IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Бисери на вашите бисерчиња
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бисери на вашите бисерчиња

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 13>
Автор
Порака
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2008 во 20:50
I vikam na Tami :
-Dojdi da te gushne nana
-Nemoze
-Ke si zemam drugo dete, ke si go guskam
-Eeeeeeee.. ne moze , dlugite deca se kakani


Изменето од RUSHKA - 18.Април.2008 во 20:50
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Април.2008 во 21:54
Na Tami vo gradinka i pisuvaat 5 na racinjata, deneska ona mene mi pisa denica( edinica) a na dedo i 5......голема%20насмевка
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2008 во 13:39
se javuvam doma, mojata kerka zena telefonot i jas e prasuvam sto mi pravis dusicke? taa vika, odime so tato papa...e prasuva a kade ke odite sonce? taa vika, odime labota, ne samo ti labota, i "lale" (taaka si se prekrsti samata) mola laboti dusicka 3 1/2 a tolku umna ....

ili snosti, pravime muabet so mazot mi, i jas vikam ete ima kiflicki ke izvadime... taa otide i eteja so edno kese polno so kifli... je gledam i e prasuvam sto e toa ? taa vika, pa lece sakas kifi...lale donese kifi...
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 20:25
bidejki moite bisercinja se biserishta... jas se raduvam na bisercinjata od komshiite...... imam malo komshice... moite deca go skokotkaat... i se smeee na cel glas.... jas gi karam da ne go smeat tolku... aman ostajte go da ne se pomocka... sega go preslekov.... deneska gledav Kozbi shou i se smeev na cel glas... toj mi prioga seriozno me gleda .... i mi vika....ne meesh.. mokash daki... secev peska... i mavta so prstot... abe da go izedesh...
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2008 во 18:25
Mojata Tamara vcera rece:
-Mnogu kishlam, dotkolot mi dade silup i lece..nema odis gladinkaголема%20насмевка
Senadevam deka ne treba prevodголема%20насмевка
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2008 во 00:35
A deneska rece -sakam pilesko od klava( krava)голема%20насмевка
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2008 во 12:48
Originally posted by RUSHKA RUSHKA напиша:

A deneska rece -sakam pilesko od klava( krava)голема%20насмевка

....pa da jaj rushke napravi mu na deteto pileshko od klava....газење%20од%20смеење
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2008 во 13:31
Originally posted by RUSHKA RUSHKA напиша:

A deneska rece -sakam pilesko od klava( krava)голема%20насмевка


ajde vo labor, da kloniras...
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2008 во 17:09
... deneska na edno malo detence koja mi strca vo ucilnica mu davam kreda (pusti ucitelki)... me pogledna ... i mi vika -dashesh cakuljato, nekam ova.... kakano e... celo oddelenie eceshe od smeenje...
Кон врв
alekso_2000 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 523
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alekso_2000 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2008 во 09:14
И велит на мајка е : Ај сега легни и јас ке те доктојам (ке те лечам) или пак : Ај објечи ми ги мајстојските пантоуони и ке одам долу кај тато да мајстојам!
car's freack
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2008 во 16:02
Бевме на роденден кај детето на наши пријатели.
Кога,по некое време,го гледам,си ја грабнал кесата со подарокот што го однесовме,се намуртил и ми вика-Лука е лош,не ми дава да си играм со неговите играчки!Нема поклон за него!
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2008 во 01:50
mama go znae najubo
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2008 во 22:31
Deneska citam vesnik i mi doagja Tamara mi go zima vesnikot i go kine na pola za da sme citale dveteголема%20насмевка

Dodeka se setavme niz parkot deneska pomina pokraj nas edna trudnica i Tamara se vrti nakaj mene i mi vika;
-Ona e mnogu tlunda
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7007
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2008 во 01:13
Братучетка ми која има 3 годинки ме насмеала најмногу на свет додека си играв со неа денес...
-Знаеш што јадев денес? - ме прашува
И јас ја прашувам:
-Што јадеше бе Даде?
-Го*на

Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.