IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - емисијата Exclusive на А1
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

емисијата Exclusive на А1

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 10>
Автор
Порака
rebeka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јуни.2005
Локација: Austria
Статус: Офлајн
Поени: 347
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rebeka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: емисијата Exclusive на А1
    Испратена: 06.Април.2008 во 18:31

kolku vi se dopaca emisijata ekskluziv i kolku vi se dopacaat prilozite?



Изменето од rebeka - 06.Април.2008 во 19:06

mnjkl
Кон врв
Quentin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Quentin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2008 во 18:39
Ребека, не емисиа туку емисија. Инаку, ЕКСКЛУЗИВ не ми се допаѓа, бидејќи треба да се емитува на неделна база, а не секој ден. Ако сакаат да бидат ексклузивни, треба да соберат и ексклузивни содржини, а Македонија е мала земја и нема некои фабулозни настани секој ден.
Кон врв
doriangray Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Опсесивен компулсивец

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1460
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај doriangray Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2008 во 21:30
Ретко гледам ТВ, и емисијава не сум ја гледал салам, така што не можам да коментирам од квантитативна и квалитативна гледна точка. Само знам дека оној водителон е многу ХОТ ( ) и секогаш чекам него да го дадат, а што кажува ич не ме интересира, само очи плакнам .
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2008 во 21:44
voditelot kako mal glumeshe vo "golemi i mali" (mislam deka taka se vikashe... )i beshe Dime-taksi sea porasnat e i dosta simpatichen, a ekskluziv...no comment!

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2008 во 21:45
Многу ми е трачарска и исполнета со рекла-казала...
таквите ги заменувам со дискавери
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2008 во 22:59
taa e za onie so nizok koeficient na intelegencija
Кон врв
super babicka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 348
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај super babicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2008 во 23:19
posle vesti na nekolku pati poglednav   nekoja minutka tracerska emisija a toa ne me isteresira.
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2008 во 10:25
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

taa e za onie so nizok koeficient na intelegencija



не викај така,... баба ми си ја гледа голема%20насмевкаголема%20насмевка

а стварно,... ептен трачарска емисија,... мислам дека се обиделе да направат нешто како Ред Карпет,.... ама не им успеало трепкање
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2008 во 11:19
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:


Originally posted by topsexy topsexy напиша:

taa e za onie so nizok koeficient na intelegencija
не викај така,... баба ми си ја гледа голема%20насмевкаголема%20насмевкаа стварно,... ептен трачарска емисија,... мислам дека се обиделе да направат нешто како Ред Карпет,.... ама не им успеало трепкање

zasto?jas mislam deka e super,bas kako za nas tinejdzerite
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
rebeka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јуни.2005
Локација: Austria
Статус: Офлајн
Поени: 347
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rebeka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2008 во 11:30
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

taa e za onie so nizok koeficient na intelegencija
ne e taka,nekogas imaat interesni prilozi a nekogas glupi ama ne e do tolku

mnjkl
Кон врв
tea4ever Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Април.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tea4ever Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2008 во 19:55
mene mi e ok emisijata
Кон врв
rebeka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јуни.2005
Локација: Austria
Статус: Офлајн
Поени: 347
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rebeka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 21:44
Originally posted by nikita nikita напиша:

Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:


Originally posted by topsexy topsexy напиша:

taa e za onie so nizok koeficient na intelegencija
не викај така,... баба ми си ја гледа голема%20насмевкаголема%20насмевкаа стварно,... ептен трачарска емисија,... мислам дека се обиделе да направат нешто како Ред Карпет,.... ама не им успеало трепкање

zasto?jas mislam deka e super,bas kako za nas tinejdzerite
taka e nikita se soglasuvam so tebe

mnjkl
Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2008 во 14:18
mene mnogu :) sekogas ja gledam ..omilena mi e
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
2hot_4you_4ever Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај 2hot_4you_4ever Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2008 во 19:03
ubava emisija nemam zborovi samo ovie sto se bunat neznam sto im e da ne se mrdnati

Изменето од la fille - 09.Април.2008 во 22:56
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,139 секунди.