IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Вероисповед
  Активни теми Активни теми RSS - ВЕХАБИИ - СЕЛЕФИТИ, кои се тие?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ВЕХАБИИ - СЕЛЕФИТИ, кои се тие?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 14151617>
Автор
Порака
Templarius Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2754
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Templarius Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 00:26
Sto da kazeme za temate be Godfather koga za da se razvie diskusija treba da se gledame kako diskutanti i ramni edni na drugi a ne kako provokatori i dzaba ce mi e na mene sto i da kazam ako ti toa go gledas kako provokacija ili pak ako ti nesto kazes jas isto taka toa go gledam........
Give me your secrets
Bring me a sign
Give me a reason
To walk the fire
See another dawn
Through our son's eyes
You give me a reason
To walk the fire.
Кон врв
BACHIOS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1517
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BACHIOS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 00:42
Originally posted by Templarius Templarius напиша:

Sto da kazeme za temate be Godfather koga za da se razvie diskusija treba da se gledame kako diskutanti i ramni edni na drugi a ne kako provokatori i dzaba ce mi e na mene sto i da kazam ako ti toa go gledas kako provokacija ili pak ako ti nesto kazes jas isto taka toa go gledam........


A BE COVEK DELIJA NE KAZA NISTO ZA TEMATA, NE ZNMA DALI E KAZAL NEKADE VO FORUMOT ZA VERATA NESTO, DOJDE I KAZA NESTO NA AJSA I IZCEZNA

AJDE SEGA PROVOCIRAJ NESTO...
I'm gonna make him an offer he can't refuse- Don Corleone
Кон врв
Templarius Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2754
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Templarius Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 00:44
Sakas jas da te provociram????
Give me your secrets
Bring me a sign
Give me a reason
To walk the fire
See another dawn
Through our son's eyes
You give me a reason
To walk the fire.
Кон врв
BACHIOS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1517
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BACHIOS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 00:47
DOBRO BE AJ DA DISKUTIRAME... LELE KOLKU SI BRZ NA PISTOLJ
I'm gonna make him an offer he can't refuse- Don Corleone
Кон врв
Templarius Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2754
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Templarius Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 00:59
Hahahahahaha brzinata e relativna ......
Give me your secrets
Bring me a sign
Give me a reason
To walk the fire
See another dawn
Through our son's eyes
You give me a reason
To walk the fire.
Кон врв
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18208
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 01:26
Drzhete se na temata.
Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
Aisha Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2007
Локација: Palestine
Статус: Офлајн
Поени: 1119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Aisha Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 01:33
Originally posted by im happy im happy напиша:

Аиша, убаво вербално мајагери му удри на Делија, го гледаш си свитка опавчето.
   
PROUD TO BE A MUSLIM!!!!
Кон врв
Aisha Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2007
Локација: Palestine
Статус: Офлајн
Поени: 1119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Aisha Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 01:35
Ej Mess. spored pravilata na forumov, ova vo koja grupa spaga:
1. navreda.
2. licna kvalifikacija.
3. potiknuivanje na omraza i zelba za omalovauzvanje na NECIE VERSKO CUVSTVO t.e. pravilo.
4. Slobodan na govor.

Predpostavuvam spored tebe ke kazes br. 4 bidejki seuste e na forumov. No spored pravilata, togas e privite tri.

Изменето од Aisha - 20.Април.2008 во 19:57
PROUD TO BE A MUSLIM!!!!
Кон врв
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18208
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 01:46
Se ukuchiv podocna na ovaa tema, pa zatoa poochi mi go brojot na stranata kade sto e objavena prvata somnitelna/inkriminirana replika, pa ke pojdat tamu i ke ispitam shto e rabotata.
Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
Aisha Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2007
Локација: Palestine
Статус: Офлајн
Поени: 1119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Aisha Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 01:59
Kolko dektetivski zvucis....
Pa kako togas ni kaza da se vratime na temata....
Od taa poraka nie pocnavme.

Tuku aj da ne filozofiram na 16 strana.
Eh......
PROUD TO BE A MUSLIM!!!!
Кон врв
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18208
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 02:44
Mi se javi ushte eden hristijanski chlen i me zamoli za istata rabota, posochuvajki mi na stranata. Hej, sto e ubavo koga ke se vidi kako nekogashnite antagonistichki chlenovi reagiraat edinstveno, kako eden, koga ke zabelezhat neshto nekorektno. Super!

Go Izbrishav celiot toj blok od komentari. Ako ima neshto ostanato, javete povtorno.
Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
mali simo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1132
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mali simo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 20:10
vaka izgledaat tie sulifistite?:


http://www.telegraph.co.uk/news/graphics/2006/09/16/wpope16.jpg

ХРИСТОС ВОСКРЕСНА ОД МРТВИТЕ СО СМРТА СМРТА ЈА ПОБЕДИ И НА ТИЕ ВО ГРОБОВИТЕ ЖИВОТ ИМ ДАРИ

Кон врв
muhadzir Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Март.2008
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 740
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај muhadzir Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 20:16
A od kade znaes ti?  Da ne si taen agent?изненадување
ISLAM VJERA ISTINE
Кон врв
justinijan Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 62
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај justinijan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2008 во 15:03
jas mislam deka e JAVEN AGENT.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 14151617>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.