne gi zali mnogu,tie mislat deka se e toa vo redголема%20насмевка


Tie ili ti??????
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 15:52
Originally posted by seka seka напиша:


kojsumjas... istoto i jas go mislev i go napisav!!! No zalno sto lugeto se salat so vakvi raboti

Ne samo sto e zalno, tuku e i perverzno!!!!!!

Изменето од којсумјас - 11.Април.2008 во 15:55
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 15:52
Originally posted by којсумјас којсумјас напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:


a i ne gi zali mnogu,tie mislat deka se e toa vo redголема%20насмевка


Tie ili ti??????
 
 
zasto jas?збунетост.......tie sto planiraat da imaat seks na 14 godini....jas togas ne znaev sto toa e..mislam znaev,ama taka se veli
 
znaci TIE....mislev na TIE
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 15:54
Jas ne razbrav deka devojceto planira, tuku deka bara sovet!!!!!
A vie eden sovet sto mu dadovte, .......!!!!

Изменето од којсумјас - 11.Април.2008 во 15:55
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 15:55
ALOOOOO decki???? devojceto samo sovet barase, a vie sto pravite??? se smeete na nejzinata maka??? aj ve molam, malce povozdravo mislite!!! i ne davajte glupi sovite!!!!

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.