IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Бисери на вашите бисерчиња
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бисери на вашите бисерчиња

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 13>
Автор
Порака
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2008 во 22:54
-Еве ја сликата на Бабародица( Богородица)...секако ...Тамара 
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2008 во 21:43

i jas ima uste nesto takvo ruske

 
mama sakam sakaice (krastaice)...
Razumot e skapocen kamen koj najubavo sjae vo ramkite na
skromnosta.
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2008 во 20:00
Hahaha....Jas i ti Seka so nasite angelcinja среќа...jas so mojata vnuka ti so tvojata kerkicka ....srcinja malecki...deneska mi fakala kaj dokumentite i koga primetiv ja prasuvam : dali gi pipase ovie listovi a taa onaka smireno i sigurna vo sebe mi vika:
- nedaj boze......prv pat da kaze tavka recenica...a i da fakala posle ova ke i bese prosteno sekako zatoa sto me nasmea od srceголема%20насмевка
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2008 во 17:54
Denes me prasuva Tamara kade ke odis...jas i velam vo soba da rabotam na kompjuter...posle sledese odgovor...aj ostavi sega..ke labotis koga ke si odam doma..sega nemojголема%20насмевка

4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2008 во 23:01
Mu vikam na Matej ednas: Sakas da ti raskazam prikazna za zmijata?
Matej sam zapocnuva: Bila mijaaaaaa ( zmijaaa). Prikaznava trebase da ja izmislam vo toj moment a toj umniot zabelezal deka site prikazni zapocnuvaat so: si bil ovoj, si bil onoj. I znaese deka novata mora da zapocnuva so: Si bila edna zmija


Изменето од polzavce - 15.Октомври.2008 во 23:02
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2008 во 12:00
krokodili, majmuni i slonoviголема%20насмевка
kako i sekoja vecer pred spienje zabite na mojata malecka i gi peram, no snosti nekako ne bese bas dobra volja za toa.... ja otvara ustata no stalno bega... i i velam, "lele cekaj da vidam krokodilot vo muceto, odma otvara... cek sega da go brkam so cetkava".... pak saka da se trga taa... "a ovaj majmunov, pa vidi go skoka aaaa i sloncevo, cekaj so cetkava, levo dens, eteeee"..... pluka vo laboavota, gleda levo, desno, vo kadata, me gleda mene i prasuva.... kaj e korokodilot i majmunot ii slonceto?.... голема%20насмевка
Razumot e skapocen kamen koj najubavo sjae vo ramkite na
skromnosta.
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2008 во 23:26
Учиме со поголемата ќеркичка италијански. Денес, додека нешто и кажував, помалата се удри и почна да плаче.
И викам на поголемата:
-Ај кажи и сега на сестричката на италијански да не плаче.
А она ја гушна и вика:
-Ај на дадичка, не плачи на италијански!....голема%20насмевка
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2008 во 10:04
pred nekoj den Evuska mi bara "cicivastot"
 
edvaj desifriravme deka go bara usisivacotголемо%20гушкање
apce
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2008 во 10:13
газење%20од%20смеење
 
nie "mandza" - ta isto ja "prekrstivme".... sega e dzamba плазење
Razumot e skapocen kamen koj najubavo sjae vo ramkite na
skromnosta.
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2008 во 00:13
МАМО САКАМ ЖАЛАВЧЕ ...
МАЛАТА САКА ЛИЖАВЧЕ
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2008 во 12:28

ja spremam masata za rucek

i Eva dotrcuva i veli " mama jas ke ti pogomnam"среќа
 
 
apce
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2008 во 22:41
Kaj nas e pinokio...PINJOKIOголема%20насмевка
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2008 во 10:34

Eva obozava spageti

samo nikako da im go pogodi imeto среќа
 
ednas se "pasgeti"
ednas se "skabeti"
apce
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2008 во 09:07

mojata Eva koga ke porasne ke "laboti vo cankalalija"среќа

apce
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,312 секунди.